27 lipca 2014, 22:24
0
Zamiast Alvesa Bartra i gitara
25 lipca 2014, 21:58
2:0 dla Porto
25 lipca 2014, 21:56
Giuly w Polskiej lidze by wymiatał
23 lipca 2014, 14:20
A że zdementowali to nie wiedziałem
23 lipca 2014, 14:16
Hummels - MU ok 20mln 25 lat Mathieu - 20mln fuck logik 31 lat Moim zdaniem lepiej byłoby kupić Hummels za te 30mln i mieć kłopot z głowy przez parę lat.Kupujemy gościa na jeden sezon!
23 lipca 2014, 14:10
Na tym zdjęciu wygląda na 40 lat
21 lipca 2014, 12:12
1
Tam się tylko liczy kasa i marketing
21 lipca 2014, 12:05
Ta..bo Real go odda,chociaż jak teraz mają Krosa???
21 lipca 2014, 12:02
Każdy na jego miejscu zachował by się tak samo,ja do niego wielkich pretensji nie mam
20 lipca 2014, 21:08
2
Poleciał na kasę
14 lipca 2014, 23:23
E tam modelka jaka modelka widziałem ładniejsze kobiety i to nie modelki z kilogramem tapety
14 lipca 2014, 00:58
Albo Aguero ?
14 lipca 2014, 00:17
4
Już za cztery lata ......
14 lipca 2014, 00:16
Ale i tak szacunek dla Argentyny dla mnie Wy jesteście mistrzami świata.
14 lipca 2014, 00:15
Żebyś się pytał....wrzuta życia normalnie
14 lipca 2014, 00:12
A ja lepiej nic nie będę pisał...
12 lipca 2014, 21:29
5
Na pomoc by się przydał w miejsce Xaviego
12 lipca 2014, 21:28
E tam Whisky...Zwykłą Polską czystą i po kilku kieliszkach zmieni zdanie
12 lipca 2014, 21:26
Może to on ?
12 lipca 2014, 21:25
7
Powodzenia,rozwijaj się i może jeszcze się zobaczymy
12 lipca 2014, 21:14
24 Lipca chyba
11 lipca 2014, 23:21
Wiem że o to Ci chodziło,ale samym atakiem meczu nie wygramy
11 lipca 2014, 23:11
Marzenia....czy wy wiecie co piszecie?
11 lipca 2014, 23:08
Jaki ja głupi nie doczytałem że to za MŚ haha
11 lipca 2014, 23:06
Najpierw trzeba tą dobą obronę mieć
11 lipca 2014, 23:05
9
Ronaldo już nie gra od kilku lat.
11 lipca 2014, 23:02
Za co ? za te głupie symulacje?
11 lipca 2014, 23:01
A gdzie Ronaldo ?
10 lipca 2014, 00:56
Jak ja tych pomarańczowych nienawidzę....
10 lipca 2014, 00:53
Brawo Brawo Brawo teraz tylko szwabów trzeba pokonać!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Zamiast Alvesa Bartra i gitara
0
2:0 dla Porto
0
Giuly w Polskiej lidze by wymiatał
0
A że zdementowali to nie wiedziałem
0
Hummels - MU ok 20mln 25 lat
Mathieu - 20mln fuck logik 31 lat
Moim zdaniem lepiej byłoby kupić Hummels za te 30mln i mieć kłopot z głowy przez parę lat.Kupujemy gościa na jeden sezon!
0
Na tym zdjęciu wygląda na 40 lat
1
Tam się tylko liczy kasa i marketing
0
Ta..bo Real go odda,chociaż jak teraz mają Krosa???
1
Każdy na jego miejscu zachował by się tak samo,ja do niego wielkich pretensji nie mam
2
Poleciał na kasę
0
E tam modelka jaka modelka widziałem ładniejsze kobiety i to nie modelki z kilogramem tapety
1
Albo Aguero ?
4
Już za cztery lata ......
1
Ale i tak szacunek dla Argentyny dla mnie Wy jesteście mistrzami świata.
0
Żebyś się pytał....wrzuta życia normalnie
0
A ja lepiej nic nie będę pisał...
5
Na pomoc by się przydał w miejsce Xaviego
0
E tam Whisky...Zwykłą Polską czystą i po kilku kieliszkach zmieni zdanie
0
Może to on ?
7
Powodzenia,rozwijaj się i może jeszcze się zobaczymy
0
24 Lipca chyba
0
Wiem że o to Ci chodziło,ale samym atakiem meczu nie wygramy
0
Marzenia....czy wy wiecie co piszecie?
7
Jaki ja głupi nie doczytałem że to za MŚ haha
1
Najpierw trzeba tą dobą obronę mieć
9
Ronaldo już nie gra od kilku lat.
0
Za co ? za te głupie symulacje?
0
A gdzie Ronaldo ?
1
Jak ja tych pomarańczowych nienawidzę....
2
Brawo Brawo Brawo teraz tylko szwabów trzeba pokonać!