4 grudnia 2013, 17:54
0
Już oddałem głosy
4 grudnia 2013, 17:30
I tak nie wygram
3 grudnia 2013, 19:39
Podaj mi jakiś przykład kiedy Song jest żle ubrany
Sorry to nie tu
3 grudnia 2013, 19:16
Jeśli będą piłkarzami to tak
3 grudnia 2013, 19:15
Ronaldinho mistrzu wracaj do europy!
3 grudnia 2013, 16:47
No to jesteśmy w du*ie
2 grudnia 2013, 13:51
Mało prawdopodobne. Oby to była prawda
1 grudnia 2013, 22:41
Pedro
1 grudnia 2013, 22:36
BARCA !!!!!!!!
1 grudnia 2013, 22:17
Ja
1 grudnia 2013, 22:16
Już myślałem że gol
1 grudnia 2013, 21:57
W 2 połowie Sergi Roberto
1 grudnia 2013, 21:56
widać* jak kto woli
1 grudnia 2013, 21:54
Teraz wychodzi brak Messiego
1 grudnia 2013, 21:51
Hejter
1 grudnia 2013, 21:14
Dajcie jakiegoś dobrego linka
1 grudnia 2013, 20:52
Żartowałem. Świetna jakość
1 grudnia 2013, 20:48
CBA ?
1 grudnia 2013, 20:44
Miki wyluzuj
1 grudnia 2013, 20:42
Że co ?
1 grudnia 2013, 20:41
Dobra bez niepotrzebnych spin
1 grudnia 2013, 20:38
Skład ?
1 grudnia 2013, 20:34
Cesc w ataku.....
1 grudnia 2013, 16:36
Czekamy Miki
1 grudnia 2013, 15:18
I La Manita
1 grudnia 2013, 15:17
Oby dobrze zagrał
1 grudnia 2013, 12:58
This is debil
1 grudnia 2013, 10:55
Przestań trollować bo tylko debila z siebie robisz
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Już oddałem głosy
0
I tak nie wygram
0
Podaj mi jakiś przykład kiedy Song jest żle ubrany
0
Sorry to nie tu
0
Podaj mi jakiś przykład kiedy Song jest żle ubrany
0
Jeśli będą piłkarzami to tak
0
Ronaldinho mistrzu wracaj do europy!
0
No to jesteśmy w du*ie
0
Mało prawdopodobne. Oby to była prawda
0
Pedro
0
BARCA !!!!!!!!
0
Ja
0
Już myślałem że gol
0
W 2 połowie Sergi Roberto
0
widać* jak kto woli
0
Teraz wychodzi brak Messiego
0
Hejter
0
Dajcie jakiegoś dobrego linka
0
Żartowałem.
Świetna jakość
0
CBA ?
0
Miki wyluzuj
0
Że co ?
0
Dobra bez niepotrzebnych spin
0
Skład ?
0
Cesc w ataku.....
0
Czekamy Miki
0
I La Manita
0
Oby dobrze zagrał
0
This is debil
0
Przestań trollować bo tylko debila z siebie robisz