0

''Kolejny sezon za nami a u was bez zmian w gablotce z pucharami''

0

Z nim jest coś nie tak !

0

Wzajemnie

0

Kryzys !

0

Też coś słyszałem na ten temat,lecz to jest mało prawdopodobne

0

Chciałbym zobaczyć tego dawnego Messiego,który biegał za piłką. Nie wiem czy się zgodzicie ale Messi chyba aż tak bardzo się nie angażuje jak kiedyś,fakt zaliczył asystę.lecz to nie jest to co kiedyś...

0

3 punkty są - można spokojnie iść spać. Dobranoc

0

Bez przesady

0

Visca el Barca

0

Brawo Barca Brawo Piqué

0

Serio? Valencia idzie pod młotek?

0

Poproś go aby kupił ci mózg.

0

Ciekawe jak będzie z Lewandowskim

0

Jak już to tylko na ławę,gdyby Messi doznał kontuzji [oby nie] to będzie grał na jego pozycji.

0

Mamy o 1 mecz mniej. Rzeczywiście mają powód do radości.

0

3:1* myślałem że gramy na wyjezdzie

0

1:3 dla nas

0

Na sport.pl piszą że Real wydał na Bale 265 mln

0

To by była tragedia!

0

Mimo wszystko trzeba mu podziękować z to co zrobił

0

Kurde nie zmieściło się

0

Nie no ale podania znakomite

0

Messi mógłby być pomocnikiem

0

Co się stało się

1

Leo ma zaje*istą żonę

0

Moim zdaniem to on nie zasłużył na to 3 miejsce

0

Co z tego że wszystko wygrał skoro jego statystyki wyglądały marnie.Skromny to on nie jest

0

W środę będzie lepiej [oby]

0

Będzie się działo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?