0

Czesk*

0

Pisze się Cesc a nie cesk

0

I tak by nie odszedł

0

Daliście się nabrać z tym 5-0 ?

0

Śmieć to ty miałeś mieć na imię ale ksiądz się nie zgodził

0

Nie pasuje do nas.A tak w ogóle po co

0

hehehe żeś się popisał
Zdarza się

0

A tak na serio 3-1 Barca

0

Milan wygra 5-0

0

Normalny komentarz nie wiem o co ci biega Fanatyk

0

Dziwni nauczyciele muszą uczyć w jego szkole

0

Oby nie

0

On za młody na ćpanie

0

Miki i te jego pomysły....

0

Do Lecha wróci

0

Ta a Messiego na bramce ?

0

Zenit

0

Wiadomo że przejdzie do Bayernu

0

To tylko kwestia kasy

0

Również jestem na NIE

0

Napalił się na ten Bayern jak szczerbaty na suchara

0

Oraz dużo słabszy...

0

Może

0

Może chodzi o bramki zdobyte po wejściu z ławki ?

0

Nie oglądam meczów Realu także nie wiem

0

Ja nie narzekam...
W sumie może zostały podyktowane prawidłowo a nie po symulkach

0

Dlaczego napisałeś to akurat pod tym postem ?

0

Od razu przypomina mi się to

0

Jak Messi wróci do formy to On będzie na miejscu Ronaldo w tym rankingu .

0

Zazdrości nam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?