messi1666
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale ronaldoo nie byl wychwankiem manu wiec bylo mu to obojetne a jabys znal histrie messie'go to bys widzial ile barcelonie zawdziecza
0
realgol
to nie ten kaliber co ronaldo idzie gdzie wiecej zarobi
0
realgol
to nie ten kaliber co ronaldo idzie gdzie wiecej zarobi
0
fajnie jakby zrobili tak jak w angili ze w tarczy dobroczynosci jest 6 zmian wtedy by sobie pograli
0
ma ktos linki do meczu hiszpania u21
0
moglby ktos napisac jakie zmiany byly
0
sorry ze nie w temacie ale wazne
jakby ktos mial stronne z meczmi tym i tym pierwszym do ogladania od razu zeby nie trzeba bylo pobierac to bardzo prosze o link
0
jakby ktos mial stronne z meczmi tym i tym pierwszym do ogladania od razu zeby nie trzeba bylo pobierac to bardzo prosze o link
0
sorry za offtopa
chcialbym sie dowiedziec skad moge pobrac lub ogladnac wczorajszy mecz nie moglem go ogladac a bardzo bym chcial zobaczyc jak sie zaprezentowali poszczegolni zawodnicy
0
d20
juz jest 2:0
0
Generał Xavi
tez widzialem ten ranking
wielki Real Madryt dopiero na 13 miejscu hahaahahahahaha;d
0
DinaczClue
grali Zorya Lugansk
0
dobrze dobrze niech sie rozwijaja
P.S a tak na boku Dima stzrelil bramke w 87min na 1:0
0
Cuban
a ja czytalem ze bedzie zarabial 200tys tyg. a po wejsciu nowych przepisow w PL bedzie 250tys
0
VanherLaLigaa
a ja mam takie pzeczucie ze Real w tym sezonie sie spali
0
Marco87
wierzysz w to ze tacy wojownicy jak Pique Puyol opuszcza mecz o stawke
0
oper21
ja czytalem ze Pep dal odpaczac kazdemu miesiac
0
edit by mod
0
kamil9040
ale sie teraz usmialem Mou sam odszedl z Chelsea
zostal zwolniony po meczu z Rosenborgiem w ktorym byl remis 1:1
0
ddaber
taki sam interes zrobilismy ze Zlatanem za rok nikt nie da mam nawet 30mln
0
lepiej zeby go sprzedali Ibra pokazal jaka ma dobra psychkie jak nie szlo no to chamskie zachowanie(powinien dostac kolo 4 czerwonych ale dostal tylko jedna)
0
azloe
koniec!!!mamy awans
0
A kogo ma Barça Atlčtic na lawce rezerwych
0
w nastepnym meczu Aguero za Higuaina i bedzie o wiele ciekawsza gra
0
janek_centrum
to juz bylo wiadome po sezonie ze odejdzie tez bym tak zrobil na jego miejscu zagral bardzo dobry mecz i na kolejne 3 nie wchodzil na boisko i jak mial utzrymac dobraa forme
0
nie rozumiem was jak Iniesta bedzie kontuzjowany (odpukac) jak to bylo w tym sezonie znow bedzie placz ze gra Keita i bedziecie pisac ze moglismy kupic Ceska
0
mozna go wypozyczyc do Getafe bo sprzedali Soldado do Valenci
0
justFCB
wiem tez sie dziwie ale tan wywiad czytalem kolo stycznie ale nie pamietam gdzie
0
a gdzies czytalem wypowiedzi Pep'a ze Sergio lepiej gra taktycznie i dlatego Toure siedzi.
Ale dla mnie Yaya miazdzy system!!
0
a mam takie pytanko a to bedzie koszulka z nazwiskiem i numerkiem czy bez???