4 września 2013, 21:20
0
Nie wychodz Wypie*dalaj
4 września 2013, 21:18
Niech to się skończy bo może to żle wpłynąć na jego formę
4 września 2013, 18:48
Niby za co ten nowy kontrakt za niespełnione obietnice
3 września 2013, 21:09
Kompletna kadra to będzie jak sprowadzimy obrońcę
3 września 2013, 21:03
Chyba ty go kochasz
3 września 2013, 21:01
Pamiętam jeszcze tą jego bramkę z daleka
3 września 2013, 20:57
Mogę autograf ? hehehe
3 września 2013, 20:56
Chyba Montoya
3 września 2013, 20:53
Jeśli to do mnie to dzięki
3 września 2013, 20:47
Wracaj jak najszybciej
3 września 2013, 20:22
Szkoda tylko tych 2 straconych goli
3 września 2013, 17:45
Czyli obrońcy brak ......
2 września 2013, 20:20
Oby to się wyjaśniło i jak najszybciej skończyło
1 września 2013, 17:07
Też tak myślę
1 września 2013, 17:05
Pier*olisz
1 września 2013, 14:43
Mówię niema się o co spinać a szczególnie o Real
1 września 2013, 14:36
Szkoda młody i zdolny szkoda
1 września 2013, 14:33
Znowu się spinacie ?
1 września 2013, 11:28
Wracaj kapitanie Barca cię potrzepuje
31 sierpnia 2013, 22:42
Zobaczymy kiedy podpisze ten kontrakt
31 sierpnia 2013, 22:39
A my jesteśmy Barceloną
31 sierpnia 2013, 22:30
Też tak miałem ale nie było mi do śmiechu
31 sierpnia 2013, 22:25
To kto to pisał
31 sierpnia 2013, 22:21
WTF ?
31 sierpnia 2013, 22:20
To teraz spytajcie się czy lubi kakao
31 sierpnia 2013, 22:11
Miki a wiesz co to okres haha
31 sierpnia 2013, 22:10
Trochę bardzo sorki
31 sierpnia 2013, 22:08
za młody jesteś
Myślałem że ok 20 bo tacy akurat odchodzą z naszej ligi
31 sierpnia 2013, 22:03
Wiesz może ile lat ma Sobota? Z góry dzięki
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Nie wychodz Wypie*dalaj
0
Niech to się skończy bo może to żle wpłynąć na jego formę
0
Niby za co ten nowy kontrakt za niespełnione obietnice
0
Kompletna kadra to będzie jak sprowadzimy obrońcę
0
Chyba ty go kochasz
0
Pamiętam jeszcze tą jego bramkę z daleka
0
Mogę autograf ?
hehehe
0
Chyba Montoya
0
Jeśli to do mnie to dzięki
0
Wracaj jak najszybciej
0
Szkoda tylko tych 2 straconych goli
0
Czyli obrońcy brak ......
0
Oby to się wyjaśniło i jak najszybciej skończyło
0
Też tak myślę
0
Pier*olisz
0
Mówię niema się o co spinać a szczególnie o Real
0
Szkoda młody i zdolny szkoda
0
Znowu się spinacie ?
0
Wracaj kapitanie Barca cię potrzepuje
0
Zobaczymy kiedy podpisze ten kontrakt
0
A my jesteśmy Barceloną
0
Też tak miałem ale nie było mi do śmiechu
0
To kto to pisał
0
WTF ?
0
To teraz spytajcie się czy lubi kakao
0
Miki a wiesz co to okres haha
0
Trochę bardzo sorki
0
za młody jesteś
0
Myślałem że ok 20 bo tacy akurat odchodzą z naszej ligi
0
Wiesz może ile lat ma Sobota? Z góry dzięki