0

Jakie masz argumenty ?

0

Niestety nie

0

Halloween
Neymar W lidze Hiszpańskej się jeszcze nie nagrał a ty już zaczynasz go krytykować.A po drugie Ronaldo nie jest najlepszy na świecie.A po trzecie won na Rm.pl bo tam jest twoje miejsce

0

Barca więcej niż klub
VeB

0

Już niedługo wraca Puyol i ich przywoła do porządku

0

Miki załatwisz Mi też ?

0

Niech Puyol wróci to ich zmotywuje po swojemu

0

Po co się krytykować

0

Ale z taką obroną to będzie trudne dla Niego

0

z 1 LIGI

0

Kto tak mówił

0

Nie chcę usprawiedliwiać obrony ale Valdes też mógł by się trochę bardziej postarać

0

Racje masz Miki

0

Pokonałyby każdą polską drużynę

0

Zapewne tak

0

Ciekawe po co mu te okulary były

0

Może trochę kasy na obrońcę by było

0

Raczej nie bo sam mówił że chce zagrać gdzieś indziej

0

Lepiej sprzedać go w zimowym okienku transferowym niż nie dostać nic

0

Teraz siebie kup

0

Tak

0

Zgadzam się z Tobą

0

I obyśmy podtrzymali tą passę

0

"utalentowane flecistki" dobre

0

Obyś miał rację Platini

0

By się pogniewał na ciebie

0


1 połowa

0

Chodziło mu o mięśnie

0

Raczej nie niestety

0

Raczej szpiegowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?