0

Ja bym za niego 40 nie dał

0

Hala minusy znowu atakują hehe

0

Godzinę meczu też zmienili ?

0

Wy i tak tych pieniędzy nie wygracie

0

Bo niżej już nie może zejść

0

Zus nie długo też będziemy reklamować

0

Chociaż coś mądrego z waszej strony

0

Ja ważę 58 kg i mam 1.74

0

Ja mam 175 wzrostu i warzę 58 kg

0

A twoja ulubiona bajka to teletubisie

0

To kogo chcesz na obrońcę

0

Oby taki wynik był na gran derby [nie wiem czy dobrze piszę ]

0

Poczekajmy na oficjalne info pt: " Chelsea zaakceptowała ofertę Barcelony "

0

Suarez jest mięsożerny więc to prawdziwy gryzoń

0

Ciekawi mnie tylko czy Leo by się tak zachował

0

Bez tego "to" było by lepiej

0

Co morze miał pistolet i chciał go zabić haha dla ciebie to wszyscy to psychopaci

0

Dadzą mu podwyżkę i będzie cicho

0

Co za chamstwo hehe

0

Dobrze się zachował

0

Naciskaj David Naciskaj

0

I ty jesteś kibicem Barcy ?

0

Każdy normalny piłkarz wybiera Barcę

0

Bierzcie Humelsa i nie będzie takich cyrków

0

Oby już nie wracał

0

Inieste tak ale Robbena

0

Białe barany hehehe

0

Popłakał się

0

Nienormalnym nie odpowiadamy

0

Hała Madrit znaczy je.ane s.ki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?