11 listopada 2013, 16:42
0
Szybko się rozwija.Życzę mu występu na MŚ
11 listopada 2013, 16:40
Niestety chyba już po złotej piłce
11 listopada 2013, 14:02
Lepiej żeby pauzował te 8 tygodni niż by co mecz kontuzji dostawał.
11 listopada 2013, 13:59
Ja pier*ole
10 listopada 2013, 23:34
Lepiej żeby został w Barcelonie
10 listopada 2013, 23:33
hahaha inteligencja
10 listopada 2013, 23:32
Niech szybko wraca do zdrowia Rekordy poczekają
10 listopada 2013, 21:54
Kontuzja
10 listopada 2013, 21:49
A mi zacina jak *uj
10 listopada 2013, 21:48
hahaha rzeczywiście
Sam jesteś skończony
10 listopada 2013, 21:47
Kontuzja niestety
Zacina wam na FutbolHd ?
10 listopada 2013, 21:27
Messi co znowu ???
10 listopada 2013, 21:00
Dobra oglądamy
10 listopada 2013, 20:47
wiecie może kto komentuje nasz mecz z Betisem ?
10 listopada 2013, 20:36
Jasnowidz ?
10 listopada 2013, 20:29
W CP niema żadnych porządnych meczy coś o tym wiem
10 listopada 2013, 20:25
co zrobiłem* sorry za błąd
10 listopada 2013, 20:24
Dzięki za info a co tak w ogóle zrobiłem ?
10 listopada 2013, 20:22
Ja jestem kibicem Realu chyba cię poje*ało
Co oni tu robią
10 listopada 2013, 20:20
Dobre składy
Serio ?
10 listopada 2013, 19:52
Wiecie może czy w cyfrowym polsacie będzie gdzieś ten mecz
8 listopada 2013, 18:34
Xavi się starzeje
8 listopada 2013, 15:20
Dobrze było
7 listopada 2013, 16:23
Ciekawe kogo tym razem sprowadzi Zawdzięczamy mu bardzo drogi i skomplikowany 'transfer'' Puyola
7 listopada 2013, 16:21
Fajny ''gol''
6 listopada 2013, 20:45
Po zwycięstwo panowie i panie !!!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Szybko się rozwija.Życzę mu występu na MŚ
0
Niestety chyba już po złotej piłce
0
Lepiej żeby pauzował te 8 tygodni niż by co mecz kontuzji dostawał.
0
Ja pier*ole
0
Lepiej żeby został w Barcelonie
0
hahaha inteligencja
0
Niech szybko wraca do zdrowia
Rekordy poczekają
0
Kontuzja
0
A mi zacina jak *uj
0
hahaha rzeczywiście
0
Sam jesteś skończony
0
Kontuzja niestety
0
Zacina wam na FutbolHd ?
0
Messi co znowu ???
0
Dobra oglądamy
0
wiecie może kto komentuje nasz mecz z Betisem ?
0
Jasnowidz ?
0
W CP niema żadnych porządnych meczy coś o tym wiem
0
co zrobiłem* sorry za błąd
0
Dzięki za info a co tak w ogóle zrobiłem ?
0
Ja jestem kibicem Realu chyba cię poje*ało
0
Co oni tu robią
0
Dobre składy
0
Serio ?
0
Wiecie może czy w cyfrowym polsacie będzie gdzieś ten mecz
0
Xavi się starzeje
0
Dobrze było
0
Ciekawe kogo tym razem sprowadzi
Zawdzięczamy mu bardzo drogi i skomplikowany 'transfer'' Puyola
0
Fajny ''gol''
0
Po zwycięstwo panowie i panie !!!!