13 grudnia 2013, 14:45
0
Trzeba będzie grilla co każdy mecz robić
12 grudnia 2013, 16:02
Olympiakos Pireus
11 grudnia 2013, 20:54
JJJJJESSSSSSSSSTTTTT
11 grudnia 2013, 20:51
Idiota
11 grudnia 2013, 20:49
Dajcie jakiś dobry link proszę
11 grudnia 2013, 19:48
Kur*a ludzie kiedy nabierzecie szacunku do Xaviego.
11 grudnia 2013, 19:42
Oby Alexis się rozkręcił
11 grudnia 2013, 19:39
Serce Barcy
Mam na myśli wersję na PC
11 grudnia 2013, 19:30
Dokładnie w Pesie piłkarze wyglądają jak kościotrupy
11 grudnia 2013, 19:29
Pierdoły
11 grudnia 2013, 19:02
To już się robi śmieszne
10 grudnia 2013, 20:49
hahaha dobre
10 grudnia 2013, 18:43
Ja mam Amd Phenom i nie narzekam
10 grudnia 2013, 18:41
Miało być głupi
10 grudnia 2013, 18:40
Jeszcze więcej Ramu mu wstaw Miki Ps nie wiedziałem że jesteś aż tak śmieszny
10 grudnia 2013, 18:38
Tobie Miki by się przydał chociaż ten stary Amd
10 grudnia 2013, 18:37
hahahahah
10 grudnia 2013, 18:35
A co z Quatar Airlines? Sorry za pisownie pisane na szybko
10 grudnia 2013, 18:31
Dobre i to
10 grudnia 2013, 18:12
Ronaldinho lepiej strzela wolne niż Ronaldo
10 grudnia 2013, 18:07
Dlatego napisałem że to szczegół
10 grudnia 2013, 17:59
Ale to szczegół
10 grudnia 2013, 17:58
Dongou nie ma numeru 9
10 grudnia 2013, 17:56
Chodzi o to że kibicujesz Barcelonie od 2011 a nie o Messiego !
10 grudnia 2013, 17:54
Abidal - 34 lata a gra każdy mecz na dobrym poziomie,czy nie mógł zostać?
10 grudnia 2013, 16:33
Żadne nowe Camp nou ono jest tylko jedno!!!!!!
10 grudnia 2013, 16:32
I jak tu Ronaldinho na MŚ nie zabrać
9 grudnia 2013, 20:05
Dokładnie tak
9 grudnia 2013, 20:04
A następny news to Torres blisko Barcelony
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Trzeba będzie grilla co każdy mecz robić
0
Olympiakos Pireus
0
JJJJJESSSSSSSSSTTTTT
0
Idiota
0
Dajcie jakiś dobry link proszę
0
Kur*a ludzie kiedy nabierzecie szacunku do Xaviego.
0
Oby Alexis się rozkręcił
0
Serce Barcy
0
Mam na myśli wersję na PC
0
Dokładnie w Pesie piłkarze wyglądają jak kościotrupy
0
Pierdoły
0
To już się robi śmieszne
0
hahaha dobre
0
Ja mam Amd Phenom i nie narzekam
0
Miało być głupi
0
Jeszcze więcej Ramu mu wstaw Miki
Ps nie wiedziałem że jesteś aż tak śmieszny
0
Tobie Miki by się przydał chociaż ten stary Amd
0
hahahahah
0
A co z Quatar Airlines?
Sorry za pisownie pisane na szybko
0
Dobre i to
0
Ronaldinho lepiej strzela wolne niż Ronaldo
0
Dlatego napisałem że to szczegół
0
Ale to szczegół
0
Dongou nie ma numeru 9
0
Chodzi o to że kibicujesz Barcelonie od 2011 a nie o Messiego !
0
Abidal - 34 lata a gra każdy mecz na dobrym poziomie,czy nie mógł zostać?
0
Żadne nowe Camp nou ono jest tylko jedno!!!!!!
0
I jak tu Ronaldinho na MŚ nie zabrać
0
Dokładnie tak
0
A następny news to Torres blisko Barcelony