17 sierpnia 2014, 19:53
0
Gdybym ja to napisał to bym miał bana po sekundzie..
8 sierpnia 2014, 00:09
Orientuje się ktoś na jakich pozycjach może grać ?
8 sierpnia 2014, 00:08
2
Żeby grać trzeba zap*erdalać
6 sierpnia 2014, 21:38
Aha dzięki.
6 sierpnia 2014, 21:34
Tak poza tematem z kim zagra Legia jeśli przejdzie dalej???
6 sierpnia 2014, 21:05
Ty to masz ładną Panią w avatarze
6 sierpnia 2014, 21:01
Ch*jowo
6 sierpnia 2014, 20:58
Tylko trzeba poprawić precyzje podań.
6 sierpnia 2014, 20:55
Poszlibyście na wymianę Pique- Silva ?
6 sierpnia 2014, 20:53
1
Trzeba przyznać że Lucho stylu nie zmienił i jak narazie ta gra dobrze nie wygląda,ale dajmy mu czas
6 sierpnia 2014, 20:49
Dzięki wam
6 sierpnia 2014, 20:48
http://www.fcb24h.pl/live/
Kto gra z 11 w Barcelonie ?
6 sierpnia 2014, 20:40
WOW !
2 sierpnia 2014, 23:28
Niczym
2 sierpnia 2014, 23:23
Wg mnie tą 5 po Puyolu powinien dostać Bartra, no ale kapitan tak zdecydował dlatego trzeba to uszanować
2 sierpnia 2014, 23:21
Ja się nie spinam :)
2 sierpnia 2014, 23:16
Co k*rwa ??
31 lipca 2014, 11:56
Aha,to już wiemy że nie przyjdzie
30 lipca 2014, 22:47
Tak się to pewnie skończy
30 lipca 2014, 19:46
Jeden zespół w 4 rundzie i CHYBA play-off
30 lipca 2014, 19:42
Wiecie może co z Ronaldinho,dzisiaj miała być informacja gdzie zagra ?
30 lipca 2014, 12:25
Powodzenia oby się sprawdził
29 lipca 2014, 00:00
Czas pokaże oby wrócił do europy.
28 lipca 2014, 23:56
Stawiam na to że do Besiktas Stambuł pójdzie
28 lipca 2014, 23:45
Oby Ronaldinho wrócił do kadry
28 lipca 2014, 23:42
Jak to Perez kiedyś powiedział że jest za brzydki na grę w Realu
28 lipca 2014, 23:34
8
Najlepiej do Fc Barcelony :)
28 lipca 2014, 23:23
Szkoda że mu nie pozwolili,miał chyba ostatnią okazję aby z Messim zagrać
28 lipca 2014, 23:18
Sorry że nie na temat,ale czy to odejście Ronaldinho z Atletico nie ma związku z meczem pożegnalnym Deco ??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Gdybym ja to napisał to bym miał bana po sekundzie..
0
Orientuje się ktoś na jakich pozycjach może grać ?
2
Żeby grać trzeba zap*erdalać
0
Aha dzięki.
0
Tak poza tematem z kim zagra Legia jeśli przejdzie dalej???
0
Ty to masz ładną Panią w avatarze
0
Ch*jowo
0
Tylko trzeba poprawić precyzje podań.
2
Poszlibyście na wymianę Pique- Silva ?
1
Trzeba przyznać że Lucho stylu nie zmienił i jak narazie ta gra dobrze nie wygląda,ale dajmy mu czas
0
Dzięki wam
0
http://www.fcb24h.pl/live/
0
Kto gra z 11 w Barcelonie ?
0
WOW !
0
Niczym
2
Wg mnie tą 5 po Puyolu powinien dostać Bartra, no ale kapitan tak zdecydował dlatego trzeba to uszanować
0
Ja się nie spinam :)
2
Co k*rwa ??
0
Aha,to już wiemy że nie przyjdzie
0
Tak się to pewnie skończy
0
Jeden zespół w 4 rundzie i CHYBA play-off
0
Wiecie może co z Ronaldinho,dzisiaj miała być informacja gdzie zagra ?
0
Powodzenia oby się sprawdził
2
Czas pokaże oby wrócił do europy.
0
Stawiam na to że do Besiktas Stambuł pójdzie
0
Oby Ronaldinho wrócił do kadry
1
Jak to Perez kiedyś powiedział że jest za brzydki na grę w Realu
8
Najlepiej do Fc Barcelony :)
0
Szkoda że mu nie pozwolili,miał chyba ostatnią okazję aby z Messim zagrać
2
Sorry że nie na temat,ale czy to odejście Ronaldinho z Atletico nie ma związku z meczem pożegnalnym Deco ??