0

Ale obrońca jest niezbędny widzieliśmy to przy pierwszej uznanej bramce dla Sevillii

0

Emocje w końcówce na miarę Ligi Mistrzów

0

Piękny mecz panowie

0

Najważniejsze 3 punkty Brawo Messi

0

No to oglądamy 2 połowę

0

Spoko

0

Iść spać

0

Głupi jesteś Hejcie

0

No nie moge odpisać Neymer Jr

0

Głupi jesteś

0

Nie do ciebie !

0

Głupi jesteś

0

szkoda tylko tej bramkowej sytuacji Neymara

0

A czy Real ma szacunek dla nas

0

Szykuje się zaje*isty mecz

0

Pierwsza od początku do końca

0

Moim zdaniem powinien grać Montoya

0

A już Dorek napisał

0

Wiecie może jakim składem dzisiaj gramy

0

Tylko Zwycięstwo !!!

0

Co ?

0

Poszliście już spać że tak cicho

0

HHMM chyba 10 nie jestem gimnazjalistą ale odpowiem

0

Neymar chyba sprawdzał jakie mięśnie ma Messi

0

No chyba nie

0

Na pewno maczał w tym palce

0

Albo czego nie chciał z nią robić

0

Przecież wiem

0

Bez przesady do LM im jeszcze dużo brakuje

0

I co jej robił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?