27 stycznia 2014, 14:52
0
''Kolejny sezon za nami a u was bez zmian w gablotce z pucharami''
26 stycznia 2014, 23:17
Z nim jest coś nie tak !
26 stycznia 2014, 23:16
Wzajemnie
26 stycznia 2014, 23:14
Kryzys !
26 stycznia 2014, 23:13
Też coś słyszałem na ten temat,lecz to jest mało prawdopodobne
26 stycznia 2014, 23:08
Chciałbym zobaczyć tego dawnego Messiego,który biegał za piłką. Nie wiem czy się zgodzicie ale Messi chyba aż tak bardzo się nie angażuje jak kiedyś,fakt zaliczył asystę.lecz to nie jest to co kiedyś...
26 stycznia 2014, 23:00
3 punkty są - można spokojnie iść spać. Dobranoc
26 stycznia 2014, 22:58
Bez przesady
Visca el Barca
26 stycznia 2014, 21:51
Brawo Barca Brawo Piqué
26 stycznia 2014, 18:30
Serio? Valencia idzie pod młotek?
26 stycznia 2014, 18:26
Poproś go aby kupił ci mózg.
26 stycznia 2014, 12:55
Ciekawe jak będzie z Lewandowskim
26 stycznia 2014, 12:52
Jak już to tylko na ławę,gdyby Messi doznał kontuzji [oby nie] to będzie grał na jego pozycji.
25 stycznia 2014, 23:29
Mamy o 1 mecz mniej. Rzeczywiście mają powód do radości.
25 stycznia 2014, 19:53
3:1* myślałem że gramy na wyjezdzie
25 stycznia 2014, 19:45
1:3 dla nas
23 stycznia 2014, 21:57
Na sport.pl piszą że Real wydał na Bale 265 mln
23 stycznia 2014, 21:54
To by była tragedia!
23 stycznia 2014, 21:53
Mimo wszystko trzeba mu podziękować z to co zrobił
23 stycznia 2014, 21:41
Kurde nie zmieściło się
23 stycznia 2014, 21:40
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,15325021,Primera_Division__Media__Real_wydal_na_Garetha_Bale.html Znowu jakaś sensacja
22 stycznia 2014, 23:59
Nie no ale podania znakomite
22 stycznia 2014, 23:56
Messi mógłby być pomocnikiem
22 stycznia 2014, 22:48
Co się stało się
21 stycznia 2014, 12:50
1
Leo ma zaje*istą żonę
21 stycznia 2014, 12:48
Moim zdaniem to on nie zasłużył na to 3 miejsce
21 stycznia 2014, 12:46
Co z tego że wszystko wygrał skoro jego statystyki wyglądały marnie.Skromny to on nie jest
19 stycznia 2014, 21:12
W środę będzie lepiej [oby]
19 stycznia 2014, 13:02
Będzie się działo
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
''Kolejny sezon za nami a u was bez zmian w gablotce z pucharami''
0
Z nim jest coś nie tak !
0
Wzajemnie
0
Kryzys !
0
Też coś słyszałem na ten temat,lecz to jest mało prawdopodobne
0
Chciałbym zobaczyć tego dawnego Messiego,który biegał za piłką. Nie wiem czy się zgodzicie ale Messi chyba aż tak bardzo się nie angażuje jak kiedyś,fakt zaliczył asystę.lecz to nie jest to co kiedyś...
0
3 punkty są - można spokojnie iść spać. Dobranoc
0
Bez przesady
0
Visca el Barca
0
Brawo Barca Brawo Piqué
0
Serio? Valencia idzie pod młotek?
0
Poproś go aby kupił ci mózg.
0
Ciekawe jak będzie z Lewandowskim
0
Jak już to tylko na ławę,gdyby Messi doznał kontuzji [oby nie] to będzie grał na jego pozycji.
0
Mamy o 1 mecz mniej. Rzeczywiście mają powód do radości.
0
3:1* myślałem że gramy na wyjezdzie
0
1:3 dla nas
0
Na sport.pl piszą że Real wydał na Bale 265 mln
0
To by była tragedia!
0
Mimo wszystko trzeba mu podziękować z to co zrobił
0
Kurde nie zmieściło się
0
http://www.sport.pl/pilka/1,65082,15325021,Primera_Division__Media__Real_wydal_na_Garetha_Bale.html
Znowu jakaś sensacja
0
Nie no ale podania znakomite
0
Messi mógłby być pomocnikiem
0
Co się stało się
1
Leo ma zaje*istą żonę
0
Moim zdaniem to on nie zasłużył na to 3 miejsce
0
Co z tego że wszystko wygrał skoro jego statystyki wyglądały marnie.Skromny to on nie jest
0
W środę będzie lepiej [oby]
0
Będzie się działo