0

Wystarczy zobaczyć jego grę sprzed 2,3 lat różnica ogromna.

0

Oby te słowa zmotywowały Messiego

0

Gdyby nie Pinto

0

Gdyby nie samobóje w każdym półfinale było by 1-0

0

Najlepszego ! wracaj do zdrowia

0

Sam jesteś brzydki,widocznie nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ten stadion jest ważny dla kibiców i zawodników

0

Oby to był obrońca klasy światowej a nie jakiś niedoświadczony nie wiadomo skąd.

0

Nawet najlepszym się zdarza,co tu dużo mówić

0

Wejdźcie na mój profil bo się nie zmieściło

0

Ja oglądałem i nadal nie wierzę

0

Graliśmy jak zawsze,przegraliśmy jak nigdy

0

Źle mi się to pisze ale dla nas lepiej

0

Chociaż jeden normalny kibic Realu

0

Myślałem że takie rzeczy tylko w Polsce,myliłem się

0

Rok konia....

0

Afelej - ten komentator mnie przeraża

0

CESC GOL

0

hahaha BRAWO

0

Brawo Alexis

0

A + i - = co bo zapomniałem

0

No taka prawda,sam tak mówił

0

Co z baran wszystko minusuje

0

Bo nie gra id oto

0

Chyba ci się linki pomyliły

0

PUYOL !!!!

0

GGGGGGGOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!

0

O ku*wa

0

Tvp Sport

0

Pusty stadion szok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?