14 lutego 2014, 22:07
0
Messi zawodnik meczu Wg czytelników fcbarca.com. Pique Zawodnik meczu wg Redakcji fcbarca.com.
14 lutego 2014, 22:04
Ja też się przyglądam i co ? nic
14 lutego 2014, 15:02
''Reklama restauracji'' od kiedy McDonald's jest restauracją?
12 lutego 2014, 21:59
Macie jakiś dobrego linka ?
12 lutego 2014, 20:56
Powiem tak wyk*rwiaj
11 lutego 2014, 21:51
Na Canal + o ile się nie mylę
11 lutego 2014, 21:50
Prawdę napisał !
11 lutego 2014, 21:48
Qrwa kiedy to się skończy
11 lutego 2014, 21:30
Moim zdaniem ten pierwszy [na Ronaldo] nie nie było większego kontaktu
11 lutego 2014, 21:17
Ronaldo jest najlepszy....w nurkowaniu, nawet lepszy od Michaela Phelpsa
11 lutego 2014, 15:48
Wejdźcie na mój profil bo się nie zmieściło
11 lutego 2014, 15:47
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=473935722710612&set=a.449598148477703.1073741828.449556161815235&type=1&theater
9 lutego 2014, 21:46
Ale się rozpadało
9 lutego 2014, 21:45
MESSIIIIIIIIIII
9 lutego 2014, 21:36
No i mamy ''uno'' ''uno''
9 lutego 2014, 21:33
Nawet z autu wyrzucić za trudno
9 lutego 2014, 21:30
Porządny obrońca od zaraz do ch*ja
Nie no z taką obroną to
9 lutego 2014, 21:16
kur*a mać
9 lutego 2014, 20:58
Ja też
9 lutego 2014, 20:56
O Boże Jagoda
9 lutego 2014, 20:53
Zamknij proszę cię..
9 lutego 2014, 20:51
Za słaby? to ty chyba nigdy jego skoków nie oglądałeś
9 lutego 2014, 20:49
Mam wrażenie że nie jesteś Polakiem,albo nie interesujesz się skokami
9 lutego 2014, 20:48
Odważnie hehe
9 lutego 2014, 20:45
Jakie spamowanie to RADOŚĆ !
9 lutego 2014, 20:39
Wiem że nie na temat ale gdzieś musiałem to napisać
9 lutego 2014, 20:38
Powiem tak KAMIL jesteś bezkonkurencyjny!!!
8 lutego 2014, 22:32
Dla nas lepiej
8 lutego 2014, 12:59
Moim zdaniem jest już za stary
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Messi zawodnik meczu Wg czytelników fcbarca.com.
Pique Zawodnik meczu wg Redakcji fcbarca.com.
0
Ja też się przyglądam i co ? nic
0
''Reklama restauracji'' od kiedy McDonald's jest restauracją?
0
Macie jakiś dobrego linka ?
0
Powiem tak wyk*rwiaj
0
Na Canal + o ile się nie mylę
0
Prawdę napisał !
0
Qrwa kiedy to się skończy
0
Moim zdaniem ten pierwszy [na Ronaldo] nie nie było większego kontaktu
0
Ronaldo jest najlepszy....w nurkowaniu, nawet lepszy od Michaela Phelpsa
0
Wejdźcie na mój profil bo się nie zmieściło
0
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=473935722710612&set=a.449598148477703.1073741828.449556161815235&type=1&theater
0
Ale się rozpadało
0
MESSIIIIIIIIIII
0
No i mamy ''uno'' ''uno''
0
Nawet z autu wyrzucić za trudno
0
Porządny obrońca od zaraz do ch*ja
0
Nie no z taką obroną to
0
kur*a mać
0
Ja też
0
O Boże Jagoda
0
Zamknij proszę cię..
0
Za słaby? to ty chyba nigdy jego skoków nie oglądałeś
0
Mam wrażenie że nie jesteś Polakiem,albo nie interesujesz się skokami
0
Odważnie hehe
0
Jakie spamowanie to RADOŚĆ !
0
Wiem że nie na temat ale gdzieś musiałem to napisać
0
Powiem tak KAMIL jesteś bezkonkurencyjny!!!
0
Dla nas lepiej
0
Moim zdaniem jest już za stary