26 września 2013, 20:13
0
Dostałem 15 plusów za co hehe
26 września 2013, 20:12
szkoda*
Myślałem że jak Scolari wrócił to Ronaldinho też myliłem się skoda legendy
26 września 2013, 20:10
Bo gra bliżej napastników czy coś
26 września 2013, 20:08
Pomocnik
26 września 2013, 20:06
A Ronaldinho ?
26 września 2013, 20:05
Bardzo szkoda
26 września 2013, 19:12
Zignorujcie to.To przez pomyłkę
26 września 2013, 19:11
?
Bo spóżnił się na obiad
26 września 2013, 19:02
Skończmy wojnę na lini Real - Barcelona
26 września 2013, 19:00
Szkoda że Scolari Ronaldinho nie powołał
26 września 2013, 18:58
Scolari nie powołał Ronaldinho na mecze z Nową Zelandią i Zambiią
26 września 2013, 17:29
Real to komedia
26 września 2013, 17:26
Sędzia kalosz hehe
26 września 2013, 17:21
Tylko w tym przypadku
26 września 2013, 17:17
Szczęście sprzyja głupszym
26 września 2013, 16:31
Fajne te stroje
25 września 2013, 20:52
Ciekawe czy to jego
25 września 2013, 20:44
Pisz po ludzku
25 września 2013, 20:37
Po co zmieniłeś
25 września 2013, 20:36
tech50 A pamiętasz Puchar Konfederacji
25 września 2013, 20:26
????
25 września 2013, 16:48
Masz orginalną grę
25 września 2013, 16:23
Czyli Puyol potrzebny od zaraz
25 września 2013, 16:17
Ja bym Lewemu dał 85
25 września 2013, 15:55
Hejter powrócił
25 września 2013, 15:54
Co Messi
25 września 2013, 15:53
Neymar powinien mieć 86
25 września 2013, 15:51
Messi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dostałem 15 plusów za co hehe
0
szkoda*
0
Myślałem że jak Scolari wrócił to Ronaldinho też myliłem się skoda legendy
0
Bo gra bliżej napastników czy coś
0
Pomocnik
0
A Ronaldinho ?
0
Bardzo szkoda
0
Zignorujcie to.To przez pomyłkę
0
?
0
Bo spóżnił się na obiad
0
Skończmy wojnę na lini Real - Barcelona
0
Szkoda że Scolari Ronaldinho nie powołał
0
Scolari nie powołał Ronaldinho na mecze z Nową Zelandią i Zambiią
0
Real to komedia
0
Sędzia kalosz hehe
0
Tylko w tym przypadku
0
Szczęście sprzyja głupszym
0
Fajne te stroje
0
Ciekawe czy to jego
0
Pisz po ludzku
0
Po co zmieniłeś
0
tech50
A pamiętasz Puchar Konfederacji
0
????
0
Masz orginalną grę
0
Czyli Puyol potrzebny od zaraz
0
Ja bym Lewemu dał 85
0
Hejter powrócił
0
Co Messi
0
Neymar powinien mieć 86
0
Messi