0

Bo miał kontuzje idj to

0

Thiago piękna bramka

0

hahaha arab

0

Leo odejdzie,ale za kilka lat do Newell's Old Boys

0

W naszej drużynie nie ma wysokich graczy,no może oprócz Pique

0

A syn mojego brata mówi na różowy dziewczynowy

0

No Ronaldo się ucieszy

0

Ronaldo by lepiej pasowały

0

Po kilku praniach tak

0

Dobre !

0

hahaha NIE !

0

Zgadzam się z tobą,jeszcze 2 lata temu byłem za sprzedażą Masche,ale się rozwiną i gra nieźle

0

Jeszcze Puyol niech złapie formę i będzie dobrze

0

Róż jest taki męski

0

Dobra decyzja Generale

0

Zajmij się Barceloną,a Real sobie odpuść bo jeszcze będą z tego problemy,sądów mamy dosyć

0

Ten to ma problemy

0

Kolejny uzależniony od gry w fifę

0

Zaczynasz mi działać na nerwy

0

Dokładnie ! tylko nie niemcy

0

Alba powinien dostać 8.0

0

Dokładnie Newell's Old Boys

0

Do końca nie zostanie, dołączy do jakiegoś Argentyńskiego klubu

0

Niedługo niedługo Legia ofertę złoży

0

K*rwa jaki transfer ja się pytam

0

Paranoja

0

W końcu ktoś powiedział to co myśli

0

A co Puyola nie ?

0

Niech wraca do formy i będzie zaje*iście

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?