0

Jeszcze tylko 13 kolejek a,e ten czas szybko leci

0

Z kim byśmy w grupie nie grali i tak grupa śmierci dla nas

0

To do tego wyżej

0

Cały on

0

Qrwa kupić jakiegoś porządnego obrońce

0

Zdjąć Songa do holery

0

KURWA MAĆ niemogłem się powstrzymać qrwa!!

0

0

To do dontbout

0

ERROR !!

0

Macie jakiegoś dobrego linka ???

0

Ten człowiek powinien siedzieć cicho bo gdyby nie sędzia to było by 3-0 [spalony ,którego nie było]

0

Jakby co Adriano w pogotowiu

0

Myślę że ciekawszy będzie Arsenal-Bayern na tvp1

0

Challenge Accepted

0

Transmisja mi się zacina dlatego

0

Macie linka do 1 gola ??

0

Poszukuję dobrej transmisji najlepiej w hd za darmo macie coś takiego ???

0

Temu panu już dziękujemy

0

I umiejętności poszczególnych piłkarzy

0

A bramki ładne ?

0

A jak !

0

Nie oglądałem 1 połowy jak gramy?

0

2 Złota jednego dnia coś niesamowitego !

0

Może by nabrał rozumu i komentował z sensem

0

A niby był z Warszawy

0

A no tak

0

Czytaj dalej ,,wypożyczeni-i-pożegnani,,

0

Wiesz że nie można mieć 2 kont ?

0

Poeta się qrwa znalazł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?