25 czerwca 2014, 14:04
0
Czego żąda- szczepionki i gryzaka na wszelki wypadek
22 czerwca 2014, 18:40
Czy tylko mnie rozśmieszył ten tytuł ?
18 czerwca 2014, 13:06
Z tej trójki najbardziej chciałyby Reusa
17 czerwca 2014, 19:07
Znowu kupimy za np 60 mln a sprzedamy za niecałe 30
15 czerwca 2014, 19:38
Niedługo się okaże że musimy wszystko oddać.Zubi out
15 czerwca 2014, 17:27
3:2 dla Szwajcarii
15 czerwca 2014, 17:20
Wolę Tiger'a
15 czerwca 2014, 17:18
Jak Messi będzie grał od pierwszej minuty to może będę oglądał bo wydaje mi się że Messi zacznie na ławce.Pewnie trener będzie Go oszczędzał
15 czerwca 2014, 17:12
I ten dylemat: oglądać Argentynę,czy być wyspany.
14 czerwca 2014, 11:15
1
Widocznie zapomniał,ale kibice mu tego nie darują
12 czerwca 2014, 18:25
Brawo! teraz zarząd out
12 czerwca 2014, 15:41
4
To co można go zabić [wiecie o co chodzi]
12 czerwca 2014, 15:40
2
Zubiego to już dawno powinni wypi*rdolić
12 czerwca 2014, 15:28
Wiem że brzmi to mało realnie ale może by Go sprzedać i postarać się o Hazarda
11 czerwca 2014, 13:14
Już nie będzie skakał przez barierkę
10 czerwca 2014, 21:24
Myślę że najlepiej byłoby bo wypożyczyć najlepiej do Porto
10 czerwca 2014, 21:19
Brać Piszczka 10mln wystarczy!
8 czerwca 2014, 15:10
Masz sporo racji
8 czerwca 2014, 15:08
BARCA logik
Kiedy ten piep*zony zarząd się obudzi
8 czerwca 2014, 15:03
6 czerwca 2014, 21:56
Oby to nie była prawda
6 czerwca 2014, 21:53
Żałosne...
26 maja 2014, 17:13
hahaha ale śmieszne.Współczuje twoim rodzicom
26 maja 2014, 15:12
Zamiast kogokolwiek sprzedawać niech zarząd się zmieni ''Zubi logik''
26 maja 2014, 15:08
Alves rozumiem,ale Alexis i Cesc ?
22 maja 2014, 21:31
A ile Ona ma lat?
22 maja 2014, 21:19
Messi z Balo to nie byłoby dobre połączenie
22 maja 2014, 21:18
Jeśli poleci na kasę to przejdzie do $ity
19 maja 2014, 20:50
Witamy na pokładzie !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Czego żąda- szczepionki i gryzaka na wszelki wypadek
0
Czy tylko mnie rozśmieszył ten tytuł ?
0
Z tej trójki najbardziej chciałyby Reusa
0
Znowu kupimy za np 60 mln a sprzedamy za niecałe 30
0
Niedługo się okaże że musimy wszystko oddać.Zubi out
0
3:2 dla Szwajcarii
0
Wolę Tiger'a
0
Jak Messi będzie grał od pierwszej minuty to może będę oglądał bo wydaje mi się że Messi zacznie na ławce.Pewnie trener będzie Go oszczędzał
0
I ten dylemat: oglądać Argentynę,czy być wyspany.
1
Widocznie zapomniał,ale kibice mu tego nie darują
1
Brawo! teraz zarząd out
4
To co można go zabić [wiecie o co chodzi]
2
Zubiego to już dawno powinni wypi*rdolić
0
Wiem że brzmi to mało realnie ale może by Go sprzedać i postarać się o Hazarda
0
Już nie będzie skakał przez barierkę
0
Myślę że najlepiej byłoby bo wypożyczyć najlepiej do Porto
1
Brać Piszczka 10mln wystarczy!
0
Masz sporo racji
0
BARCA logik
0
Kiedy ten piep*zony zarząd się obudzi
4
1
Oby to nie była prawda
0
Żałosne...
0
hahaha ale śmieszne.Współczuje twoim rodzicom
0
Zamiast kogokolwiek sprzedawać niech zarząd się zmieni ''Zubi logik''
1
Alves rozumiem,ale Alexis i Cesc ?
0
A ile Ona ma lat?
0
Messi z Balo to nie byłoby dobre połączenie
0
Jeśli poleci na kasę to przejdzie do $ity
0
Witamy na pokładzie !