0

Już oddałem głosy

0

I tak nie wygram

0

Podaj mi jakiś przykład kiedy Song jest żle ubrany

0

Sorry to nie tu

0

Podaj mi jakiś przykład kiedy Song jest żle ubrany

0

Jeśli będą piłkarzami to tak

0

Ronaldinho mistrzu wracaj do europy!

0

No to jesteśmy w du*ie

0

Mało prawdopodobne. Oby to była prawda

0

Pedro

0

BARCA !!!!!!!!

0

Ja

0

Już myślałem że gol

0

W 2 połowie Sergi Roberto

0

widać* jak kto woli

0

Teraz wychodzi brak Messiego

0

Hejter

0

Dajcie jakiegoś dobrego linka

0

Żartowałem.
Świetna jakość

0

CBA ?

0

Miki wyluzuj

0

Że co ?

0

Dobra bez niepotrzebnych spin

0

Skład ?

0

Cesc w ataku.....

0

Czekamy Miki

0

I La Manita

0

Oby dobrze zagrał

0

This is debil

0

Przestań trollować bo tylko debila z siebie robisz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?