messi1666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Armandi
Ibra nie blysnie bo on za drewniany mam potrzeba ruchliwej "9"
0
Armandi
tak tak tylko popatrz na gre Ibry a gre Bojana.
Bojan chce grac wyraza wieksza wole walki a Ibra mnie irytuje jego stanie caly czas na szpicy i tracenie pilke
0
duch toma joad
nie denerwuj sie jest tu masa kibicow zaslepionych w Ibre choc zagral slaby mecz to oni i tak powiedza ze byl wiodaca postacia druzyny
Tak jak ostani mecz Ibra 12 celnych podani i 13 strat ale dobrze zagral
0
Sklad na Seville
Valdes-Alves-Pique(Milito)-Puyol-Maxwell-Sergio-Toure-Xavi-Pedro-Messi-Bojan
i bedzie napewno dobrze^^ jak wyjdzie Ibra w podstawie to bedzie bardzo ciezko wygrac to jego stanie mnie juz irytuje on mysli ze przyszedl do Wielkiej BARCY i mysli ze bramki same bede wpadac;/
0
farsa13 kolejny "kibic" Realu ktory nie moze znieci ze Bedziemy zdobedziemy LaLiga
0
Sklad na Seville
Valdes-Alves-Pique-Puyol-Maxwell-Sergio-Xavi-Toure-Pedro-Messi-Bojan
jak wyjdziemy takim skladem to jestem spokojny o wynik^^
0
Matek92 i tu musze przyznac racje:) bo nie kazdy sie rodzi pedalem i placzkiem o to ze go popychaja
0
Na Seville wyjsci skladem takim
Valdes-Alves-Puyol-Milito-Maxwell-Sergio-Xavi-Toure-Pedro-Messi-Bojan
i bedzie dobrze
Ps czytal ze Pique ma nie grac z Sevilla z powodu kontuzji
0
Ibra nie pasuje do Barcy to byl najwiekszy blad Pepa sprowadzenie go.Barcelonie potrzebny jest ruchliwy napastnik taki jak Torres wtedy mozemy grac kombinacyjnie a jak jest Zlatan w skladzie to jaka mamy kombinacje chyba tylko taka podac do Leo moze strzeli .A Ibrze choc bysmy dali jeszcze 2 sezony na przystosowanie to byl sie nie przystosowal bo jest zwyklym drewnem.
0
Zupka_FCB czy ty mowiles o Zlatanie ze jest lepszy gra bez pilki???
0
Mam nadzieje za Pep w koncu zrozumnie ze Ibra do nas nie pasuje i go sprzeda w lecie:) cos czytalem ze ManC go chce.A na szpice wtedy kupi Ville poniewaz mam jest potrzebny ruchliwy napastnik wczorajszy mecz to bardzo dosadnie pokazal.Byla wymniana pozycji w ataku i Xavi mogl poslac pare prostopadlych.A jak gramy z Ibra na szpicy to nasze akcje sa bardzo przewidywalne bo Ibra stoi caly czas i nie mozemy zagrac akcji kombinacyjnych.
0
wszedl*
0
Kismeth chyba ci sie cos pomylilo Abidal weszedl zaraz po 3 bramce za Ibre
0
Jak we srode zagra Ibra tak jak we w pierwszym meczu to Pep musi w przerwie zmienic go na Bojana.Bylo to ewidentnie widac w Mediolanie jak Ibra stoi caly czas na szpicy i nawet nie chcialo mu sie wymienic pozycjami z skrzydlowymi.To z czego slynelismy w tamtym szeonie to wymiana pozycjami to robilo duzy zament w szeregach obronny przeciwnika.Tyle w temacie
0
I nich ten ukrainiec wezmnie za soba Zlatana
0
qbarca nie napisze tak jakbys ogladal mecze w tym sezonie i w tamtym bys mi racje przyznal^^
0
byly*
0
Ja wole zeby Bojan wyszedl w pierwszym skladzie z Xerez i z Interem
sklad na Xerez Valdes-Puyol-Pique-Milito-Maxwell-Sergio-Dos Santos-Toure-Jeffren-Bojan-Pedro
sklad na Inter Valdes-Alves-Pique-Milito-Maxwell-Sergio-Xavi-Toure-Perdo-Bojan-Messi
Mam potrzebna "9" jest ruchliwa tak jak to bylo w tamtym sezonie jak sie Eto Messi Henry wymieniali pozycjami. A Ibra nie jest takim zawodnikiem moze Pep wkoncu to zauwazy i posadzi Ibre na lawie a w lecie go sprzeda i sprowadzie Ville.Z Interem przegralismy dlatego ze zabraklo wymiennosci i nasze akcje ciagle bylo bardzo przewidywalne.
Ps. Popatrzecie jak sie gralo dobrze jak Zlatana nie bylo w meczach z Bilbao z Arsenalem...
0
Pyrzo_Barca bo teraz akurat Caceres akurat leczy kontuzje nie wiem od jak dawna ale chyba jakies 2miechy
0
BAN
0
BAN
0
BAN
0
BAN
0
Patrzylem teraz i Aguero jest wart 30mln euro!!!AAAAAAch ten abramowicz perez i szejki psuja rynek!!!!!!
0
majkelbarcafan lepiej sie zamkinij ibra to jest cienik jak rasiak nie lubie ibry za jego uwazanie sie za gwiazde tak naprawde nia nie jest i tyle i pomysl za nim cos napiszesz!!!!!!!!! transfery na przyszly sezon takie lahm/a.cole fabregas ribery/silva i kierrson dobry mlody talent jest jeszcze lepszy od pato co dostal lapata
0
Looky rysuj chetnie zobacze!!!!:)
0
Jak czytam wasze komentarze to mi sie slabo robi kogo wy nie chceci w Barsie??? Ja proponuje transfery na pzryszyl sezon takie:Ribery/Silva A.Cole/Lahm/ i Fabregasa zebyla lepsza rotacja i mlodych wprowadzac w pierwszy sklad bo bede odchodzic!!!!!!! I ludzie pomslcie co piszecie o tych transferach????
0
Sorry ze nie na temat ale jak maci tytuly przyspiewek Barcelony to prosze napisac????? z gory dzieki:)
0
ja bym dal na lewa obronne Keite na srodek Toure i zamiast Busquets Hleba co wy na to????
0
poziomek_ jak nie ma iniesty albo xavi'ego to sie robi problem bo nie ma kto rozgrywac pilek
transfery na nastepny sezon powiny byc takie: RIBERY,FABREGAS,ZIRKOW i jakies mlody utaletowany bramkarz