6 lutego 2014, 19:47
0
Wystarczy zobaczyć jego grę sprzed 2,3 lat różnica ogromna.
6 lutego 2014, 19:37
Oby te słowa zmotywowały Messiego
6 lutego 2014, 18:46
Gdyby nie Pinto
6 lutego 2014, 18:42
Gdyby nie samobóje w każdym półfinale było by 1-0
5 lutego 2014, 18:04
Najlepszego ! wracaj do zdrowia
3 lutego 2014, 19:42
Sam jesteś brzydki,widocznie nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ten stadion jest ważny dla kibiców i zawodników
3 lutego 2014, 12:35
Oby to był obrońca klasy światowej a nie jakiś niedoświadczony nie wiadomo skąd.
1 lutego 2014, 21:16
Nawet najlepszym się zdarza,co tu dużo mówić
1 lutego 2014, 21:09
Wejdźcie na mój profil bo się nie zmieściło
1 lutego 2014, 21:08
Jesteście sławni https://pl-pl.facebook.com/photo.php?fbid=543970145717316&set=a.380316512082681.1073741828.380315035416162&type=1&theater
Ja oglądałem i nadal nie wierzę
1 lutego 2014, 18:39
Graliśmy jak zawsze,przegraliśmy jak nigdy
31 stycznia 2014, 21:26
Źle mi się to pisze ale dla nas lepiej
31 stycznia 2014, 21:21
Chociaż jeden normalny kibic Realu
31 stycznia 2014, 21:19
Myślałem że takie rzeczy tylko w Polsce,myliłem się
31 stycznia 2014, 13:07
Rok konia....
29 stycznia 2014, 23:27
Afelej - ten komentator mnie przeraża
29 stycznia 2014, 23:26
CESC GOL
29 stycznia 2014, 23:09
hahaha BRAWO
29 stycznia 2014, 23:08
Brawo Alexis
29 stycznia 2014, 22:59
A + i - = co bo zapomniałem
29 stycznia 2014, 22:57
No taka prawda,sam tak mówił
29 stycznia 2014, 22:52
Co z baran wszystko minusuje
29 stycznia 2014, 22:48
Bo nie gra id oto
29 stycznia 2014, 22:47
Chyba ci się linki pomyliły
29 stycznia 2014, 22:43
PUYOL !!!!
29 stycznia 2014, 22:27
GGGGGGGOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!
29 stycznia 2014, 22:10
O ku*wa
29 stycznia 2014, 22:00
Tvp Sport
29 stycznia 2014, 21:59
Pusty stadion szok
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wystarczy zobaczyć jego grę sprzed 2,3 lat różnica ogromna.
0
Oby te słowa zmotywowały Messiego
0
Gdyby nie Pinto
0
Gdyby nie samobóje w każdym półfinale było by 1-0
0
Najlepszego ! wracaj do zdrowia
0
Sam jesteś brzydki,widocznie nie zdajesz sobie sprawy z tego jak ten stadion jest ważny dla kibiców i zawodników
0
Oby to był obrońca klasy światowej a nie jakiś niedoświadczony nie wiadomo skąd.
0
Nawet najlepszym się zdarza,co tu dużo mówić
0
Wejdźcie na mój profil bo się nie zmieściło
0
Jesteście sławni https://pl-pl.facebook.com/photo.php?fbid=543970145717316&set=a.380316512082681.1073741828.380315035416162&type=1&theater
0
Ja oglądałem i nadal nie wierzę
0
Graliśmy jak zawsze,przegraliśmy jak nigdy
0
Źle mi się to pisze ale dla nas lepiej
0
Chociaż jeden normalny kibic Realu
0
Myślałem że takie rzeczy tylko w Polsce,myliłem się
0
Rok konia....
0
Afelej - ten komentator mnie przeraża
0
CESC GOL
0
hahaha BRAWO
0
Brawo Alexis
0
A + i - = co bo zapomniałem
0
No taka prawda,sam tak mówił
0
Co z baran wszystko minusuje
0
Bo nie gra id oto
0
Chyba ci się linki pomyliły
0
PUYOL !!!!
0
GGGGGGGOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!
0
O ku*wa
0
Tvp Sport
0
Pusty stadion szok