23 marca 2014, 20:01
0
Barca Barca Baarrca !!!!
23 marca 2014, 19:59
Ja pier*ole jakie emocje
21 marca 2014, 20:54
Marzenia...
21 marca 2014, 20:53
Ale doj*ebał
21 marca 2014, 20:44
Wszystkiego Najlepszego Ronaldinho !
21 marca 2014, 20:42
jak się zmienił
16 marca 2014, 16:26
ZKLONOWALI INIESTE !
16 marca 2014, 16:25
Żal mi MU a szczególnie piłkarzy,pod wodzą Fergusona to był klub a teraz..
14 marca 2014, 23:47
Jestem pod wrażeniem występu Iniesty że pomimo tego że jego żona poroniła mógł tak grać.SZACUNEK
13 marca 2014, 22:25
Dlaczego akurat nr 14 ?
12 marca 2014, 17:34
Też tak myślę
8 marca 2014, 17:48
Śmiać czy płakać ?
8 marca 2014, 17:38
Qrwa pensje im podnieść bo się qrwa należy !!
8 marca 2014, 17:35
Ja pier*ole
7 marca 2014, 18:25
Nierealne !
7 marca 2014, 15:15
Jedyne czego potrzebujemy to dobre transfery
6 marca 2014, 16:04
Teraz by nie siedział tak często
6 marca 2014, 16:03
Tym szejkom to się w d*pach poprzewracało od tej kasy...
4 marca 2014, 17:14
1
Zgadzam się.Dla mnie Puyol to więcej niż piłkarz
4 marca 2014, 17:11
Szczerze ? nie wiem co napisać
1 marca 2014, 19:28
Niestety ma trochę racji
28 lutego 2014, 11:06
Inwestycja w przyszłość !
24 lutego 2014, 17:49
Z ostatniej chwili Jordi Roura po sezonie opuszcza FC Barcelone! Za porozumieniem stron.
24 lutego 2014, 17:45
No wreszcie można edytować komentarze
24 lutego 2014, 17:39
Ładnie to wygląda
24 lutego 2014, 17:16
Tyko kto?
24 lutego 2014, 17:15
Nie chce abyście mnie źle zrozumieli, ale może to i lepiej
24 lutego 2014, 17:14
Raczej Bartomeu
23 lutego 2014, 19:40
To ciekawe jak Lechia z Zawiszą zagra
23 lutego 2014, 19:37
Może się ogarnie przez te 2 tygodnie i zacznie grać jak na niego przystało
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Barca Barca Baarrca !!!!
0
Ja pier*ole jakie emocje
0
Marzenia...
0
Ale doj*ebał
0
Wszystkiego Najlepszego Ronaldinho !
0
jak się zmienił
0
ZKLONOWALI INIESTE !
0
Żal mi MU a szczególnie piłkarzy,pod wodzą Fergusona to był klub a teraz..
0
Jestem pod wrażeniem występu Iniesty że pomimo tego że jego żona poroniła mógł tak grać.SZACUNEK
0
Dlaczego akurat nr 14 ?
0
Też tak myślę
0
Śmiać czy płakać ?
0
Qrwa pensje im podnieść bo się qrwa należy !!
0
Ja pier*ole
0
Nierealne !
0
Jedyne czego potrzebujemy to dobre transfery
0
Teraz by nie siedział tak często
0
Tym szejkom to się w d*pach poprzewracało od tej kasy...
1
Zgadzam się.Dla mnie Puyol to więcej niż piłkarz
1
Szczerze ? nie wiem co napisać
1
Niestety ma trochę racji
0
Inwestycja w przyszłość !
0
Z ostatniej chwili Jordi Roura po sezonie opuszcza FC Barcelone! Za porozumieniem stron.
0
No wreszcie można edytować komentarze
0
Ładnie to wygląda
0
Tyko kto?
0
Nie chce abyście mnie źle zrozumieli, ale może to i lepiej
0
Raczej Bartomeu
0
To ciekawe jak Lechia z Zawiszą zagra
0
Może się ogarnie przez te 2 tygodnie i zacznie grać jak na niego przystało