25 września 2013, 15:48
0
ultimate edition
25 września 2013, 15:45
Falcao 90 za co
25 września 2013, 15:42
Najlepszy był Pes 6
25 września 2013, 15:39
Jestem za
25 września 2013, 15:38
Puyol potrzebny od zaraz
24 września 2013, 21:04
Dobrze się zapowiada
24 września 2013, 21:03
Do było podanie do Xaviego idioto
24 września 2013, 20:12
MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24 września 2013, 20:09
Neymar
24 września 2013, 19:56
Następny idiot
24 września 2013, 19:47
Tak gdzieś 10 min przed meczem
24 września 2013, 19:46
Pamiętam
24 września 2013, 19:44
Wiem CP to gów*o
24 września 2013, 19:43
Wszystkiego najlepszego
Kredon Dzięki chociaż ktoś normalnie odpowiada
24 września 2013, 19:42
Disney xd
24 września 2013, 19:41
Oby oby
Czy ten mecz będzie można oglądać na cyfrowym polsacie PS Tylko nie piszcie Carton Network
24 września 2013, 19:39
Też tak miałem
24 września 2013, 17:31
Słodko hehe
24 września 2013, 16:31
Villa
24 września 2013, 16:23
Dawajcie jeszcze więcej minusów
24 września 2013, 16:00
Ronaldo się zapuścił
24 września 2013, 15:49
Łajza
24 września 2013, 15:39
Zwycięstwo przede wszystkim
24 września 2013, 15:32
Ah ten Rosell
24 września 2013, 15:27
Urzekła mnie twoja historia
23 września 2013, 18:15
Mam to samo !!!
23 września 2013, 18:09
Może się nie lubią
23 września 2013, 17:45
Ronaldinho mistrzu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
ultimate edition
0
Falcao 90 za co
0
Najlepszy był Pes 6
0
Jestem za
0
Puyol potrzebny od zaraz
0
Dobrze się zapowiada
0
Do było podanie do Xaviego idioto
0
MESSI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Neymar
0
Następny idiot
0
Tak gdzieś 10 min przed meczem
0
Pamiętam
0
Wiem CP to gów*o
0
Wszystkiego najlepszego
0
Kredon
Dzięki chociaż ktoś normalnie odpowiada
0
Disney xd
0
Oby oby
0
Czy ten mecz będzie można oglądać na cyfrowym polsacie
PS Tylko nie piszcie Carton Network
0
Też tak miałem
0
Słodko hehe
0
Villa
0
Dawajcie jeszcze więcej minusów
0
Ronaldo się zapuścił
0
Łajza
0
Zwycięstwo przede wszystkim
0
Ah ten Rosell
0
Urzekła mnie twoja historia
0
Mam to samo !!!
0
Może się nie lubią
0
Ronaldinho mistrzu