0

Podacie link do transmisji .???

0

Ma ktoś link do transmisji w necie .?

0

Ale czemu nie ma ławki rezerwowych .??? Przed każdym meczem były...

0

loczek1899
Aha . OK .

0

Czyli Adriano.? A na Marca.com był Alba ....

0

loczek1899
A jednak Alba zamiast Adriano .
A tak na marginesie nwm czemu ktoś cię zminusował.... Przecież wszystko dobrze napisałeś .

0

daro2
Ale Alba jest także lepszy w defensywie , a Adriano w tam tym meczu też się bardzo często podłączał do ataku , więc wszystko zależy od Tito .

0

Oj będzie ciekawie .
Typuje 4:1 dla Barcy . Wynik może przesadzony , ale 5:0 też się nikt nie spodziewał , a ja w nich wierzę .

0

Hmm... Jutro Gran Derby więc fajnie by było coś o tym poczytać .... Szkoda , że żadnych newsów nie ma .

0

Nine
Hahahah Aż uszy pękają .

0

Xavi6:)
Racja . We wczorajszym meczu Ath. Madryt - Ath. Bilbao sędzia nie odgwizdał spalonego przy drugim golu , choć Gabi na nim był .

0

Chelsea wygrywa puchary na fuksie i tyle . LM najpierw murowali bramkę w meczu z nami , apotem wygrali fuksem w finale . A w Pucharze Anglii pewnie by przegrali , gdyby nie ten niezaliczony przez sędziów z niewiadomych przyczyn gol .

0

farsatocioty
Czyli , że chyba nie oglądasz wszystkich meczy Chelsea .... Przypomnij sobie finał Pucharu Anglii . Liverpool strzelił gola , piłka była w bramce całym obwodem , ale sędzia gola nie zaliczył...

0

piachuFCB
Haha Całkiem możliwe .

0

Pada śnieg , pada śnieg cieszą się niebiescy .
A Mou od tego mrozu aż dostaje dreszczy .

0

Wystarczy , że Real będzie miał 5 pkt. straty i wygramy dwa ligowe Gran Derby i będzie 11 pkt. straty . Fajnie by było .

0

Najpierw przyszedł nas rozbawiać , a teraz jeszcze chce się zakładać . Obiektywniejade jestem twoim fanem . ; )

0

Ten obiektywniejade mnie rozwala ... ; D

0

El Ronaldinho
Haha Dobre ; )

0

Batys . Wiem , że wiesz . ; D
Ale jednak The special seven i tak lepiej brzmi . : )

0

Batys
Pisze się The special one . Bo on jako jedyny udowodni , że drużyna taka jak Real nie wyjdzie z grupy LM .

0

Batys
Masz rację . Nie potrzebnie marnujemy czas na odpowiedzi .

0

obiektywniejade
Fabs zagrał dużo dobrych meczy z silnymi drużynami na początku zeszłego sezonu . A o Tello się nie wypowiadaj , bo pewnie mu zazdrościsz . On jest młody i ma jeszcze czas . Osobiście uważam , że Afellay jest lepszy , ale nie jestem trenerem , a to trener decyduje kto zostaje , kto odchodzi , kto gra , a kto grzeje ławę .

0

Chciałbym aby Real po meczu z nami grał z Ath. Madryt ...Pewnie było by - 8 straty . Albo - 6 bo gramy z Valencią od razu po meczu z Realem....

0

Ale tak jak napisał piachuFCB trzy spalone zostały odgwizdane chociaż ich wcale nie było.... Więc nie wietrz spisku , bo i tak nic nie wywietrzysz....

0

Ath. Madryt 4:0 Ath. Bilbao

0

obiektywniejade
Co ty w ogóle piszesz.? Nam pomagał sędzia.? Real odpuścił mecz.?

0

fabs24
No właśnie.... Niby jaki zawodnik dostał czerwień .?

0

I Hat-trick Falcao . Co ten tygrys wyprawia ... 3:0 .!!!

0

Karny dla Ath. Madryt i czy będzie gol . Czy będzie hat-trick Falcao.?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?