4 października 2014, 23:00
0
Alves może zostać,ale jako zmiennik.
3 października 2014, 20:40
I prawidłowo a nie sprzedawać się jakimś qatarom za parę groszy.
3 października 2014, 20:37
Idzie wrzucać gdzie indziej :)
3 października 2014, 20:30
Co 15 znaków ???
3 października 2014, 20:23
Jak by było demokratycznie to by trzeba było płacić.
27 września 2014, 19:35
1
Zwracam honor Mathieu-gra zaj*biście
13 września 2014, 21:20
Ok dzięki ;) Jak to Ronaldo.... nic nowego
13 września 2014, 21:17
Nie oglądam Atletico-Real jak grają? karny słuszny?
31 sierpnia 2014, 19:51
Czy tylko ja myślałem że mecz jest o 21:00 :). Powie ktoś jak gramy?
29 sierpnia 2014, 21:08
A ja gdybym powiedział co o tobię myślę też trafił bym do więzienia.
29 sierpnia 2014, 16:37
8
Widać że ma tapetę na ''twarzy''.
29 sierpnia 2014, 12:09
2
Jaka skromność...''uważam że jestem najlepszy" jestem ciekawy czy Messi kiedyś coś takiego powiedział.
27 sierpnia 2014, 11:04
Mam pytanie...kto to jest?
24 sierpnia 2014, 17:27
Gdyby była kara za symulowanie to Ronaldo już by nie grał
24 sierpnia 2014, 17:20
Edit...teraz pasuje?
24 sierpnia 2014, 17:18
A co powiedziała jego żona....że nigdzie się nie wybiera więc zamilcz..
24 sierpnia 2014, 17:16
7
http://www.meczyki.pl/obrazki,16468 Fragm.Książki Ronaldo obsesja''doskonałości''
24 sierpnia 2014, 17:11
Trzeba być idiotą jak chce się pozbyć Di Maríi
24 sierpnia 2014, 17:07
5
Tak to jest jak się dzikusów na stadion wpuszcza.
24 sierpnia 2014, 17:01
Nic do ciebie nie mam,ale nie pisz takich głupot że sam odszedł bo wszyscy wiemy jak było.Wywalili Go i tyle
24 sierpnia 2014, 16:27
"postanowił odejść'' ?
24 sierpnia 2014, 16:25
Uważajcie na Ebolę.
20 sierpnia 2014, 00:19
Mineiro nie przedłużyło z Nim kontraktu??? przecież sam odszedł...
19 sierpnia 2014, 20:46
A Ronaldinho nadal brak :(
18 sierpnia 2014, 12:09
To Suarez może dzisiaj zagrać?
17 sierpnia 2014, 20:57
Trochę zle mnie zrozumieliście
17 sierpnia 2014, 20:25
No oby.Zobaczymy jak to będzie
17 sierpnia 2014, 20:21
Mam nadzieję że w tym sezonie wróci ten dawny Messi,który potrafi strzelić 4 gole w meczu i okiwać całą drużynę przeciwnika.I oby zapi*rda*ał tak jak kiedyś
17 sierpnia 2014, 20:09
Mam na ciebie wyj*BANe marny trollu
17 sierpnia 2014, 20:04
Oby jak na razie redakcja śpi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Alves może zostać,ale jako zmiennik.
0
I prawidłowo a nie sprzedawać się jakimś qatarom za parę groszy.
0
Idzie wrzucać gdzie indziej :)
0
Co 15 znaków ???
0
Jak by było demokratycznie to by trzeba było płacić.
1
Zwracam honor Mathieu-gra zaj*biście
0
Ok dzięki ;) Jak to Ronaldo.... nic nowego
0
Nie oglądam Atletico-Real jak grają? karny słuszny?
0
Czy tylko ja myślałem że mecz jest o 21:00 :). Powie ktoś jak gramy?
0
A ja gdybym powiedział co o tobię myślę też trafił bym do więzienia.
8
Widać że ma tapetę na ''twarzy''.
2
Jaka skromność...''uważam że jestem najlepszy" jestem ciekawy czy Messi kiedyś coś takiego powiedział.
1
Mam pytanie...kto to jest?
1
Gdyby była kara za symulowanie to Ronaldo już by nie grał
0
Edit...teraz pasuje?
0
A co powiedziała jego żona....że nigdzie się nie wybiera więc zamilcz..
7
http://www.meczyki.pl/obrazki,16468
Fragm.Książki Ronaldo obsesja''doskonałości''
0
Trzeba być idiotą jak chce się pozbyć Di Maríi
5
Tak to jest jak się dzikusów na stadion wpuszcza.
2
Nic do ciebie nie mam,ale nie pisz takich głupot że sam odszedł bo wszyscy wiemy jak było.Wywalili Go i tyle
2
"postanowił odejść'' ?
0
Uważajcie na Ebolę.
0
Mineiro nie przedłużyło z Nim kontraktu??? przecież sam odszedł...
0
A Ronaldinho nadal brak :(
0
To Suarez może dzisiaj zagrać?
0
Trochę zle mnie zrozumieliście
0
No oby.Zobaczymy jak to będzie
0
Mam nadzieję że w tym sezonie wróci ten dawny Messi,który potrafi strzelić 4 gole w meczu i okiwać całą drużynę przeciwnika.I oby zapi*rda*ał tak jak kiedyś
0
Mam na ciebie wyj*BANe marny trollu
0
Oby jak na razie redakcja śpi