6 listopada 2013, 19:13
0
Czesk*
Pisze się Cesc a nie cesk
6 listopada 2013, 19:09
I tak by nie odszedł
6 listopada 2013, 19:07
Daliście się nabrać z tym 5-0 ?
6 listopada 2013, 19:04
Śmieć to ty miałeś mieć na imię ale ksiądz się nie zgodził
6 listopada 2013, 18:58
Nie pasuje do nas.A tak w ogóle po co
6 listopada 2013, 18:55
hehehe żeś się popisał Zdarza się
6 listopada 2013, 18:53
A tak na serio 3-1 Barca
6 listopada 2013, 18:51
Milan wygra 5-0
6 listopada 2013, 18:46
Normalny komentarz nie wiem o co ci biega Fanatyk
6 listopada 2013, 18:44
Dziwni nauczyciele muszą uczyć w jego szkole
6 listopada 2013, 18:40
Oby nie
On za młody na ćpanie
6 listopada 2013, 18:37
Miki i te jego pomysły....
6 listopada 2013, 18:34
Do Lecha wróci
6 listopada 2013, 18:33
Ta a Messiego na bramce ?
6 listopada 2013, 18:28
Zenit
6 listopada 2013, 18:17
Wiadomo że przejdzie do Bayernu
6 listopada 2013, 18:08
To tylko kwestia kasy
6 listopada 2013, 16:37
Również jestem na NIE
6 listopada 2013, 16:36
Napalił się na ten Bayern jak szczerbaty na suchara
5 listopada 2013, 19:16
Oraz dużo słabszy...
5 listopada 2013, 19:14
Może
5 listopada 2013, 19:02
Może chodzi o bramki zdobyte po wejściu z ławki ?
5 listopada 2013, 18:57
Nie oglądam meczów Realu także nie wiem
5 listopada 2013, 18:56
Ja nie narzekam... W sumie może zostały podyktowane prawidłowo a nie po symulkach
5 listopada 2013, 18:49
Dlaczego napisałeś to akurat pod tym postem ?
5 listopada 2013, 18:41
Od razu przypomina mi się to
5 listopada 2013, 18:36
Jak Messi wróci do formy to On będzie na miejscu Ronaldo w tym rankingu .
5 listopada 2013, 18:33
Zazdrości nam
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Czesk*
0
Pisze się Cesc a nie cesk
0
I tak by nie odszedł
0
Daliście się nabrać z tym 5-0 ?
0
Śmieć to ty miałeś mieć na imię ale ksiądz się nie zgodził
0
Nie pasuje do nas.A tak w ogóle po co
0
hehehe żeś się popisał
Zdarza się
0
A tak na serio 3-1 Barca
0
Milan wygra 5-0
0
Normalny komentarz nie wiem o co ci biega Fanatyk
0
Dziwni nauczyciele muszą uczyć w jego szkole
0
Oby nie
0
On za młody na ćpanie
0
Miki i te jego pomysły....
0
Do Lecha wróci
0
Ta a Messiego na bramce ?
0
Zenit
0
Wiadomo że przejdzie do Bayernu
0
To tylko kwestia kasy
0
Również jestem na NIE
0
Napalił się na ten Bayern jak szczerbaty na suchara
0
Oraz dużo słabszy...
0
Może
0
Może chodzi o bramki zdobyte po wejściu z ławki ?
0
Nie oglądam meczów Realu także nie wiem
0
Ja nie narzekam...
W sumie może zostały podyktowane prawidłowo a nie po symulkach
0
Dlaczego napisałeś to akurat pod tym postem ?
0
Od razu przypomina mi się to
0
Jak Messi wróci do formy to On będzie na miejscu Ronaldo w tym rankingu .
0
Zazdrości nam