18 września 2013, 18:28
0
Np Pique nie myśli o szakiże
18 września 2013, 18:25
Tylko zwycięstwo !!!
18 września 2013, 18:23
Ten weeb.tv jest lepszy od meczyki.pl
18 września 2013, 18:15
Szkoda że tvp nie transmituje tego meczu
18 września 2013, 18:14
Meczyki.pl Tam znajdziesz
18 września 2013, 17:22
Nie lubię Rosella
18 września 2013, 17:20
Wiecie może czy będzie można oglądać ten mecz na cyfrowym polsacie.[jaki kanał]
18 września 2013, 17:19
A co to za różnica
18 września 2013, 17:10
Ja stawiam 4-1
17 września 2013, 19:47
Chodziło mi o MRM94
17 września 2013, 19:43
Jesteśmy bogaci
17 września 2013, 19:41
Chociaż by się najadł jak by przyszedł na ten obiad
17 września 2013, 18:02
Ważne żebyś bronił jak należy
17 września 2013, 16:27
Dostał taką na jaką zasługuje
17 września 2013, 16:25
Po hu* to piszesz ile kto komentarzy napisał
17 września 2013, 16:24
Pique jak słabo
16 września 2013, 21:22
To człowiek z RM.pl więc niema co się dziwić że takie głupoty pisze
16 września 2013, 21:19
Pracuj, trenuj to zobaczymy
16 września 2013, 21:15
Miki mi imponuje swoją walecznością
16 września 2013, 21:08
Ty też
16 września 2013, 20:51
No właśnie gdzie ?
16 września 2013, 20:46
O właśnie symulowanie
16 września 2013, 20:42
Pique to musi grać a nie myśleć o Szakirze
16 września 2013, 20:39
To w Wilkowyjach był odpust ? A mnie tam nie było
16 września 2013, 20:37
hahaha
16 września 2013, 20:36
To samo chciałem napisać
16 września 2013, 20:32
Obrona to muszą poprawić
16 września 2013, 20:30
Ronaldo ma 4ZP ?
16 września 2013, 20:29
Główki ma lepsze,Drybling raczej nie, rzuty wolne Messi też potrafi pięknie strzelać
16 września 2013, 20:26
Mówcie co chcecie dla mnie numerem jeden zawsze będzie Messi
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Np Pique nie myśli o szakiże
0
Tylko zwycięstwo !!!
0
Ten weeb.tv jest lepszy od meczyki.pl
0
Szkoda że tvp nie transmituje tego meczu
0
Meczyki.pl Tam znajdziesz
0
Nie lubię Rosella
0
Wiecie może czy będzie można oglądać ten mecz na cyfrowym polsacie.[jaki kanał]
0
A co to za różnica
0
Ja stawiam 4-1
0
Chodziło mi o MRM94
0
Jesteśmy bogaci
0
Chociaż by się najadł jak by przyszedł na ten obiad
0
Ważne żebyś bronił jak należy
0
Dostał taką na jaką zasługuje
0
Po hu* to piszesz ile kto komentarzy napisał
0
Pique jak słabo
0
To człowiek z RM.pl więc niema co się dziwić że takie głupoty pisze
0
Pracuj, trenuj to zobaczymy
0
Miki mi imponuje swoją walecznością
0
Ty też
0
No właśnie gdzie ?
0
O właśnie symulowanie
0
Pique to musi grać a nie myśleć o Szakirze
0
To w Wilkowyjach był odpust ? A mnie tam nie było
0
hahaha
0
To samo chciałem napisać
0
Obrona to muszą poprawić
0
Ronaldo ma 4ZP ?
0
Główki ma lepsze,Drybling raczej nie, rzuty wolne Messi też potrafi pięknie strzelać
0
Mówcie co chcecie dla mnie numerem jeden zawsze będzie Messi