6 września 2013, 23:28
0
Dzięki że nie dostałem tego bana redakcjo ale spamerów powinniście banować od razu
6 września 2013, 23:23
Brawo Polska reprezentacjo
6 września 2013, 23:19
Dobra
6 września 2013, 23:17
Zobaczycie ja dostane bana
Mamy redakcję do .....
6 września 2013, 23:16
Jakie błędy
6 września 2013, 23:15
Zazwyczaj nie przeklinam ale wypiredalaj kórwo
6 września 2013, 23:10
Po co spamujesz debilu
6 września 2013, 23:01
To to za p*jeb
6 września 2013, 22:04
Chyba że mówisz o naszym nowym nabytku ?
6 września 2013, 22:02
Nie ma żadnego Denisa jest Mario Suarez
6 września 2013, 21:58
Eliminacje
6 września 2013, 21:57
Mario Suarez
6 września 2013, 21:48
Koke jest sorry
6 września 2013, 21:46
Kto wyleciał
Koke ?
6 września 2013, 21:43
Dzięki
6 września 2013, 21:32
W reprezentacji Hiszpani występują gracze Barcelony dlatego
6 września 2013, 21:31
Jak tam nasze orły sobie radzą ?
6 września 2013, 16:27
numerem
Myślał że będzie merem 1 mylił się
5 września 2013, 21:27
Jaki Ban ?
5 września 2013, 21:14
Niech się rozwija
5 września 2013, 20:53
Szacun za ten komentarz
5 września 2013, 19:33
Neymar vs Ronaldo
5 września 2013, 19:31
A niby tak naciskał na ten transfer
5 września 2013, 19:30
A co chcesz
5 września 2013, 19:26
Wracaj wracaj
5 września 2013, 19:22
Oby mu te kuracje wyszły na dobre
4 września 2013, 21:26
Bo Rosell to kłamca i nie wiadomo co jeszcze. Miał być obrońca a co jest ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Dzięki że nie dostałem tego bana redakcjo ale spamerów powinniście banować od razu
0
Brawo Polska reprezentacjo
0
Dobra
0
Zobaczycie ja dostane bana
0
Mamy redakcję do .....
0
Jakie błędy
0
Zazwyczaj nie przeklinam ale wypiredalaj kórwo
0
Po co spamujesz debilu
0
To to za p*jeb
0
Chyba że mówisz o naszym nowym nabytku ?
0
Nie ma żadnego Denisa jest Mario Suarez
0
Eliminacje
0
Mario Suarez
0
Koke jest sorry
0
Kto wyleciał
0
Koke ?
0
Dzięki
0
W reprezentacji Hiszpani występują gracze Barcelony dlatego
0
Jak tam nasze orły sobie radzą ?
0
numerem
0
Myślał że będzie merem 1 mylił się
0
Jaki Ban ?
0
Niech się rozwija
0
Szacun za ten komentarz
0
Neymar vs Ronaldo
0
A niby tak naciskał na ten transfer
0
A co chcesz
0
Wracaj wracaj
0
Oby mu te kuracje wyszły na dobre
0
Bo Rosell to kłamca i nie wiadomo co jeszcze. Miał być obrońca a co jest ?