0

ale ronaldoo nie byl wychwankiem manu wiec bylo mu to obojetne a jabys znal histrie messie'go to bys widzial ile barcelonie zawdziecza

0

realgol

to nie ten kaliber co ronaldo idzie gdzie wiecej zarobi

0

realgol

to nie ten kaliber co ronaldo idzie gdzie wiecej zarobi

0

fajnie jakby zrobili tak jak w angili ze w tarczy dobroczynosci jest 6 zmian wtedy by sobie pograli

0

ma ktos linki do meczu hiszpania u21

0

moglby ktos napisac jakie zmiany byly

0

sorry ze nie w temacie ale wazne

jakby ktos mial stronne z meczmi tym i tym pierwszym do ogladania od razu zeby nie trzeba bylo pobierac to bardzo prosze o link

0

jakby ktos mial stronne z meczmi tym i tym pierwszym do ogladania od razu zeby nie trzeba bylo pobierac to bardzo prosze o link

0

sorry za offtopa

chcialbym sie dowiedziec skad moge pobrac lub ogladnac wczorajszy mecz nie moglem go ogladac a bardzo bym chcial zobaczyc jak sie zaprezentowali poszczegolni zawodnicy

0

d20

juz jest 2:0

0

Generał Xavi

tez widzialem ten ranking

wielki Real Madryt dopiero na 13 miejscu hahaahahahahaha;d

0

DinaczClue

grali Zorya Lugansk

0

dobrze dobrze niech sie rozwijaja

P.S a tak na boku Dima stzrelil bramke w 87min na 1:0

0

Cuban

a ja czytalem ze bedzie zarabial 200tys tyg. a po wejsciu nowych przepisow w PL bedzie 250tys

0

VanherLaLigaa

a ja mam takie pzeczucie ze Real w tym sezonie sie spali

0

Marco87

wierzysz w to ze tacy wojownicy jak Pique Puyol opuszcza mecz o stawke

0

oper21

ja czytalem ze Pep dal odpaczac kazdemu miesiac

0

edit by mod

0

kamil9040

ale sie teraz usmialem Mou sam odszedl z Chelsea

zostal zwolniony po meczu z Rosenborgiem w ktorym byl remis 1:1

0

ddaber

taki sam interes zrobilismy ze Zlatanem za rok nikt nie da mam nawet 30mln

0

lepiej zeby go sprzedali Ibra pokazal jaka ma dobra psychkie jak nie szlo no to chamskie zachowanie(powinien dostac kolo 4 czerwonych ale dostal tylko jedna)

0

azloe

koniec!!!mamy awans

0

A kogo ma Barça Atlčtic na lawce rezerwych

0

w nastepnym meczu Aguero za Higuaina i bedzie o wiele ciekawsza gra

0

janek_centrum

to juz bylo wiadome po sezonie ze odejdzie tez bym tak zrobil na jego miejscu zagral bardzo dobry mecz i na kolejne 3 nie wchodzil na boisko i jak mial utzrymac dobraa forme

0

nie rozumiem was jak Iniesta bedzie kontuzjowany (odpukac) jak to bylo w tym sezonie znow bedzie placz ze gra Keita i bedziecie pisac ze moglismy kupic Ceska

0

mozna go wypozyczyc do Getafe bo sprzedali Soldado do Valenci

0

justFCB

wiem tez sie dziwie ale tan wywiad czytalem kolo stycznie ale nie pamietam gdzie

0

a gdzies czytalem wypowiedzi Pep'a ze Sergio lepiej gra taktycznie i dlatego Toure siedzi.

Ale dla mnie Yaya miazdzy system!!

0

a mam takie pytanko a to bedzie koszulka z nazwiskiem i numerkiem czy bez???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?