15 września 2013, 20:15
0
On jest zaje*isty ale z tymi udami to pojechaliście
15 września 2013, 20:12
Po hu* go obserwowali
15 września 2013, 19:00
Stawiam na 3-1 dla Barcy oczywiście
15 września 2013, 16:47
Tylko zwycięstwo !!!
15 września 2013, 13:48
Trzymaj się Jordi
15 września 2013, 10:37
Za dużo grania w fife
15 września 2013, 10:35
hahaha
14 września 2013, 23:03
Zgoda
14 września 2013, 22:59
Wiem głupi komentarz sorry..
14 września 2013, 22:56
Dobra idę spać
14 września 2013, 22:50
Puknij się w twój pusty łeb !
14 września 2013, 22:49
Jesteś za Realem
14 września 2013, 22:46
Fajne uda hahaha
To jest Barca
14 września 2013, 22:44
Już się spłacił hehe
14 września 2013, 22:43
A dla nas powinien być karny więc ja bym był już cicho na jego miejscu
14 września 2013, 22:42
A dla nas powinien być karny więc z faul chyba na Fabsie
14 września 2013, 22:32
hahahaha
Już ma hehe
14 września 2013, 22:29
hahahaha tyle w tym temacie
Ta a ja to Ronaldinho
14 września 2013, 22:28
Brawo Villareal
14 września 2013, 22:26
A ty nie na meczu ?
14 września 2013, 22:24
Piłkarzy
14 września 2013, 22:19
Kontuzje - koszmar zawodników
14 września 2013, 22:16
Pewnie niedługo na polsat sport poleci
14 września 2013, 22:13
Kurde szkoda
14 września 2013, 22:11
Barca Barca Baarca !
14 września 2013, 22:09
U mnie tak samo
14 września 2013, 22:07
Sevilli
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
On jest zaje*isty ale z tymi udami to pojechaliście
0
Po hu* go obserwowali
0
Stawiam na 3-1 dla Barcy oczywiście
0
Tylko zwycięstwo !!!
0
Trzymaj się Jordi
0
Za dużo grania w fife
0
hahaha
0
Zgoda
0
Wiem głupi komentarz sorry..
0
Dobra idę spać
0
Puknij się w twój pusty łeb !
0
Jesteś za Realem
0
Fajne uda hahaha
0
To jest Barca
0
Już się spłacił hehe
0
A dla nas powinien być karny więc ja bym był już cicho na jego miejscu
0
A dla nas powinien być karny więc z faul chyba na Fabsie
0
hahahaha
0
Już ma hehe
0
hahahaha tyle w tym temacie
0
Ta a ja to Ronaldinho
0
Brawo Villareal
0
A ty nie na meczu ?
0
Piłkarzy
0
Kontuzje - koszmar zawodników
0
Pewnie niedługo na polsat sport poleci
0
Kurde szkoda
0
Barca Barca Baarca !
0
U mnie tak samo
0
Sevilli