messi1666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Armandi
ja stad wiem
http://www.ligihiszpanskie.pl/news/dos-santos-opusci-zgrupowanie-kadry-7526.html
http://www.ligihiszpanskie.pl/news/-quotmoj-syn-juz-nigdy-nie-zagra-w-reprezentacji-meksyku-quot-7518.html
0
Armandi
nie jedzie bo go selekcjoner nie powolal i jego ojciec zrobil taki szum ze podobno nawet Giovanni ma opuscic zgrupowanie i Jonathan ma podobno zrezygnowac z wyspetowania w reperezentacji jak chcesz to ci moge podac pare linkow to tego calego szumu:)
0
Bedzie z niego Barca miala duzy pozytek
P.S ale to zdanie "Jego krytycy najczęściej zarzucają mu to, że jest mało widoczny na murawie, mając na myśli to, że nie wywiera na obrońcach takiego pressingu, jak czynią to Eto'o, Ibra czy Villa."
Ibre mogliscie sobie darowac
0
nie porównujcie pierwszego sezonu Eto ze Zlatanem bo jak Samu przyyszedl to bylismy na etapie dopiero odbudowy druzyny a Ibra przyszedl na gotowe czyli do najlepsza druzyna na swiecie wiec glupie sa te wasze porownywania
0
w jednym zadaniu moge sie zgodzic z Seluk'iem "Barça uświadomi sobie, co straciła jeśli Touré opuści ten klub". Prosze zostan najlepszy DM na swiecie ale nie dziwie sie Yayi ze chce odejsci dlaczego tak malo gral to tylko chyba Pep moglby wytlumaczyc
0
NO TO MESSI MOGL MIEC PO MISTRZOSTWACH ALE SIE PRZESTRASZYLEM
http://www.ligihiszpanskie.pl/news/messi-przestraszyl-argentynczykow-7463.html
0
A tak nie ma temat Messi stluczone kolano na treningu ale podobno nic powaznego
0
no teraz mielismy szczescie
0
tak ma awans bo ma wiecej bramek na wyjezdzie strzelonych
0
Mam takie pytanie byly jakies zmiany bo z relacji z http://www.rojadirecta.com/ slaby obraz jest?? jabys ktos mial lepszy link to podajcie
0
moze ktos wrzucic link do meczu
0
sorry za offtopa
Jakby ktos mial zaaktualizowane sklady do CM08 z wrzesnia 2009 to prosze o podanie linku
0
to niech go sprzedadza bo on tu nie pasuje
P.S bylem wkurwio*y jak w lecie Barca nie sprowadzila Villi a jak sie do wiedzialem ze Zlatan przychodzi to juz wtedy bylem pewien ze ta kasa poszla w bloto(obym sie mylil)
0
IceMan
Skad wiesz ze bede mieli mniej szans na gre Zlatan jak przychodzil to byl od razu w 11 a na przyszly sezon jak chce grac w podstawie to bedzie musial bardzo ale to bardzo postarac bo w koncowce stracil uznie w oczyach Pepa a jak Bojan utrzyma forme(bardzo na niego licze poniewaz zawsze uwazalem ze Zlatan to drewno ) to jeszcze ciezej bedzie Ibrze wskoczyc do 11
0
sorry za offtopa
Jakby ktos mial zaaktualizowane sklady do CM08 z wrzesnia 2009 to prosze o podanie linku
0
y2m
Znam lepsze 9 do tego drewna
0
Zobaczym czy tak bedzie mowic po nastepnym jak Ibra znow bedzie gral slabo i wtey bedzie mowienie ze moglismy go sprzedac juz rok temu jak mozna bylo wziac ze niego te 40 melonow:)ja osobiscie nie wierze ze Zlatan bedzie gral dobrze bo zeby grac bedzie musial duzo biegac ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc
0
Prawie Zlatan odejdzie(bo nie wierze ze zacznie grac na miare swoich mozliwosci) i nie bedzie trzeba znow kupowac napastnika
0
judasz89
co ma byc beda grac a Zlatan jak nie zacznie biegac to bedzie rezerwowym rezerwowych a atak na przyszly sezon Pedro-Villa-Messi
0
Cos czuje za jak wygra Sandro to nie bedzie tak rozowo(obym sie mylil)jak da podejmowac decyzje jak Laporta Pep'owi w transferach itp.to bedzie tobrze jak nie to czarno to widze
0
zaczyna sie robic ciekawie^^
0
VEBarca
0
VEBarca sorry ze pomylilem nick
0
VEBarca
Ceska tez zaprosimy
0
Hah to jak Ibra zostanie to bedzie lawa bo nie ma szans wygrac 11 z Villa^^ i nie bede musial juz tego drewna ogladac;d i pewnie bedzie 3 napastnikiem bo jest jeszcze Bojan
0
Jakby Maradona bardziej interesowal sie reprezentacja Argentyny to by powolal Milito na mundial z Samuelem mogliby stworzyc bd pare stoperow i cos czuje ze Messi i spolka szybko odpadna z gry
0
Pique kozak;p
0
Tak wszyscy oczerniacie Bojan ze nie wykorzystal setek (sam bylem troche zly) ale On i Messi nie sa maszynami to nie fifa czy pes beda sam na sam jest gol.Ale jakbyscie zauwazyli to Bojan mam uratowal Lige strzelajac bramke Tenerifie^^ bylo 1:1 walilismy glowa w mur nic nie chcialo wpasc a tu jedna bd pilka do Niego i co i GOOL wiec lepiej zastnowcie co piszecie
0
boski*
0
Pyrzo_Barca ja tez to powtarzalem pare razy^^ ale i tak polowa wie lepiej ze Zlatan jest boisk i Barca gra zle bez niego