0

Nie wychodz Wypie*dalaj

0

Niech to się skończy bo może to żle wpłynąć na jego formę

0

Niby za co ten nowy kontrakt za niespełnione obietnice

0

Kompletna kadra to będzie jak sprowadzimy obrońcę

0

Chyba ty go kochasz

0

Pamiętam jeszcze tą jego bramkę z daleka

0

Mogę autograf ?

hehehe

0

Chyba Montoya

0

Jeśli to do mnie to dzięki

0

Wracaj jak najszybciej

0

Szkoda tylko tych 2 straconych goli

0

Czyli obrońcy brak ......

0

Oby to się wyjaśniło i jak najszybciej skończyło

0

Też tak myślę

0

Pier*olisz

0

Mówię niema się o co spinać a szczególnie o Real

0

Szkoda młody i zdolny szkoda

0

Znowu się spinacie ?

0

Wracaj kapitanie Barca cię potrzepuje

0

Zobaczymy kiedy podpisze ten kontrakt

0

A my jesteśmy Barceloną

0

Też tak miałem ale nie było mi do śmiechu

0

To kto to pisał

0

WTF ?

0

To teraz spytajcie się czy lubi kakao

0

Miki a wiesz co to okres haha

0

Trochę bardzo sorki

0

za młody jesteś

0

Myślałem że ok 20 bo tacy akurat odchodzą z naszej ligi

0

Wiesz może ile lat ma Sobota? Z góry dzięki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?