20 sierpnia 2013, 13:25
0
Wracaj Barca cię potrzebuje
20 sierpnia 2013, 13:23
Szkoda że odszedł
20 sierpnia 2013, 13:20
Bez obrońcy nie da rady
Sprzedać go mamy kompletny atak
19 sierpnia 2013, 23:21
Fascynujące
19 sierpnia 2013, 23:17
Dajcie spokój ! z tym pier.olonym Aggerem
18 sierpnia 2013, 16:29
Obrona mistrzostwa będzie trudna bez dobrej obrony ale zobaczymy
18 sierpnia 2013, 16:27
Kupić obrońcę - nie to teraz mamy
18 sierpnia 2013, 16:15
Rosell out
18 sierpnia 2013, 12:14
Niby dlaczego
18 sierpnia 2013, 12:12
Niby co ten żabojad zrobił w tym sezonie indywidualnie
17 sierpnia 2013, 15:01
Bo biorą kasę z nic
17 sierpnia 2013, 14:59
Banda oszustów i złodziei
17 sierpnia 2013, 14:52
17 sierpnia 2013, 14:42
Chyba u ciebie
17 sierpnia 2013, 14:41
No to kogo postawisz na obronie ?
17 sierpnia 2013, 14:38
Brawo znowu sezon do dupy bez stopera
17 sierpnia 2013, 14:37
Skromny jest
15 sierpnia 2013, 18:34
To dawaj kasę
15 sierpnia 2013, 18:33
Niech to okienko się już skończy bo cyrk nic więcej tylko cyrk
15 sierpnia 2013, 18:30
Bo na naszej stronie są białe barany
12 sierpnia 2013, 23:26
Pożyjemy zobaczymy
12 sierpnia 2013, 23:22
Łaka Łaka hehe
11 sierpnia 2013, 15:26
Co za Realik haha
10 sierpnia 2013, 14:35
Mecz na żywo na meczyki.pl
10 sierpnia 2013, 14:34
Mecz na meczyki.pl
9 sierpnia 2013, 22:32
Lubię oglądać Halówkę
9 sierpnia 2013, 22:30
Źródło
9 sierpnia 2013, 22:28
Zobaczysz znudzi im się to pompowanie pieniędzy w P$G i klub upadnie
9 sierpnia 2013, 22:26
Też go nie lubię
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Wracaj Barca cię potrzebuje
0
Szkoda że odszedł
0
Bez obrońcy nie da rady
0
Sprzedać go mamy kompletny atak
0
Fascynujące
0
Dajcie spokój ! z tym pier.olonym Aggerem
0
Obrona mistrzostwa będzie trudna bez dobrej obrony ale zobaczymy
0
Kupić obrońcę - nie to teraz mamy
0
Rosell out
0
Niby dlaczego
0
Niby co ten żabojad zrobił w tym sezonie indywidualnie
0
Bo biorą kasę z nic
0
Banda oszustów i złodziei
0
Rosell out
0
Chyba u ciebie
0
No to kogo postawisz na obronie ?
0
Brawo znowu sezon do dupy bez stopera
0
Skromny jest
0
To dawaj kasę
0
Niech to okienko się już skończy bo cyrk nic więcej tylko cyrk
0
Bo na naszej stronie są białe barany
0
Pożyjemy zobaczymy
0
Łaka Łaka hehe
0
Co za Realik haha
0
Mecz na żywo na meczyki.pl
0
Mecz na meczyki.pl
0
Lubię oglądać Halówkę
0
Źródło
0
Zobaczysz znudzi im się to pompowanie pieniędzy w P$G i klub upadnie
0
Też go nie lubię