0

Np Pique nie myśli o szakiże

0

Tylko zwycięstwo !!!

0

Ten weeb.tv jest lepszy od meczyki.pl

0

Szkoda że tvp nie transmituje tego meczu

0

Meczyki.pl Tam znajdziesz

0

Nie lubię Rosella

0

Wiecie może czy będzie można oglądać ten mecz na cyfrowym polsacie.[jaki kanał]

0

A co to za różnica

0

Ja stawiam 4-1

0

Chodziło mi o MRM94

0

Jesteśmy bogaci

0

Chociaż by się najadł jak by przyszedł na ten obiad

0

Ważne żebyś bronił jak należy

0

Dostał taką na jaką zasługuje

0

Po hu* to piszesz ile kto komentarzy napisał

0

Pique jak słabo

0

To człowiek z RM.pl więc niema co się dziwić że takie głupoty pisze

0

Pracuj, trenuj to zobaczymy

0

Miki mi imponuje swoją walecznością

0

Ty też

0

No właśnie gdzie ?

0

O właśnie symulowanie

0

Pique to musi grać a nie myśleć o Szakirze

0

To w Wilkowyjach był odpust ? A mnie tam nie było

0

hahaha

0

To samo chciałem napisać

0

Obrona to muszą poprawić

0

Ronaldo ma 4ZP ?

0

Główki ma lepsze,Drybling raczej nie, rzuty wolne Messi też potrafi pięknie strzelać

0

Mówcie co chcecie dla mnie numerem jeden zawsze będzie Messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?