0

Szybko się rozwija.Życzę mu występu na MŚ

0

Niestety chyba już po złotej piłce

0

Lepiej żeby pauzował te 8 tygodni niż by co mecz kontuzji dostawał.

0

Ja pier*ole

0

Lepiej żeby został w Barcelonie

0

hahaha inteligencja

0

Niech szybko wraca do zdrowia
Rekordy poczekają

0

Kontuzja

0

A mi zacina jak *uj

0

hahaha rzeczywiście

0

Sam jesteś skończony

0

Kontuzja niestety

0

Zacina wam na FutbolHd ?

0

Messi co znowu ???

0

Dobra oglądamy

0

wiecie może kto komentuje nasz mecz z Betisem ?

0

Jasnowidz ?

0

W CP niema żadnych porządnych meczy coś o tym wiem

0

co zrobiłem* sorry za błąd

0

Dzięki za info a co tak w ogóle zrobiłem ?

0

Ja jestem kibicem Realu chyba cię poje*ało

0

Co oni tu robią

0

Dobre składy

0

Serio ?

0

Wiecie może czy w cyfrowym polsacie będzie gdzieś ten mecz

0

Xavi się starzeje

0

Dobrze było

0

Ciekawe kogo tym razem sprowadzi
Zawdzięczamy mu bardzo drogi i skomplikowany 'transfer'' Puyola

0

Fajny ''gol''

0

Po zwycięstwo panowie i panie !!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?