0

Tito Przepraszam za te wszystkie ........ i życzę zdrowia

0

A niedawno go krytykowałem ZDROWIA

0

Kiedy konferencja

0

DZIĘKUJEMY CI TITO

0

wiesz że będzie BAN

0

Szacun Tello takich zawodników nam trzeba

0

On nazywa się AL-Khadafi ?

0

Jak coś ci się nie podoba w to WYPIE.DALAJ kibicować realowi

0

Jak by nie chcał podpisać kontraktu

0

Tym szejkom to się w dupach poprzewracało

0

Tak i powie Osama i tak cie zaj.bie

0

To P$G to taki posrany klub że nie wiem

0

Co za arab

0

hahaha

0

Mogli go zostawić i grał by jeszcze u nas do MŚ

0

Myślałem że jest w ajaxie !?

0

Jestem ciekaw jaką 11 wybierze Tito na mecz z Lechią skoro naraze jest tylko 12 zawodników

0

I tak jesteśmy od nich lepsi

0

Szczerze Tito nie nadaje się na trenera Barcelony

0

Ja po nim nie będe płakać po zarządzie też nie

0

no chyba 11

0

Chciarz ty mnie rozumiesz --> jon

0

FUCK -------- Bayern

0

A gdyby tak w jego miejsce sprowadzić ronaldinho

0

dupa a nie talent

0

Nie porównuj realu z barceloną bo real to świne które nie szanują swoich legend

0

No chyba nie

0

PRAWDA ?

0

Redakcjo nie dawaj mi banu

0

Dobra będzie BAN ale muszę to powiedzieć Thiago po popierdoleniec a zarząd to debile

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?