0

Trzeba będzie grilla co każdy mecz robić

0

Olympiakos Pireus

0

JJJJJESSSSSSSSSTTTTT

0

Idiota

0

Dajcie jakiś dobry link proszę

0

Kur*a ludzie kiedy nabierzecie szacunku do Xaviego.

0

Oby Alexis się rozkręcił

0

Serce Barcy

0

Mam na myśli wersję na PC

0

Dokładnie w Pesie piłkarze wyglądają jak kościotrupy

0

Pierdoły

0

To już się robi śmieszne

0

hahaha dobre

0

Ja mam Amd Phenom i nie narzekam

0

Miało być głupi

0

Jeszcze więcej Ramu mu wstaw Miki
Ps nie wiedziałem że jesteś aż tak śmieszny

0

Tobie Miki by się przydał chociaż ten stary Amd

0

hahahahah

0

A co z Quatar Airlines?
Sorry za pisownie pisane na szybko

0

Dobre i to

0

Ronaldinho lepiej strzela wolne niż Ronaldo

0

Dlatego napisałem że to szczegół

0

Ale to szczegół

0

Dongou nie ma numeru 9

0

Chodzi o to że kibicujesz Barcelonie od 2011 a nie o Messiego !

0

Abidal - 34 lata a gra każdy mecz na dobrym poziomie,czy nie mógł zostać?

0

Żadne nowe Camp nou ono jest tylko jedno!!!!!!

0

I jak tu Ronaldinho na MŚ nie zabrać

0

Dokładnie tak

0

A następny news to Torres blisko Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?