0

No trochę mnie poniosło z tym komentarzem o realu

0

Jeśli masz coś jeszcze zapraszam na priv bo tu mogą bany polecieć a tak wg czy ja cię o coś pytałem

0

Ty pierwszy zacząłeś

0

Nie jesteś pierwszy który tak sądzi ale NIE JESTEM SEZONOWCEM do hu..

0

A ty jesteś poje*any

0

http://www.meczyki.pl/obrazki zobacz ostatni obrazek

0

Nikt normalny nie dołączył by do nich

0

To ja już wole Torresa

0

Brawo Miki

0

Nasz kochany zarząd mógł zaoferować mu kontrakt i w tedy nie byłoby takich cyrków w ŚO

0

Oby nie

0

Kto ja ?

0

Dobrze im tak

0

To wg ciebie kto ogląda mecze jest [cytuję] Przegrywem

0

No na CN nie ma dopingu tylko messi messi

0

ZDRAJCA!!!

0

SevFcB zabłysłeś

0

Dzięki wam

0

dzięki

0

Aż tak żle to chyba nie będzie

0

Możecie jakoś opisać tego gola

0

Ładny gol?

0

Wycieczki?

0

Co za redakcja hehe

0

Właśnie co P$G

0

sezonu

0

Dlaczego na zdjęciach macie koszulki z sezony 2012/2013

0

Nigdy bym się nie spodziewał

0

MIki dobrze że szkoła się zaczyna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?