0

Alves może zostać,ale jako zmiennik.

0

I prawidłowo a nie sprzedawać się jakimś qatarom za parę groszy.

0

Idzie wrzucać gdzie indziej :)

0

Co 15 znaków ???

0

Jak by było demokratycznie to by trzeba było płacić.

1

Zwracam honor Mathieu-gra zaj*biście

0

Ok dzięki ;) Jak to Ronaldo.... nic nowego

0

Nie oglądam Atletico-Real jak grają? karny słuszny?

0

Czy tylko ja myślałem że mecz jest o 21:00 :). Powie ktoś jak gramy?

0

A ja gdybym powiedział co o tobię myślę też trafił bym do więzienia.

8

Widać że ma tapetę na ''twarzy''.

2

Jaka skromność...''uważam że jestem najlepszy" jestem ciekawy czy Messi kiedyś coś takiego powiedział.

1

Mam pytanie...kto to jest?

1

Gdyby była kara za symulowanie to Ronaldo już by nie grał

0

Edit...teraz pasuje?

0

A co powiedziała jego żona....że nigdzie się nie wybiera więc zamilcz..

7

http://www.meczyki.pl/obrazki,16468
Fragm.Książki Ronaldo obsesja''doskonałości''

0

Trzeba być idiotą jak chce się pozbyć Di Maríi

5

Tak to jest jak się dzikusów na stadion wpuszcza.

2

Nic do ciebie nie mam,ale nie pisz takich głupot że sam odszedł bo wszyscy wiemy jak było.Wywalili Go i tyle

2

"postanowił odejść'' ?

0

Uważajcie na Ebolę.

0

Mineiro nie przedłużyło z Nim kontraktu??? przecież sam odszedł...

0

A Ronaldinho nadal brak :(

0

To Suarez może dzisiaj zagrać?

0

Trochę zle mnie zrozumieliście

0

No oby.Zobaczymy jak to będzie

0

Mam nadzieję że w tym sezonie wróci ten dawny Messi,który potrafi strzelić 4 gole w meczu i okiwać całą drużynę przeciwnika.I oby zapi*rda*ał tak jak kiedyś

0

Mam na ciebie wyj*BANe marny trollu

0

Oby jak na razie redakcja śpi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?