0

A teraz prawdopodobnie byśmy grali z Chelsea

0

Moim zdaniem za słaby na Barce chociaż........

0

Nawet o tym nie myśl !

0

Kolejny no name

0

Puyol ?

0

Po to miał by przyjść aby go zmienić

0

Pomyliłeś Atletico z Athletic

0

Z całym szacunkiem do Taty ale potrzebujemy ''ostrzejszego'' trenera jak kolwiek to brzmi

1

Do redakcji- zróbcie sondę jaki trener był by najlepszy dla Barcy.

2

Jak wszyscy to wszyscy.

0

Taki dobry że go z Lechii zwolnili

5

Powiem tak Przestańcie pier*olić

8

Tym razem musi być trener z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś no name. Moim zdaniem idealny wybór to Jürgen Klopp, ale gdyby Pep wrócił też bym się cieszył.

1

Trzeba wierzyć do końca i się nie poddawać VeB!!!!!

2

To teraz zobaczymy kto jest sezonowcem a kto prawdziwym kibicem

0

Oby się to wszystko wyjaśniło,bo jeśli to będzie prawda to ''leżymy''

0

Męki to mało powiedziane

0

Moim zdaniem nikt nie zasługuje na ZM
A tak po za tematem to dzisiaj przestawiamy zegarki do przodu ???

0

Trzymaj się Valdes, to może jeszcze jeden sezon u nas ???

0

Nie chodzi mi o Barce

0

Może ten mecz podniesie mnie trochę na duchu...

0

Siwy tak na niego działa

0

Ból du*y nic więcej

0

Jak patrze na Ronaldo kiedy po lekkim dotknięciu przez rywala pada na ziemią i wyciąga ręce do sędziego to aż mnie......

0

JJJJJJJEEEEEESSSSSSTTTTTTTT

0

Obrona się gubi.......

0

Bez względu na końcowy rezultat i tak kocham Barce

0

Ja mam 4 MB i tnie mi wszędzie

0

Wielkie sorry że nie na temat ,ale to jest związane z transmisją.Jakiego macie neta i wam nie zacina.Proszę o wyrozumiałość

0

Na Początkującym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?