18 stycznia 2014, 20:44
0
Co z tego że Real dał za niego 100 mln mają za dużo kasy to dają ile chcą
18 stycznia 2014, 20:38
O to mi chodziło
18 stycznia 2014, 20:34
Lepszy bilans bramkowy Atletico ma 1 mecz mniej
18 stycznia 2014, 16:09
Tylko modernizacja
18 stycznia 2014, 16:07
Jak już to za kogoś kto odejdzie
18 stycznia 2014, 16:01
Gareth Bale (71,3 miliona euro).Moim zdaniem to gruba przesada
17 stycznia 2014, 19:54
No to może za kilka lat Camp Nou Biedronka i parę groszy za sezon?
17 stycznia 2014, 19:36
To ja już wole starego mikiego
17 stycznia 2014, 19:31
Za co? bo długo mnie nie było.
17 stycznia 2014, 19:30
Oby ciebie nie zabrakło mistrzu.Mam nadzieję że kontuzje już za tobą
17 stycznia 2014, 19:28
bo nie
17 stycznia 2014, 19:27
A co Miki bana dostał ???
17 stycznia 2014, 18:58
Szkoda,ale co można zrobić
17 stycznia 2014, 18:56
350 milionów euro, płatne w ciągu 30 hahaha powinniśmy im podziękować
17 stycznia 2014, 18:07
King
17 stycznia 2014, 14:05
Piqué nie odejdzie
16 stycznia 2014, 16:23
I bardzo dobrze że został
3 stycznia 2014, 18:48
Piękny gest
3 stycznia 2014, 18:46
Zaje*iście widzieć tego pana na zdjęciu
2 stycznia 2014, 22:00
Dokładnie,oby nie miał kontuzji.
2 stycznia 2014, 21:56
Gdyby nie te kontuzje...
2 stycznia 2014, 21:44
Drewniany to on nie jest uwierz mi
2 wielkie powroty
2 stycznia 2014, 20:54
Napisałem to bo ciszę się z powrotu Leo........
2 stycznia 2014, 20:50
No to Atletico może się schować
2 stycznia 2014, 20:48
Może za kilka lat
2 stycznia 2014, 20:42
Nareszcie
2 stycznia 2014, 12:24
Nie ma na co czekać
19 grudnia 2013, 16:16
I bardzo dobrze
18 grudnia 2013, 22:27
Ciekawe czy ty byłeś
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Co z tego że Real dał za niego 100 mln mają za dużo kasy to dają ile chcą
0
O to mi chodziło
0
Lepszy bilans bramkowy
Atletico ma 1 mecz mniej
0
Tylko modernizacja
0
Jak już to za kogoś kto odejdzie
0
Gareth Bale (71,3 miliona euro).Moim zdaniem to gruba przesada
0
No to może za kilka lat Camp Nou Biedronka i parę groszy za sezon?
0
To ja już wole starego mikiego
0
Za co? bo długo mnie nie było.
0
Oby ciebie nie zabrakło mistrzu.Mam nadzieję że kontuzje już za tobą
0
bo nie
0
A co Miki bana dostał ???
0
Szkoda,ale co można zrobić
0
350 milionów euro, płatne w ciągu 30 hahaha powinniśmy im podziękować
0
King
0
Piqué nie odejdzie
0
I bardzo dobrze że został
0
Piękny gest
0
Zaje*iście widzieć tego pana na zdjęciu
0
Dokładnie,oby nie miał kontuzji.
0
Gdyby nie te kontuzje...
0
Drewniany to on nie jest uwierz mi
0
2 wielkie powroty
0
Napisałem to bo ciszę się z powrotu Leo........
0
No to Atletico może się schować
0
Może za kilka lat
0
Nareszcie
0
Nie ma na co czekać
0
I bardzo dobrze
0
Ciekawe czy ty byłeś