0

Czego żąda- szczepionki i gryzaka na wszelki wypadek

0

Czy tylko mnie rozśmieszył ten tytuł ?

0

Z tej trójki najbardziej chciałyby Reusa

0

Znowu kupimy za np 60 mln a sprzedamy za niecałe 30

0

Niedługo się okaże że musimy wszystko oddać.Zubi out

0

3:2 dla Szwajcarii

0

Wolę Tiger'a

0

Jak Messi będzie grał od pierwszej minuty to może będę oglądał bo wydaje mi się że Messi zacznie na ławce.Pewnie trener będzie Go oszczędzał

0

I ten dylemat: oglądać Argentynę,czy być wyspany.

1

Widocznie zapomniał,ale kibice mu tego nie darują

1

Brawo! teraz zarząd out

4

To co można go zabić [wiecie o co chodzi]

2

Zubiego to już dawno powinni wypi*rdolić

0

Wiem że brzmi to mało realnie ale może by Go sprzedać i postarać się o Hazarda

0

Już nie będzie skakał przez barierkę

0

Myślę że najlepiej byłoby bo wypożyczyć najlepiej do Porto

1

Brać Piszczka 10mln wystarczy!

0

Masz sporo racji

0

BARCA logik

0

Kiedy ten piep*zony zarząd się obudzi

4

1

Oby to nie była prawda

0

Żałosne...

0

hahaha ale śmieszne.Współczuje twoim rodzicom

0

Zamiast kogokolwiek sprzedawać niech zarząd się zmieni ''Zubi logik''

1

Alves rozumiem,ale Alexis i Cesc ?

0

A ile Ona ma lat?

0

Messi z Balo to nie byłoby dobre połączenie

0

Jeśli poleci na kasę to przejdzie do $ity

0

Witamy na pokładzie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?