31 sierpnia 2013, 21:57
0
No trochę mnie poniosło z tym komentarzem o realu
31 sierpnia 2013, 21:46
Jeśli masz coś jeszcze zapraszam na priv bo tu mogą bany polecieć a tak wg czy ja cię o coś pytałem
31 sierpnia 2013, 21:39
Ty pierwszy zacząłeś
31 sierpnia 2013, 21:36
Nie jesteś pierwszy który tak sądzi ale NIE JESTEM SEZONOWCEM do hu..
31 sierpnia 2013, 21:33
A ty jesteś poje*any
31 sierpnia 2013, 21:25
http://www.meczyki.pl/obrazki zobacz ostatni obrazek
31 sierpnia 2013, 21:21
Nikt normalny nie dołączył by do nich
31 sierpnia 2013, 21:16
To ja już wole Torresa
31 sierpnia 2013, 21:11
Brawo Miki
31 sierpnia 2013, 21:10
Nasz kochany zarząd mógł zaoferować mu kontrakt i w tedy nie byłoby takich cyrków w ŚO
31 sierpnia 2013, 21:02
Oby nie
31 sierpnia 2013, 21:00
Kto ja ?
Na http://transfery.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-transfery-2013-na-zywo-31-sierpnia,artykul,179954,1,970.html też tak piszą
31 sierpnia 2013, 20:56
Dobrze im tak
To wg ciebie kto ogląda mecze jest [cytuję] Przegrywem
31 sierpnia 2013, 20:54
No na CN nie ma dopingu tylko messi messi
31 sierpnia 2013, 20:51
ZDRAJCA!!!
31 sierpnia 2013, 20:49
SevFcB zabłysłeś
31 sierpnia 2013, 19:45
Dzięki wam
31 sierpnia 2013, 19:44
dzięki
31 sierpnia 2013, 19:41
Aż tak żle to chyba nie będzie
31 sierpnia 2013, 19:38
Możecie jakoś opisać tego gola
31 sierpnia 2013, 19:36
Ładny gol?
31 sierpnia 2013, 19:15
Wycieczki?
31 sierpnia 2013, 19:13
Co za redakcja hehe
31 sierpnia 2013, 19:08
Właśnie co P$G
31 sierpnia 2013, 19:06
sezonu
Dlaczego na zdjęciach macie koszulki z sezony 2012/2013
31 sierpnia 2013, 18:56
Nigdy bym się nie spodziewał
MIki dobrze że szkoła się zaczyna
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
No trochę mnie poniosło z tym komentarzem o realu
0
Jeśli masz coś jeszcze zapraszam na priv bo tu mogą bany polecieć a tak wg czy ja cię o coś pytałem
0
Ty pierwszy zacząłeś
0
Nie jesteś pierwszy który tak sądzi ale NIE JESTEM SEZONOWCEM do hu..
0
A ty jesteś poje*any
0
http://www.meczyki.pl/obrazki zobacz ostatni obrazek
0
Nikt normalny nie dołączył by do nich
0
To ja już wole Torresa
0
Brawo Miki
0
Nasz kochany zarząd mógł zaoferować mu kontrakt i w tedy nie byłoby takich cyrków w ŚO
0
Oby nie
0
Kto ja ?
0
Na http://transfery.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-transfery-2013-na-zywo-31-sierpnia,artykul,179954,1,970.html też tak piszą
0
Dobrze im tak
0
To wg ciebie kto ogląda mecze jest [cytuję] Przegrywem
0
No na CN nie ma dopingu tylko messi messi
0
ZDRAJCA!!!
0
SevFcB zabłysłeś
0
Dzięki wam
0
dzięki
0
Aż tak żle to chyba nie będzie
0
Możecie jakoś opisać tego gola
0
Ładny gol?
0
Wycieczki?
0
Co za redakcja hehe
0
Właśnie co P$G
0
sezonu
0
Dlaczego na zdjęciach macie koszulki z sezony 2012/2013
0
Nigdy bym się nie spodziewał
0
MIki dobrze że szkoła się zaczyna