messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podacie link do transmisji .???
0
Ma ktoś link do transmisji w necie .?
0
Ale czemu nie ma ławki rezerwowych .??? Przed każdym meczem były...
0
loczek1899
Aha . OK .
0
Czyli Adriano.? A na Marca.com był Alba ....
0
loczek1899
A jednak Alba zamiast Adriano .
A tak na marginesie nwm czemu ktoś cię zminusował.... Przecież wszystko dobrze napisałeś .
0
daro2
Ale Alba jest także lepszy w defensywie , a Adriano w tam tym meczu też się bardzo często podłączał do ataku , więc wszystko zależy od Tito .
0
Oj będzie ciekawie .
Typuje 4:1 dla Barcy . Wynik może przesadzony , ale 5:0 też się nikt nie spodziewał , a ja w nich wierzę .
0
Hmm... Jutro Gran Derby więc fajnie by było coś o tym poczytać .... Szkoda , że żadnych newsów nie ma .
0
Nine
Hahahah Aż uszy pękają .
0
Xavi6:)
Racja . We wczorajszym meczu Ath. Madryt - Ath. Bilbao sędzia nie odgwizdał spalonego przy drugim golu , choć Gabi na nim był .
0
Chelsea wygrywa puchary na fuksie i tyle . LM najpierw murowali bramkę w meczu z nami , apotem wygrali fuksem w finale . A w Pucharze Anglii pewnie by przegrali , gdyby nie ten niezaliczony przez sędziów z niewiadomych przyczyn gol .
0
farsatocioty
Czyli , że chyba nie oglądasz wszystkich meczy Chelsea .... Przypomnij sobie finał Pucharu Anglii . Liverpool strzelił gola , piłka była w bramce całym obwodem , ale sędzia gola nie zaliczył...
0
piachuFCB
Haha Całkiem możliwe .
0
Pada śnieg , pada śnieg cieszą się niebiescy .
A Mou od tego mrozu aż dostaje dreszczy .
0
Wystarczy , że Real będzie miał 5 pkt. straty i wygramy dwa ligowe Gran Derby i będzie 11 pkt. straty . Fajnie by było .
0
Najpierw przyszedł nas rozbawiać , a teraz jeszcze chce się zakładać . Obiektywniejade jestem twoim fanem . ; )
0
Ten obiektywniejade mnie rozwala ... ; D
0
El Ronaldinho
Haha Dobre ; )
0
Batys . Wiem , że wiesz . ; D
Ale jednak The special seven i tak lepiej brzmi . : )
0
Batys
Pisze się The special one . Bo on jako jedyny udowodni , że drużyna taka jak Real nie wyjdzie z grupy LM .
0
Batys
Masz rację . Nie potrzebnie marnujemy czas na odpowiedzi .
0
obiektywniejade
Fabs zagrał dużo dobrych meczy z silnymi drużynami na początku zeszłego sezonu . A o Tello się nie wypowiadaj , bo pewnie mu zazdrościsz . On jest młody i ma jeszcze czas . Osobiście uważam , że Afellay jest lepszy , ale nie jestem trenerem , a to trener decyduje kto zostaje , kto odchodzi , kto gra , a kto grzeje ławę .
0
Chciałbym aby Real po meczu z nami grał z Ath. Madryt ...Pewnie było by - 8 straty . Albo - 6 bo gramy z Valencią od razu po meczu z Realem....
0
Ale tak jak napisał piachuFCB trzy spalone zostały odgwizdane chociaż ich wcale nie było.... Więc nie wietrz spisku , bo i tak nic nie wywietrzysz....
0
Ath. Madryt 4:0 Ath. Bilbao
0
obiektywniejade
Co ty w ogóle piszesz.? Nam pomagał sędzia.? Real odpuścił mecz.?
0
fabs24
No właśnie.... Niby jaki zawodnik dostał czerwień .?
0
I Hat-trick Falcao . Co ten tygrys wyprawia ... 3:0 .!!!
0
Karny dla Ath. Madryt i czy będzie gol . Czy będzie hat-trick Falcao.?