0

Gdybym ja to napisał to bym miał bana po sekundzie..

0

Orientuje się ktoś na jakich pozycjach może grać ?

2

Żeby grać trzeba zap*erdalać

0

Aha dzięki.

0

Tak poza tematem z kim zagra Legia jeśli przejdzie dalej???

0

Ty to masz ładną Panią w avatarze

0

Ch*jowo

0

Tylko trzeba poprawić precyzje podań.

2

Poszlibyście na wymianę Pique- Silva ?

1

Trzeba przyznać że Lucho stylu nie zmienił i jak narazie ta gra dobrze nie wygląda,ale dajmy mu czas

0

Dzięki wam

0

0

Kto gra z 11 w Barcelonie ?

0

WOW !

0

Niczym

2

Wg mnie tą 5 po Puyolu powinien dostać Bartra, no ale kapitan tak zdecydował dlatego trzeba to uszanować

0

Ja się nie spinam :)

2

Co k*rwa ??

0

Aha,to już wiemy że nie przyjdzie

0

Tak się to pewnie skończy

0

Jeden zespół w 4 rundzie i CHYBA play-off

0

Wiecie może co z Ronaldinho,dzisiaj miała być informacja gdzie zagra ?

0

Powodzenia oby się sprawdził

2

Czas pokaże oby wrócił do europy.

0

Stawiam na to że do Besiktas Stambuł pójdzie

0

Oby Ronaldinho wrócił do kadry

1

Jak to Perez kiedyś powiedział że jest za brzydki na grę w Realu

8

Najlepiej do Fc Barcelony :)

0

Szkoda że mu nie pozwolili,miał chyba ostatnią okazję aby z Messim zagrać

2

Sorry że nie na temat,ale czy to odejście Ronaldinho z Atletico nie ma związku z meczem pożegnalnym Deco ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?