0

Dostałem 15 plusów za co hehe

0

szkoda*

0

Myślałem że jak Scolari wrócił to Ronaldinho też myliłem się skoda legendy

0

Bo gra bliżej napastników czy coś

0

Pomocnik

0

A Ronaldinho ?

0

Bardzo szkoda

0

Zignorujcie to.To przez pomyłkę

0

?

0

Bo spóżnił się na obiad

0

Skończmy wojnę na lini Real - Barcelona

0

Szkoda że Scolari Ronaldinho nie powołał

0

Scolari nie powołał Ronaldinho na mecze z Nową Zelandią i Zambiią

0

Real to komedia

0

Sędzia kalosz hehe

0

Tylko w tym przypadku

0

Szczęście sprzyja głupszym

0

Fajne te stroje

0

Ciekawe czy to jego

0

Pisz po ludzku

0

Po co zmieniłeś

0

tech50
A pamiętasz Puchar Konfederacji

0

????

0

Masz orginalną grę

0

Czyli Puyol potrzebny od zaraz

0

Ja bym Lewemu dał 85

0

Hejter powrócił

0

Co Messi

0

Neymar powinien mieć 86

0

Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?