0

furia!

idz na strone rm.pl i tam sie pociesz ta "Esencjia Futbolu" z hala dzieciakami;p

Ps ogladnij sobie jeszcze raz bramki z meczu to zobaczysz ze 2,3,4 bramka to byly razace bledy obronny TYLE W TYM TEMACIE

twoje slawa

"Wczoraj na Berabeu była istna esencja futbolu."

hahahahahahahah

0

marco9512

Messi przecietny ty chyba zatujesz;p Jakbys dobrz ogladal mecz to bys zauwazyl ze Messi mial troche inne zadanie jak bieganie po ataku.Messi gral jako SP(czesci nie cala polowe;d) zeby Xavi albo Iniesta mogli z biec do srodka i to byla najwieksza niespodzinaka Guardioli na Mou i wsza najlepszy trener na swiecie chyba tego nie przewidzial

0

mam takie pytanko czy z Messim wszystko w porzatku???

0

ja to skomentuje tak:

Madrid cabron, saluda al Campeon

0

ciekawe jak Barca rozwali ten caly Hala dzieci Madrytu 4:0 to bede mowic ze Real odpusicl mecz

0

ma ktos link do bramki Messi'ego???

0

hahaha

a czemu ty sie nie chwalisz sprzedaza VDV przez Pereza

0

w sezonie 2009/10 do bramki rywali trafil jeszcze Thiago

0

w Bilbao

0

KamilBlaugrana

wiesz tez nie lubie takich płaczków i mięczaków ale to moim zdaniem bardzo duzy talent i szkoda by byla go stracic

0

sorry ze nie na temat

ale przeczytalem teraz ze Oriol Romeu po pozyskaniu Masche nie chce podpisac kontraktu;/ i nie zgadniecie kto go chce mu kontrakt zaproponowac

oby byla to plotka

0

Argentyna mogla cos ugrac wiecej na MS jakby Diego powolal Milito Banege itp. a sklad powienen wygladac tak

Romero

Zanetti Samuel Milito Heinze

Mascherano

Cambiasso Banega/Veron

Tevez Messi Kun

ale to jest tylko moje zadanie;)

0

spyke

sorry moj blad;/ ale dzis kolo 16 czytalem ze ma 42 bramki strzelone w rep. na innej stronie FCB

0

spyke

Villa raczej to byla bramka nr 43

0

nastepna super wypowiedzi zlatana

"To głównie przez bardzo złą atmosferę w Barcelonie wróciłem do kadry. Piłkarz głodny gry sprawuje się świetnie na boisku, natomiast siedzenie na ławce bez wyraźnego powodu wytrąca z rytmu fizycznego i psychicznego i jest upokarzające." teraz wszystko na Barce

"Ja jestem zawodowcem, a nie juniorem, który zmuszany jest do udowadniania swojej klasy i otrzymuje od czasu do czasu pozwolenie na grę."to zdanie mnie roz*ebalo bez kometarza

"Barcelona przegrała nie tylko finansowo, ale i jakościowo i to z powodu małego trenera i filozofa jakim jest Pep Guardiola. Konflikt rozpoczął się w marcu, kiedy zaczął odsuwać mnie od gry i w końcu w ogóle przestał się do mnie odzywać. Do dzisiaj nie wiem z jakiego powodu. Nigdy mi tego nie wyjaśnił, lecz to on przegrał, a klub stracił miliony euro." tu troche ma racji o hajsie;/ reszta widac ze konfilikt zaczol sie jak "boski" ibra(tylko on uwaza sie za boskiego) usiadl na lawie

Ale cieszmy sie ze szweckie drewno wywiezili do mediolanu

0

ronaldinho#10 szkoda ze tylko na 3tyg;/ ze 4 miesiace by wystarczyly:)

0

niech zamknie wkoncu ryj i nie wypowiada sie na temat Barcy(od zawsze go nie lubilem za ten jego charakter i wyzszosci nad innymi)tak bylo w przypadku przejscia do Barcy mowil ze przyszedl wygrac LM i dostac zlota pilke

P.S ja osobiscie dalbym mu rozowa pilke bo gra jak panienka jak usiadl na lawie to polecial sie wyplakac do agenta ze nie gra w 11 okazal sie zwyklym sprzedawczykiem i leszczem

0

ma ktos link do prezentacji???

0

panus

a wy macie dopiero kulturalnych kibicow na ty rm.pl wszedlem tam bo dowiedzialem sie ze macie news'na na temat wygranej Barcy w SPH a wasi kibice zaczeli najezdzac na Messi'ego i spolke(zal wam dupe sciska ze FCB wygrywaja puchary a wy musicie sie obejsc "jedna pasja jeden klub 1/8 az po grob")

0

socio adamo

co ty piszesz Max lepszy od Erica w tamtym sezonie to chyba nie oglądaleś meczow Barcy:D Abidal nie do przejscia byl dopoki nie doznal kontuzji byl na pewno w 3 najlepszych LO na swiecie o ile nie najlepszy

0

MD

chyba w samej lidze:D jak messi juz ma 4 bramki

0

barcu$

masz jakies rozszezenie tego

bo ja slyszalem ze kontuzja ronaldo jest powazna i nie bedzie gral od 2 do 4 miesiecy a lass 4 tyg.

0

ja ogladam mecz MC i kazalbym go ogladnac Pep'owi i moge sie zalozyc ze za wszelka cene by chcial zatrzymac Toure w druzynie jego gra miod

P.S oglada ktos

0

macie teraz pretensje do Pepa ze nie chcial Ibry a mi sie zachowanie Guardioli bardzo podobalo pokazal ze ma charakter i nie da soba manipulowac a odejscie Ibry mozecie zawdzieczac jego agentowi(dla mnie jego kompletny bez mozg) moja argumentacja: bo ktory agent mowi trenerowi ze jest chyba chory ze posadzil gracza za tyle hajsu, powidzie tez ze latwiej jest zastapic Pepa w Barsie niz Ibre

P.S Nigdy nie lubilem Ibra i kiedy przyszedl do Barçy czekalem tylko zeby odszedl a wiec moje marzenie sie spenilo

0

macie teraz pretensje do Pepa ze nie chcial Ibry a mi sie zachowanie Guardioli bardzo podobalo pokazal ze ma charakter i nie da soba manipulowac a odejscie Ibry mozecie zawdzieczac jego agentowi(dla mnie jego kompletny bez mozg) moja argumentacja: bo ktory agent mowi trenerowi ze jest chyba chory ze posadzil gracza za tyle hajsu, powidzie tez ze latwiej jest zastapic Pepa w Barsie niz Ibre

P.S Nigdy nie lubilem Ibra i kiedy przyszedl do barcy czekalem tylko zeby odszedl a wiec moje marzenie sie spenilo

0

http://fcbarce lona.com.pl/index.php?id=8364

0

0

0

nie tylko Pyrzo ja tez i teraz mam taki dobry humor

0

Pyrzo bedziemy pic chyba do ranna:)

Czytalem na kilku stronnach Milanu ze Zlatan przyja ich oferte

P.S mozecie mnie obrazac bo ciesze sie z odejscia Zlatan ale nie bede ukrywal ze nienawidze go i bylem przeciwny temu transferowi od poczatku a wiec teraz bede sie czieszl jak to bedzie prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?