17 listopada 2013, 14:04
0
Miki te twoje złote myśli
17 listopada 2013, 14:03
Chciałbym aby do nas trafił ale nie teraz na razie jest niepotrzebny
17 listopada 2013, 13:57
BVB lepsze od nas chyba cię Poj###ło
17 listopada 2013, 13:56
Dobre
17 listopada 2013, 11:20
Wiecie może jak tam Brazylia ?
16 listopada 2013, 22:21
Fajny film
15 listopada 2013, 20:45
Cp-kanał 233
15 listopada 2013, 20:40
Oglądałem
15 listopada 2013, 20:35
A co jakiś nowy filmik ?
15 listopada 2013, 20:05
Transmisja ze starcia Cristiano Ronaldo ze Zlatanem Ibrahimovicem będzie odstępna na antenie portugalskiej stacji RTP Int Europa.
15 listopada 2013, 20:03
OBY !
15 listopada 2013, 20:01
Autobus autobusem, ale to trzeba wygrać
15 listopada 2013, 20:00
Niech się dobrze wyleczy i wtedy wróci
15 listopada 2013, 19:58
Jaki wynik obstawiacie Portugalia-Szwecja ?
15 listopada 2013, 19:49
Może
Alves ?
15 listopada 2013, 19:47
Miałem tak samo tylko wcześniej
15 listopada 2013, 19:40
Skończcie już
15 listopada 2013, 19:37
Kiedyś trzeba zacząć kibicować gdybym urodził się nieco szybciej pewnie też bym oglądał takie gwiazdy
15 listopada 2013, 19:29
Ronaldo lubi sobie 'dodawać'
15 listopada 2013, 19:26
PitbullFeatMessi Kluczowe pytanie jesteś za Barcą czy Realem ?
15 listopada 2013, 19:20
Real mógł to wygrać ? haha
15 listopada 2013, 19:08
Może miało wyjść na to że będzie się ''bardzo cieszył''
15 listopada 2013, 19:04
Czemu nie
15 listopada 2013, 18:31
Nie wiem co o tym sądzić
15 listopada 2013, 10:02
Już myślałem że dla 1 zespołu dobrze że dla Barcy B. Camp Nou musi być!
14 listopada 2013, 19:53
''bo ja Kun znam ja cenie za umiejętności piłkarskie'' Rozwaliłeś mnie tym Miki
14 listopada 2013, 15:48
Na obronie
14 listopada 2013, 15:45
Chyba fotomontaż
11 listopada 2013, 16:47
Ale z drugiej strony lepiej żeby się porządnie wyleczył,złota piłka może poczekać.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Miki te twoje złote myśli
0
Chciałbym aby do nas trafił ale nie teraz na razie jest niepotrzebny
0
BVB lepsze od nas chyba cię Poj###ło
0
Dobre
0
Wiecie może jak tam Brazylia ?
0
Fajny film
0
Cp-kanał 233
0
Oglądałem
0
A co jakiś nowy filmik ?
0
Transmisja ze starcia Cristiano Ronaldo ze Zlatanem Ibrahimovicem będzie odstępna na antenie portugalskiej stacji RTP Int Europa.
0
OBY !
0
Autobus autobusem, ale to trzeba wygrać
0
Niech się dobrze wyleczy i wtedy wróci
0
Jaki wynik obstawiacie Portugalia-Szwecja ?
0
Może
0
Alves ?
0
Miałem tak samo tylko wcześniej
0
Skończcie już
0
Kiedyś trzeba zacząć kibicować gdybym urodził się nieco szybciej pewnie też bym oglądał takie gwiazdy
0
Ronaldo lubi sobie 'dodawać'
0
PitbullFeatMessi
Kluczowe pytanie jesteś za Barcą czy Realem ?
0
Real mógł to wygrać ? haha
0
Może miało wyjść na to że będzie się ''bardzo cieszył''
0
Czemu nie
0
Nie wiem co o tym sądzić
0
Już myślałem że dla 1 zespołu dobrze że dla Barcy B.
Camp Nou musi być!
0
''bo ja Kun znam ja cenie za umiejętności piłkarskie''
Rozwaliłeś mnie tym Miki
0
Na obronie
0
Chyba fotomontaż
0
Ale z drugiej strony lepiej żeby się porządnie wyleczył,złota piłka może poczekać.