0

Barca Barca Baarrca !!!!

0

Ja pier*ole jakie emocje

0

Marzenia...

0

Ale doj*ebał

0

Wszystkiego Najlepszego Ronaldinho !

0

jak się zmienił

0

ZKLONOWALI INIESTE !

0

Żal mi MU a szczególnie piłkarzy,pod wodzą Fergusona to był klub a teraz..

0

Jestem pod wrażeniem występu Iniesty że pomimo tego że jego żona poroniła mógł tak grać.SZACUNEK

0

Dlaczego akurat nr 14 ?

0

Też tak myślę

0

Śmiać czy płakać ?

0

Qrwa pensje im podnieść bo się qrwa należy !!

0

Ja pier*ole

0

Nierealne !

0

Jedyne czego potrzebujemy to dobre transfery

0

Teraz by nie siedział tak często

0

Tym szejkom to się w d*pach poprzewracało od tej kasy...

1

Zgadzam się.Dla mnie Puyol to więcej niż piłkarz

1

Szczerze ? nie wiem co napisać

1

Niestety ma trochę racji

0

Inwestycja w przyszłość !

0

Z ostatniej chwili Jordi Roura po sezonie opuszcza FC Barcelone! Za porozumieniem stron.

0

No wreszcie można edytować komentarze

0

Ładnie to wygląda

0

Tyko kto?

0

Nie chce abyście mnie źle zrozumieli, ale może to i lepiej

0

Raczej Bartomeu

0

To ciekawe jak Lechia z Zawiszą zagra

0

Może się ogarnie przez te 2 tygodnie i zacznie grać jak na niego przystało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?