19 lipca 2013, 19:27
0
Tito Przepraszam za te wszystkie ........ i życzę zdrowia
19 lipca 2013, 18:53
A niedawno go krytykowałem ZDROWIA
19 lipca 2013, 18:46
Kiedy konferencja
19 lipca 2013, 18:37
DZIĘKUJEMY CI TITO
19 lipca 2013, 12:45
wiesz że będzie BAN
19 lipca 2013, 12:44
Szacun Tello takich zawodników nam trzeba
18 lipca 2013, 17:37
On nazywa się AL-Khadafi ?
18 lipca 2013, 17:32
Jak coś ci się nie podoba w to WYPIE.DALAJ kibicować realowi
18 lipca 2013, 17:31
Jak by nie chcał podpisać kontraktu
18 lipca 2013, 17:29
Tym szejkom to się w dupach poprzewracało
18 lipca 2013, 17:27
Tak i powie Osama i tak cie zaj.bie
18 lipca 2013, 17:26
To P$G to taki posrany klub że nie wiem
18 lipca 2013, 17:24
Co za arab
16 lipca 2013, 23:23
hahaha
16 lipca 2013, 23:21
Mogli go zostawić i grał by jeszcze u nas do MŚ
16 lipca 2013, 23:18
Myślałem że jest w ajaxie !?
16 lipca 2013, 20:52
Jestem ciekaw jaką 11 wybierze Tito na mecz z Lechią skoro naraze jest tylko 12 zawodników
16 lipca 2013, 20:49
I tak jesteśmy od nich lepsi
15 lipca 2013, 19:33
Szczerze Tito nie nadaje się na trenera Barcelony
14 lipca 2013, 22:28
Ja po nim nie będe płakać po zarządzie też nie
14 lipca 2013, 22:25
no chyba 11
14 lipca 2013, 22:21
Chciarz ty mnie rozumiesz --> jon
14 lipca 2013, 22:20
FUCK -------- Bayern
14 lipca 2013, 22:17
A gdyby tak w jego miejsce sprowadzić ronaldinho
14 lipca 2013, 21:04
dupa a nie talent
14 lipca 2013, 21:01
Nie porównuj realu z barceloną bo real to świne które nie szanują swoich legend
14 lipca 2013, 20:58
No chyba nie
14 lipca 2013, 20:56
PRAWDA ?
14 lipca 2013, 20:53
Redakcjo nie dawaj mi banu
14 lipca 2013, 20:51
Dobra będzie BAN ale muszę to powiedzieć Thiago po popierdoleniec a zarząd to debile
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Tito Przepraszam za te wszystkie ........ i życzę zdrowia
0
A niedawno go krytykowałem ZDROWIA
0
Kiedy konferencja
0
DZIĘKUJEMY CI TITO
0
wiesz że będzie BAN
0
Szacun Tello takich zawodników nam trzeba
0
On nazywa się AL-Khadafi ?
0
Jak coś ci się nie podoba w to WYPIE.DALAJ kibicować realowi
0
Jak by nie chcał podpisać kontraktu
0
Tym szejkom to się w dupach poprzewracało
0
Tak i powie Osama i tak cie zaj.bie
0
To P$G to taki posrany klub że nie wiem
0
Co za arab
0
hahaha
0
Mogli go zostawić i grał by jeszcze u nas do MŚ
0
Myślałem że jest w ajaxie !?
0
Jestem ciekaw jaką 11 wybierze Tito na mecz z Lechią skoro naraze jest tylko 12 zawodników
0
I tak jesteśmy od nich lepsi
0
Szczerze Tito nie nadaje się na trenera Barcelony
0
Ja po nim nie będe płakać po zarządzie też nie
0
no chyba 11
0
Chciarz ty mnie rozumiesz --> jon
0
FUCK -------- Bayern
0
A gdyby tak w jego miejsce sprowadzić ronaldinho
0
dupa a nie talent
0
Nie porównuj realu z barceloną bo real to świne które nie szanują swoich legend
0
No chyba nie
0
PRAWDA ?
0
Redakcjo nie dawaj mi banu
0
Dobra będzie BAN ale muszę to powiedzieć Thiago po popierdoleniec a zarząd to debile