Po raz kolejny przekonuję się że W roli trenera mamy no name Piłkarze mają wszystko gdzieś Zarząd jest do du*y Barcelonie potrzebna jest przebudowa składu,i zmiana trenerów itp
Boże dlaczego zabierasz nam dobrych ludzi a zostawiasz bandziorów ? Człowiek,który tyle lat walczy z rakiem umiera a ten kto zabił czworo dzieci prawi się w luksusach. Na tym świecie NIE ma sprawiedliwości!
0
No co wy należy mu się może teraz zacznie biegać!
0
Dzięki przynajmniej teraz coś o nim wiem
0
Nie oglądam Serie A.Wiecie może coś o nim,czy nadałby się na Barcę?
0
0
Pep wróć i zrób porządek z piłkarzami bo widocznie Tata sobie z nimi nie radzi
0
Niech go biorą
0
Po raz kolejny przekonuję się że W roli trenera mamy no name
Piłkarze mają wszystko gdzieś
Zarząd jest do du*y
Barcelonie potrzebna jest przebudowa składu,i zmiana trenerów itp
0
Trzeba wygrać nie ma bata
0
Messi w Bayernie hahaha
0
Dla mnie Tito to kopia Pepa,tylko że jego już nie ma...
0
Wg mnie lepiej byłoby wypożyczyć, kto wie może się rozwinie
1
Dziwnie się teraz patrzy na zdjęcie Tito na głównej...bardzo mi GO szkoda
3
Nie tylko tobie zapewniam
1
Jeszcze nie mogę w to uwierzyć, zresztą chyba jak każdy
5
Boże dlaczego zabierasz nam dobrych ludzi a zostawiasz bandziorów ? Człowiek,który tyle lat walczy z rakiem umiera a ten kto zabił czworo dzieci prawi się w luksusach. Na tym świecie NIE ma sprawiedliwości!
0
Szczerze? wzruszyłem się.Dziękuję Ci Tito za wszystko co Zrobiłeś dla całego Barcelonismo
1
Czy w tej sytuacji to takie ważne !
0
Nie mogę w to uwierzyć.Jeszcze kilka godzin temu życzyłem Mu zdrowia.Spoczywaj w pokoju.Będziemy o Tobie pamiętać w naszych modlitwach...
0
Wszędzie tylko rak, gdyby było na to jakieś lekarstwo....Zdrowia Tito i nie poddawaj się całe barcelonismo jest z tobą!
1
Messi 12 strat najwięcej ze wszystkich...
0
''Messi nie jest szczęśliwy, nie jest zadowolony i nie podoba mu się to”.- skąd on to ku*wa miałby wiedzieć
2
Znając nasz zarząd to transfery zrobią na ostatnią minutę albo wcale
0
A ja nie trawię obu tych ekip,ale wolę Bayern ze względu na Pepa
1
Oby tak było piwo już się chłodzi.
0
Trochę się z tobą zgadzam,Real zagra parę szybkich kontr i po sprawie
0
Chciałeś napisać Manita na Realu..
1
Ja bym był za Chelsea.
0
Jaki wynik obstawiacie Real - Bayern ?
0
Zawsze mam z tym problem , za chwilę poprawię
6
Chciałbym finał Atleti-Bayern