9 sierpnia 2013, 22:04
0
Ja bym za niego 40 nie dał
9 sierpnia 2013, 21:55
Hala minusy znowu atakują hehe
9 sierpnia 2013, 21:51
Godzinę meczu też zmienili ?
9 sierpnia 2013, 14:37
Wy i tak tych pieniędzy nie wygracie
9 sierpnia 2013, 14:30
Bo niżej już nie może zejść
9 sierpnia 2013, 14:29
Zus nie długo też będziemy reklamować
9 sierpnia 2013, 14:28
Chociaż coś mądrego z waszej strony
8 sierpnia 2013, 23:45
Ja ważę 58 kg i mam 1.74
8 sierpnia 2013, 23:42
Ja mam 175 wzrostu i warzę 58 kg
8 sierpnia 2013, 20:15
A twoja ulubiona bajka to teletubisie
8 sierpnia 2013, 13:28
To kogo chcesz na obrońcę
8 sierpnia 2013, 13:27
Oby taki wynik był na gran derby [nie wiem czy dobrze piszę ]
8 sierpnia 2013, 13:23
Poczekajmy na oficjalne info pt: " Chelsea zaakceptowała ofertę Barcelony "
8 sierpnia 2013, 13:20
Suarez jest mięsożerny więc to prawdziwy gryzoń
8 sierpnia 2013, 13:17
Ciekawi mnie tylko czy Leo by się tak zachował
8 sierpnia 2013, 13:15
Bez tego "to" było by lepiej
8 sierpnia 2013, 13:13
Co morze miał pistolet i chciał go zabić haha dla ciebie to wszyscy to psychopaci
8 sierpnia 2013, 13:07
Dadzą mu podwyżkę i będzie cicho
8 sierpnia 2013, 13:06
Co za chamstwo hehe
8 sierpnia 2013, 13:04
Dobrze się zachował
8 sierpnia 2013, 13:03
Naciskaj David Naciskaj
7 sierpnia 2013, 22:50
I ty jesteś kibicem Barcy ?
7 sierpnia 2013, 22:05
Każdy normalny piłkarz wybiera Barcę
6 sierpnia 2013, 22:46
Bierzcie Humelsa i nie będzie takich cyrków
6 sierpnia 2013, 22:40
Oby już nie wracał
6 sierpnia 2013, 22:39
Inieste tak ale Robbena
6 sierpnia 2013, 22:38
Białe barany hehehe
6 sierpnia 2013, 22:36
Popłakał się
6 sierpnia 2013, 22:29
Nienormalnym nie odpowiadamy
6 sierpnia 2013, 22:26
Hała Madrit znaczy je.ane s.ki
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Ja bym za niego 40 nie dał
0
Hala minusy znowu atakują hehe
0
Godzinę meczu też zmienili ?
0
Wy i tak tych pieniędzy nie wygracie
0
Bo niżej już nie może zejść
0
Zus nie długo też będziemy reklamować
0
Chociaż coś mądrego z waszej strony
0
Ja ważę 58 kg i mam 1.74
0
Ja mam 175 wzrostu i warzę 58 kg
0
A twoja ulubiona bajka to teletubisie
0
To kogo chcesz na obrońcę
0
Oby taki wynik był na gran derby [nie wiem czy dobrze piszę ]
0
Poczekajmy na oficjalne info pt: " Chelsea zaakceptowała ofertę Barcelony "
0
Suarez jest mięsożerny więc to prawdziwy gryzoń
0
Ciekawi mnie tylko czy Leo by się tak zachował
0
Bez tego "to" było by lepiej
0
Co morze miał pistolet i chciał go zabić haha dla ciebie to wszyscy to psychopaci
0
Dadzą mu podwyżkę i będzie cicho
0
Co za chamstwo hehe
0
Dobrze się zachował
0
Naciskaj David Naciskaj
0
I ty jesteś kibicem Barcy ?
0
Każdy normalny piłkarz wybiera Barcę
0
Bierzcie Humelsa i nie będzie takich cyrków
0
Oby już nie wracał
0
Inieste tak ale Robbena
0
Białe barany hehehe
0
Popłakał się
0
Nienormalnym nie odpowiadamy
0
Hała Madrit znaczy je.ane s.ki