0

On jest zaje*isty ale z tymi udami to pojechaliście

0

Po hu* go obserwowali

0

Stawiam na 3-1 dla Barcy oczywiście

0

Tylko zwycięstwo !!!

0

Trzymaj się Jordi

0

Za dużo grania w fife

0

hahaha

0

Zgoda

0

Wiem głupi komentarz sorry..

0

Dobra idę spać

0

Puknij się w twój pusty łeb !

0

Jesteś za Realem

0

Fajne uda hahaha

0

To jest Barca

0

Już się spłacił hehe

0

A dla nas powinien być karny więc ja bym był już cicho na jego miejscu

0

A dla nas powinien być karny więc z faul chyba na Fabsie

0

hahahaha

0

Już ma hehe

0

hahahaha tyle w tym temacie

0

Ta a ja to Ronaldinho

0

Brawo Villareal

0

A ty nie na meczu ?

0

Piłkarzy

0

Kontuzje - koszmar zawodników

0

Pewnie niedługo na polsat sport poleci

0

Kurde szkoda

0

Barca Barca Baarca !

0

U mnie tak samo

0

Sevilli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?