14 września 2013, 22:07
0
Ale obrońca jest niezbędny widzieliśmy to przy pierwszej uznanej bramce dla Sevillii
14 września 2013, 22:05
Emocje w końcówce na miarę Ligi Mistrzów
14 września 2013, 22:01
Piękny mecz panowie
Najważniejsze 3 punkty Brawo Messi
14 września 2013, 21:07
No to oglądamy 2 połowę
14 września 2013, 21:05
Spoko
Iść spać
14 września 2013, 20:59
Głupi jesteś Hejcie
14 września 2013, 20:57
No nie moge odpisać Neymer Jr
14 września 2013, 20:56
Głupi jesteś
Nie do ciebie !
14 września 2013, 20:55
14 września 2013, 20:53
szkoda tylko tej bramkowej sytuacji Neymara
14 września 2013, 19:28
A czy Real ma szacunek dla nas
14 września 2013, 19:27
Szykuje się zaje*isty mecz
14 września 2013, 19:25
Pierwsza od początku do końca
14 września 2013, 19:19
Moim zdaniem powinien grać Montoya
14 września 2013, 19:14
A już Dorek napisał
Wiecie może jakim składem dzisiaj gramy
14 września 2013, 17:56
Tylko Zwycięstwo !!!
13 września 2013, 23:45
Co ?
13 września 2013, 23:31
Poszliście już spać że tak cicho
13 września 2013, 23:27
HHMM chyba 10 nie jestem gimnazjalistą ale odpowiem
13 września 2013, 23:13
Neymar chyba sprawdzał jakie mięśnie ma Messi
13 września 2013, 23:01
No chyba nie
13 września 2013, 23:00
Na pewno maczał w tym palce
13 września 2013, 22:59
Albo czego nie chciał z nią robić
13 września 2013, 22:58
Przecież wiem
13 września 2013, 22:55
Bez przesady do LM im jeszcze dużo brakuje
13 września 2013, 22:53
I co jej robił
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ale obrońca jest niezbędny widzieliśmy to przy pierwszej uznanej bramce dla Sevillii
0
Emocje w końcówce na miarę Ligi Mistrzów
0
Piękny mecz panowie
0
Najważniejsze 3 punkty Brawo Messi
0
No to oglądamy 2 połowę
0
Spoko
0
Iść spać
0
Głupi jesteś Hejcie
0
No nie moge odpisać Neymer Jr
0
Głupi jesteś
0
Nie do ciebie !
0
Głupi jesteś
0
szkoda tylko tej bramkowej sytuacji Neymara
0
A czy Real ma szacunek dla nas
0
Szykuje się zaje*isty mecz
0
Pierwsza od początku do końca
0
Moim zdaniem powinien grać Montoya
0
A już Dorek napisał
0
Wiecie może jakim składem dzisiaj gramy
0
Tylko Zwycięstwo !!!
0
Co ?
0
Poszliście już spać że tak cicho
0
HHMM chyba 10 nie jestem gimnazjalistą ale odpowiem
0
Neymar chyba sprawdzał jakie mięśnie ma Messi
0
No chyba nie
0
Na pewno maczał w tym palce
0
Albo czego nie chciał z nią robić
0
Przecież wiem
0
Bez przesady do LM im jeszcze dużo brakuje
0
I co jej robił