18 grudnia 2013, 22:27
0
Piłki nożnej
18 grudnia 2013, 22:26
A co zrobili bo za szybko wyłączyłem ?
18 grudnia 2013, 22:25
i Ronaldinho
Szkoda Atletico
18 grudnia 2013, 22:21
Kur*a Atletico Minero [Ronaldinho]- Casablanca 1-3
18 grudnia 2013, 22:16
Wg mnie koleś o nicku fan barca 2020 ma dwa konta
18 grudnia 2013, 21:51
RONALDINHO GOL !!
18 grudnia 2013, 21:47
Ronaldinho słabo gra Atletico Minero przegrywa
18 grudnia 2013, 17:57
Niech zostanie
18 grudnia 2013, 17:56
Kto dzisiaj będzie oglądał KMŚ Raja Casablanca - Atlético Mineiro - Ronaldinho będzie grał
17 grudnia 2013, 21:50
Nie mam nic na koncie.. Dobra jutro sprawdzę wynik
17 grudnia 2013, 21:48
Nie mogę
17 grudnia 2013, 21:47
Mam prośbę mógł by ktoś wysłać mi wynik meczu numer podam na pw
16 grudnia 2013, 19:04
Będzie ciężko,ale może to i lepiej....
16 grudnia 2013, 18:58
Gorzej nie mogliśmy trafić
15 grudnia 2013, 13:33
Gdyby nie te kontuzje......
15 grudnia 2013, 13:31
Miki jesteś kompletnym IDIOTĄ
15 grudnia 2013, 13:25
I ty jesteś kibicem Barcy ???
15 grudnia 2013, 13:07
Niestety wieku nie oszukasz.Puyol to i tak legenda nie tylko Barcelony ,ale i całego futbolu
14 grudnia 2013, 21:53
Brawo Barca
14 grudnia 2013, 20:48
Chodzi mi o Fifę 14
14 grudnia 2013, 20:47
14
14 grudnia 2013, 19:59
Cyfrowy ???
14 grudnia 2013, 19:50
Pisze się Cesca a nie Czeska
14 grudnia 2013, 17:52
Ból du*y ?
14 grudnia 2013, 17:47
hahaha komentarz kibica Realu ''Higuaín wracaj''
14 grudnia 2013, 17:14
MAGIK
14 grudnia 2013, 17:07
Ciężko mi to pisać ale poczekajmy do końca meczu
14 grudnia 2013, 17:02
Ta przewrotka Ronaldinho cudowna
14 grudnia 2013, 12:20
Przydał by się Ronaldinho
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Piłki nożnej
0
A co zrobili bo za szybko wyłączyłem ?
0
i Ronaldinho
0
Szkoda Atletico
0
Kur*a Atletico Minero [Ronaldinho]- Casablanca 1-3
0
Wg mnie koleś o nicku fan barca 2020 ma dwa konta
0
RONALDINHO GOL !!
0
Ronaldinho słabo gra Atletico Minero przegrywa
0
Niech zostanie
0
Kto dzisiaj będzie oglądał KMŚ Raja Casablanca - Atlético Mineiro - Ronaldinho będzie grał
0
Nie mam nic na koncie..
Dobra jutro sprawdzę wynik
0
Nie mogę
0
Mam prośbę mógł by ktoś wysłać mi wynik meczu numer podam na pw
0
Będzie ciężko,ale może to i lepiej....
0
Gorzej nie mogliśmy trafić
0
Gdyby nie te kontuzje......
0
Miki jesteś kompletnym IDIOTĄ
0
I ty jesteś kibicem Barcy ???
0
Niestety wieku nie oszukasz.Puyol to i tak legenda nie tylko Barcelony ,ale i całego futbolu
0
Brawo Barca
0
Chodzi mi o Fifę 14
0
14
0
Cyfrowy ???
0
Pisze się Cesca a nie Czeska
0
Ból du*y ?
0
hahaha komentarz kibica Realu ''Higuaín wracaj''
0
MAGIK
0
Ciężko mi to pisać ale poczekajmy do końca meczu
0
Ta przewrotka Ronaldinho cudowna
0
Przydał by się Ronaldinho