29 stycznia 2014, 21:56
0
Bo miał kontuzje idj to
29 stycznia 2014, 21:52
Thiago piękna bramka
29 stycznia 2014, 15:37
hahaha arab
29 stycznia 2014, 15:33
Leo odejdzie,ale za kilka lat do Newell's Old Boys
28 stycznia 2014, 22:18
W naszej drużynie nie ma wysokich graczy,no może oprócz Pique
28 stycznia 2014, 21:24
A syn mojego brata mówi na różowy dziewczynowy
28 stycznia 2014, 21:16
http://www.footyheadlines.com/2013/12/exclusive-new-real-madrid-14-15-away.html
28 stycznia 2014, 21:13
No Ronaldo się ucieszy
28 stycznia 2014, 21:11
Ronaldo by lepiej pasowały
28 stycznia 2014, 21:10
Po kilku praniach tak
28 stycznia 2014, 21:09
Dobre !
hahaha NIE !
28 stycznia 2014, 21:08
Zgadzam się z tobą,jeszcze 2 lata temu byłem za sprzedażą Masche,ale się rozwiną i gra nieźle
28 stycznia 2014, 21:03
Jeszcze Puyol niech złapie formę i będzie dobrze
28 stycznia 2014, 21:02
Róż jest taki męski
28 stycznia 2014, 19:19
Dobra decyzja Generale
28 stycznia 2014, 17:51
Zajmij się Barceloną,a Real sobie odpuść bo jeszcze będą z tego problemy,sądów mamy dosyć
28 stycznia 2014, 17:45
Ten to ma problemy
28 stycznia 2014, 00:17
Kolejny uzależniony od gry w fifę
28 stycznia 2014, 00:03
Zaczynasz mi działać na nerwy
28 stycznia 2014, 00:01
Dokładnie ! tylko nie niemcy
27 stycznia 2014, 23:52
Alba powinien dostać 8.0
27 stycznia 2014, 23:51
Dokładnie Newell's Old Boys
27 stycznia 2014, 23:45
Do końca nie zostanie, dołączy do jakiegoś Argentyńskiego klubu
27 stycznia 2014, 23:38
Niedługo niedługo Legia ofertę złoży
27 stycznia 2014, 23:37
K*rwa jaki transfer ja się pytam
27 stycznia 2014, 15:08
Paranoja
W końcu ktoś powiedział to co myśli
27 stycznia 2014, 14:56
A co Puyola nie ?
27 stycznia 2014, 14:54
Niech wraca do formy i będzie zaje*iście
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Bo miał kontuzje idj to
0
Thiago piękna bramka
0
hahaha arab
0
Leo odejdzie,ale za kilka lat do Newell's Old Boys
0
W naszej drużynie nie ma wysokich graczy,no może oprócz Pique
0
A syn mojego brata mówi na różowy dziewczynowy
0
http://www.footyheadlines.com/2013/12/exclusive-new-real-madrid-14-15-away.html
0
No Ronaldo się ucieszy
0
Ronaldo by lepiej pasowały
0
Po kilku praniach tak
0
Dobre !
0
hahaha NIE !
0
Zgadzam się z tobą,jeszcze 2 lata temu byłem za sprzedażą Masche,ale się rozwiną i gra nieźle
0
Jeszcze Puyol niech złapie formę i będzie dobrze
0
Róż jest taki męski
0
Dobra decyzja Generale
0
Zajmij się Barceloną,a Real sobie odpuść bo jeszcze będą z tego problemy,sądów mamy dosyć
0
Ten to ma problemy
0
Kolejny uzależniony od gry w fifę
0
Zaczynasz mi działać na nerwy
0
Dokładnie ! tylko nie niemcy
0
Alba powinien dostać 8.0
0
Dokładnie Newell's Old Boys
0
Do końca nie zostanie, dołączy do jakiegoś Argentyńskiego klubu
0
Niedługo niedługo Legia ofertę złoży
0
K*rwa jaki transfer ja się pytam
0
Paranoja
0
W końcu ktoś powiedział to co myśli
0
A co Puyola nie ?
0
Niech wraca do formy i będzie zaje*iście