22 kwietnia 2014, 20:40
0
A teraz prawdopodobnie byśmy grali z Chelsea
21 kwietnia 2014, 18:44
Moim zdaniem za słaby na Barce chociaż........
19 kwietnia 2014, 22:11
Nawet o tym nie myśl !
19 kwietnia 2014, 22:09
Kolejny no name
19 kwietnia 2014, 22:02
Puyol ?
19 kwietnia 2014, 22:01
Po to miał by przyjść aby go zmienić
19 kwietnia 2014, 10:33
Pomyliłeś Atletico z Athletic
18 kwietnia 2014, 17:41
Z całym szacunkiem do Taty ale potrzebujemy ''ostrzejszego'' trenera jak kolwiek to brzmi
18 kwietnia 2014, 17:25
1
Do redakcji- zróbcie sondę jaki trener był by najlepszy dla Barcy.
18 kwietnia 2014, 15:58
2
Jak wszyscy to wszyscy.
18 kwietnia 2014, 15:52
Taki dobry że go z Lechii zwolnili
18 kwietnia 2014, 15:51
5
Powiem tak Przestańcie pier*olić
18 kwietnia 2014, 15:48
8
Tym razem musi być trener z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś no name. Moim zdaniem idealny wybór to Jürgen Klopp, ale gdyby Pep wrócił też bym się cieszył.
17 kwietnia 2014, 21:23
Trzeba wierzyć do końca i się nie poddawać VeB!!!!!
17 kwietnia 2014, 21:20
To teraz zobaczymy kto jest sezonowcem a kto prawdziwym kibicem
3 kwietnia 2014, 21:24
Oby się to wszystko wyjaśniło,bo jeśli to będzie prawda to ''leżymy''
29 marca 2014, 19:42
Męki to mało powiedziane
29 marca 2014, 19:41
Moim zdaniem nikt nie zasługuje na ZM A tak po za tematem to dzisiaj przestawiamy zegarki do przodu ???
27 marca 2014, 17:27
Trzymaj się Valdes, to może jeszcze jeden sezon u nas ???
26 marca 2014, 18:23
Nie chodzi mi o Barce
26 marca 2014, 17:48
Może ten mecz podniesie mnie trochę na duchu...
24 marca 2014, 20:42
Siwy tak na niego działa
24 marca 2014, 12:22
Ból du*y nic więcej
24 marca 2014, 12:20
Jak patrze na Ronaldo kiedy po lekkim dotknięciu przez rywala pada na ziemią i wyciąga ręce do sędziego to aż mnie......
23 marca 2014, 21:44
JJJJJJJEEEEEESSSSSSTTTTTTTT
23 marca 2014, 21:30
Obrona się gubi.......
23 marca 2014, 20:31
Bez względu na końcowy rezultat i tak kocham Barce
23 marca 2014, 20:25
Ja mam 4 MB i tnie mi wszędzie
23 marca 2014, 20:22
Wielkie sorry że nie na temat ,ale to jest związane z transmisją.Jakiego macie neta i wam nie zacina.Proszę o wyrozumiałość
23 marca 2014, 20:02
Na Początkującym
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
A teraz prawdopodobnie byśmy grali z Chelsea
0
Moim zdaniem za słaby na Barce chociaż........
0
Nawet o tym nie myśl !
0
Kolejny no name
0
Puyol ?
0
Po to miał by przyjść aby go zmienić
0
Pomyliłeś Atletico z Athletic
0
Z całym szacunkiem do Taty ale potrzebujemy ''ostrzejszego'' trenera jak kolwiek to brzmi
1
Do redakcji- zróbcie sondę jaki trener był by najlepszy dla Barcy.
2
Jak wszyscy to wszyscy.
0
Taki dobry że go z Lechii zwolnili
5
Powiem tak Przestańcie pier*olić
8
Tym razem musi być trener z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś no name. Moim zdaniem idealny wybór to Jürgen Klopp, ale gdyby Pep wrócił też bym się cieszył.
1
Trzeba wierzyć do końca i się nie poddawać VeB!!!!!
2
To teraz zobaczymy kto jest sezonowcem a kto prawdziwym kibicem
0
Oby się to wszystko wyjaśniło,bo jeśli to będzie prawda to ''leżymy''
0
Męki to mało powiedziane
0
Moim zdaniem nikt nie zasługuje na ZM
A tak po za tematem to dzisiaj przestawiamy zegarki do przodu ???
0
Trzymaj się Valdes, to może jeszcze jeden sezon u nas ???
0
Nie chodzi mi o Barce
0
Może ten mecz podniesie mnie trochę na duchu...
0
Siwy tak na niego działa
0
Ból du*y nic więcej
0
Jak patrze na Ronaldo kiedy po lekkim dotknięciu przez rywala pada na ziemią i wyciąga ręce do sędziego to aż mnie......
0
JJJJJJJEEEEEESSSSSSTTTTTTTT
0
Obrona się gubi.......
0
Bez względu na końcowy rezultat i tak kocham Barce
0
Ja mam 4 MB i tnie mi wszędzie
0
Wielkie sorry że nie na temat ,ale to jest związane z transmisją.Jakiego macie neta i wam nie zacina.Proszę o wyrozumiałość
0
Na Początkującym