0

Zamiast Alvesa Bartra i gitara

0

2:0 dla Porto

0

Giuly w Polskiej lidze by wymiatał

0

A że zdementowali to nie wiedziałem

0

Hummels - MU ok 20mln 25 lat
Mathieu - 20mln fuck logik 31 lat
Moim zdaniem lepiej byłoby kupić Hummels za te 30mln i mieć kłopot z głowy przez parę lat.Kupujemy gościa na jeden sezon!

0

Na tym zdjęciu wygląda na 40 lat

1

Tam się tylko liczy kasa i marketing

0

Ta..bo Real go odda,chociaż jak teraz mają Krosa???

1

Każdy na jego miejscu zachował by się tak samo,ja do niego wielkich pretensji nie mam

2

Poleciał na kasę

0

E tam modelka jaka modelka widziałem ładniejsze kobiety i to nie modelki z kilogramem tapety

1

Albo Aguero ?

4

Już za cztery lata ......

1

Ale i tak szacunek dla Argentyny dla mnie Wy jesteście mistrzami świata.

0

Żebyś się pytał....wrzuta życia normalnie

0

A ja lepiej nic nie będę pisał...

5

Na pomoc by się przydał w miejsce Xaviego

0

E tam Whisky...Zwykłą Polską czystą i po kilku kieliszkach zmieni zdanie

0

Może to on ?

7

Powodzenia,rozwijaj się i może jeszcze się zobaczymy

0

24 Lipca chyba

0

Wiem że o to Ci chodziło,ale samym atakiem meczu nie wygramy

0

Marzenia....czy wy wiecie co piszecie?

7

Jaki ja głupi nie doczytałem że to za MŚ haha

1

Najpierw trzeba tą dobą obronę mieć

9

Ronaldo już nie gra od kilku lat.

0

Za co ? za te głupie symulacje?

0

A gdzie Ronaldo ?

1

Jak ja tych pomarańczowych nienawidzę....

2

Brawo Brawo Brawo teraz tylko szwabów trzeba pokonać!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?