16 września 2013, 20:21
0
Jakie masz argumenty ?
16 września 2013, 20:18
Niestety nie
16 września 2013, 20:17
Halloween Neymar W lidze Hiszpańskej się jeszcze nie nagrał a ty już zaczynasz go krytykować.A po drugie Ronaldo nie jest najlepszy na świecie.A po trzecie won na Rm.pl bo tam jest twoje miejsce
16 września 2013, 20:14
Barca więcej niż klub VeB
16 września 2013, 17:17
Już niedługo wraca Puyol i ich przywoła do porządku
16 września 2013, 17:07
Miki załatwisz Mi też ?
16 września 2013, 17:05
Niech Puyol wróci to ich zmotywuje po swojemu
16 września 2013, 17:04
Po co się krytykować
16 września 2013, 17:01
Ale z taką obroną to będzie trudne dla Niego
16 września 2013, 16:58
z 1 LIGI
16 września 2013, 16:57
Kto tak mówił
16 września 2013, 16:56
Nie chcę usprawiedliwiać obrony ale Valdes też mógł by się trochę bardziej postarać
16 września 2013, 16:55
Racje masz Miki
16 września 2013, 16:22
Pokonałyby każdą polską drużynę
16 września 2013, 16:21
Zapewne tak
16 września 2013, 16:02
Ciekawe po co mu te okulary były
16 września 2013, 15:49
Może trochę kasy na obrońcę by było
Raczej nie bo sam mówił że chce zagrać gdzieś indziej
16 września 2013, 15:45
Lepiej sprzedać go w zimowym okienku transferowym niż nie dostać nic
15 września 2013, 21:13
Teraz siebie kup
Tak
15 września 2013, 21:02
Zgadzam się z Tobą
15 września 2013, 21:00
I obyśmy podtrzymali tą passę
15 września 2013, 20:51
"utalentowane flecistki" dobre
15 września 2013, 20:31
Obyś miał rację Platini
15 września 2013, 20:28
By się pogniewał na ciebie
15 września 2013, 20:22
15 września 2013, 20:20
Chodziło mu o mięśnie
15 września 2013, 20:17
Raczej nie niestety
15 września 2013, 20:16
Raczej szpiegowali
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jakie masz argumenty ?
0
Niestety nie
0
Halloween
Neymar W lidze Hiszpańskej się jeszcze nie nagrał a ty już zaczynasz go krytykować.A po drugie Ronaldo nie jest najlepszy na świecie.A po trzecie won na Rm.pl bo tam jest twoje miejsce
0
Barca więcej niż klub
VeB
0
Już niedługo wraca Puyol i ich przywoła do porządku
0
Miki załatwisz Mi też ?
0
Niech Puyol wróci to ich zmotywuje po swojemu
0
Po co się krytykować
0
Ale z taką obroną to będzie trudne dla Niego
0
z 1 LIGI
0
Kto tak mówił
0
Nie chcę usprawiedliwiać obrony ale Valdes też mógł by się trochę bardziej postarać
0
Racje masz Miki
0
Pokonałyby każdą polską drużynę
0
Zapewne tak
0
Ciekawe po co mu te okulary były
0
Może trochę kasy na obrońcę by było
0
Raczej nie bo sam mówił że chce zagrać gdzieś indziej
0
Lepiej sprzedać go w zimowym okienku transferowym niż nie dostać nic
0
Teraz siebie kup
0
Tak
0
Zgadzam się z Tobą
0
I obyśmy podtrzymali tą passę
0
"utalentowane flecistki" dobre
0
Obyś miał rację Platini
0
By się pogniewał na ciebie
0
1 połowa
0
Chodziło mu o mięśnie
0
Raczej nie niestety
0
Raczej szpiegowali