23 lutego 2014, 19:36
0
Jeszcze tylko 13 kolejek a,e ten czas szybko leci
23 lutego 2014, 19:34
Z kim byśmy w grupie nie grali i tak grupa śmierci dla nas
22 lutego 2014, 21:38
To do tego wyżej
Cały on
Qrwa kupić jakiegoś porządnego obrońce
22 lutego 2014, 21:16
Zdjąć Songa do holery
22 lutego 2014, 21:15
KURWA MAĆ niemogłem się powstrzymać qrwa!!
22 lutego 2014, 20:37
Macie transmisje w HD! http://zonasports.to/canal-1.shtml#www.rojadirecta.me
22 lutego 2014, 19:56
To do dontbout
22 lutego 2014, 19:55
ERROR !!
Macie jakiegoś dobrego linka ???
21 lutego 2014, 23:46
Ten człowiek powinien siedzieć cicho bo gdyby nie sędzia to było by 3-0 [spalony ,którego nie było]
19 lutego 2014, 20:06
Jakby co Adriano w pogotowiu
19 lutego 2014, 20:05
Myślę że ciekawszy będzie Arsenal-Bayern na tvp1
19 lutego 2014, 20:04
Challenge Accepted
18 lutego 2014, 22:01
Transmisja mi się zacina dlatego
18 lutego 2014, 21:59
Macie linka do 1 gola ??
18 lutego 2014, 18:01
Poszukuję dobrej transmisji najlepiej w hd za darmo macie coś takiego ???
18 lutego 2014, 15:12
Temu panu już dziękujemy
17 lutego 2014, 18:01
I umiejętności poszczególnych piłkarzy
15 lutego 2014, 20:54
A bramki ładne ?
15 lutego 2014, 20:52
A jak !
15 lutego 2014, 20:51
Nie oglądałem 1 połowy jak gramy?
15 lutego 2014, 20:49
2 Złota jednego dnia coś niesamowitego !
14 lutego 2014, 23:17
Może by nabrał rozumu i komentował z sensem
14 lutego 2014, 23:12
A niby był z Warszawy
14 lutego 2014, 23:11
A no tak
14 lutego 2014, 22:25
Czytaj dalej ,,wypożyczeni-i-pożegnani,,
14 lutego 2014, 22:24
Wiesz że nie można mieć 2 kont ?
14 lutego 2014, 22:12
Poeta się qrwa znalazł
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jeszcze tylko 13 kolejek a,e ten czas szybko leci
0
Z kim byśmy w grupie nie grali i tak grupa śmierci dla nas
0
To do tego wyżej
0
Cały on
0
Qrwa kupić jakiegoś porządnego obrońce
0
Zdjąć Songa do holery
0
KURWA MAĆ niemogłem się powstrzymać qrwa!!
0
Macie transmisje w HD! http://zonasports.to/canal-1.shtml#www.rojadirecta.me
0
To do dontbout
0
ERROR !!
0
Macie jakiegoś dobrego linka ???
0
Ten człowiek powinien siedzieć cicho bo gdyby nie sędzia to było by 3-0 [spalony ,którego nie było]
0
Jakby co Adriano w pogotowiu
0
Myślę że ciekawszy będzie Arsenal-Bayern na tvp1
0
Challenge Accepted
0
Transmisja mi się zacina dlatego
0
Macie linka do 1 gola ??
0
Poszukuję dobrej transmisji najlepiej w hd za darmo macie coś takiego ???
0
Temu panu już dziękujemy
0
I umiejętności poszczególnych piłkarzy
0
A bramki ładne ?
0
A jak !
0
Nie oglądałem 1 połowy jak gramy?
0
2 Złota jednego dnia coś niesamowitego !
0
Może by nabrał rozumu i komentował z sensem
0
A niby był z Warszawy
0
A no tak
0
Czytaj dalej ,,wypożyczeni-i-pożegnani,,
0
Wiesz że nie można mieć 2 kont ?
0
Poeta się qrwa znalazł