0

Messi zawodnik meczu Wg czytelników fcbarca.com.
Pique Zawodnik meczu wg Redakcji fcbarca.com.

0

Ja też się przyglądam i co ? nic

0

''Reklama restauracji'' od kiedy McDonald's jest restauracją?

0

Macie jakiś dobrego linka ?

0

Powiem tak wyk*rwiaj

0

Na Canal + o ile się nie mylę

0

Prawdę napisał !

0

Qrwa kiedy to się skończy

0

Moim zdaniem ten pierwszy [na Ronaldo] nie nie było większego kontaktu

0

Ronaldo jest najlepszy....w nurkowaniu, nawet lepszy od Michaela Phelpsa

0

Wejdźcie na mój profil bo się nie zmieściło

0

Ale się rozpadało

0

MESSIIIIIIIIIII

0

No i mamy ''uno'' ''uno''

0

Nawet z autu wyrzucić za trudno

0

Porządny obrońca od zaraz do ch*ja

0

Nie no z taką obroną to

0

kur*a mać

0

Ja też

0

O Boże Jagoda

0

Zamknij proszę cię..

0

Za słaby? to ty chyba nigdy jego skoków nie oglądałeś

0

Mam wrażenie że nie jesteś Polakiem,albo nie interesujesz się skokami

0

Odważnie hehe

0

Jakie spamowanie to RADOŚĆ !

0

Wiem że nie na temat ale gdzieś musiałem to napisać

0

Powiem tak KAMIL jesteś bezkonkurencyjny!!!

0

Dla nas lepiej

0

Moim zdaniem jest już za stary

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?