0

Co z tego że Real dał za niego 100 mln mają za dużo kasy to dają ile chcą

0

O to mi chodziło

0

Lepszy bilans bramkowy
Atletico ma 1 mecz mniej

0

Tylko modernizacja

0

Jak już to za kogoś kto odejdzie

0

Gareth Bale (71,3 miliona euro).Moim zdaniem to gruba przesada

0

No to może za kilka lat Camp Nou Biedronka i parę groszy za sezon?

0

To ja już wole starego mikiego

0

Za co? bo długo mnie nie było.

0

Oby ciebie nie zabrakło mistrzu.Mam nadzieję że kontuzje już za tobą

0

bo nie

0

A co Miki bana dostał ???

0

Szkoda,ale co można zrobić

0

350 milionów euro, płatne w ciągu 30 hahaha powinniśmy im podziękować

0

King

0

Piqué nie odejdzie

0

I bardzo dobrze że został

0

Piękny gest

0

Zaje*iście widzieć tego pana na zdjęciu

0

Dokładnie,oby nie miał kontuzji.

0

Gdyby nie te kontuzje...

0

Drewniany to on nie jest uwierz mi

0

2 wielkie powroty

0

Napisałem to bo ciszę się z powrotu Leo........

0

No to Atletico może się schować

0

Może za kilka lat

0

Nareszcie

0

Nie ma na co czekać

0

I bardzo dobrze

0

Ciekawe czy ty byłeś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?