0

Wracaj Barca cię potrzebuje

0

Szkoda że odszedł

0

Bez obrońcy nie da rady

0

Sprzedać go mamy kompletny atak

0

Fascynujące

0

Dajcie spokój ! z tym pier.olonym Aggerem

0

Obrona mistrzostwa będzie trudna bez dobrej obrony ale zobaczymy

0

Kupić obrońcę - nie to teraz mamy

0

Rosell out

0

Niby dlaczego

0

Niby co ten żabojad zrobił w tym sezonie indywidualnie

0

Bo biorą kasę z nic

0

Banda oszustów i złodziei

0

Rosell out

0

Chyba u ciebie

0

No to kogo postawisz na obronie ?

0

Brawo znowu sezon do dupy bez stopera

0

Skromny jest

0

To dawaj kasę

0

Niech to okienko się już skończy bo cyrk nic więcej tylko cyrk

0

Bo na naszej stronie są białe barany

0

Pożyjemy zobaczymy

0

Łaka Łaka hehe

0

Co za Realik haha

0

Mecz na żywo na meczyki.pl

0

Mecz na meczyki.pl

0

Lubię oglądać Halówkę

0

Źródło

0

Zobaczysz znudzi im się to pompowanie pieniędzy w P$G i klub upadnie

0

Też go nie lubię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?