messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A tym czasem Ath. Madryt 2:0 Ath. Bilbao .
0
Bilbao nie ma najlepszej formy w tym sezonie...
0
Naprawdę warte obejrzenia .... Ja się wzruszyłem ; )
0
xavi6:)
Niezły pomysł .
0
Xavi6:) dał link do ciekawego filmiku , to ja też dam . A co mi tam , stać mnie . hehe Ja bym chciał , żeby była manita . ; )
0
Nine
Tych przekleństw nie wypowiedział Tito , tylko Patxi Punala .
0
Valencia 3:3 Deportivo .!!!
0
Fernando Torres
Nie chcę mi się z tb kłócić .
Ale jedna rada.... WYJDŹ .
0
blaugrana7
Mam takie samo zdanie jak ty . Mi tez trochę brakowało tych strzałów . A co do Tito , to myślę , że to odpowiedni człowiek na to stanowisko .
0
Fernando Torres
Wiem , ze jesteś zaślepiony i będziesz się upierał , ALE TAM SPALONEGO NIE BYŁO .
0
Fernando Torres
MVP dal ci link .... no i co , był spalony .?
0
Sin Mistico
Już niestety się zebrali....
0
Fernando Torres
Wyjdź . Widać , że nie jesteś kibicem Barcy , więc po co tu wchodzisz.?
Po nicku stwierdzam , ze fan Chelsea Londyn . Hmmm... albo sezonowiec . bo wygrali LM i Puchar Anglii .... A co do Pucharu Anglii , to mam pytanie - Czy sędziowie nie pomagali Chelsea .? Bo Liverpool strzelił gola i piłka była w bramce całym obwodem , a sędzia gola nie zaliczył .
0
Joseph_Guardiola
Z tego co wiem , to losowanie jest 31 sierpnia , a pierwsze mecze chyba na przełomie wrzesień-październik . ( ale jak się pomyliłem to nie minusujcie , bo nie jestem pewien )
0
milker
Masz rację . Ale ja nie moglem się powstrzymać , ale I'm sorry . Już tak nie będę .
0
silver912
Myślę , że odp. b) . Bo kosmici Krystynie ukradli żel do włosów i jak wspomniał : ' SinMistico, ' nie miał już tak dobrego przyśpieszenia . hah
0
Jeśli ktoś wybiera się jeszcze na ostatnie dni wakacji na narty , to najlepiej do Madrytu , tam - 5 . ; D I słyszałem , że Krystynie zaoferowali wzięcie udziału w reklamie snowboardu . ; D
PS. Ale tak serio to myślę , że Barcelona zagrała nieźle . Poszło by jeszcze lepiej gdyby ten mecz nie był od razu po El Clasico .
0
To tak jak naprawdę... Real nic nie gra , a strzela jako pierwszy :/
0
Tutaj macie link :
http://siba-immobiliere.com/webplayer/live4.html
0
@Messi91REM,
Gdzie ty miałeś zwycięstwo 2:0 .? Pierwszy mecz wygraliśmy 8:0 , a drugi bodajże przegraliśmy 3:2 ( sory jeśli się pomyliłem , ale wydaje mi się , że był taki wynik ) .
0
@bebef
Tito wyraźnie go omija przy wyborze składu na mecz . Ja go lubię , ale chyba Vilanova nie widzi dla niego miejsca....
0
Fajny z niego koleś ; D Myślę , że sprawdzi się w Barcy .
A tak na marginesie to mamy jedną wspólną cechę ...... umiemy wypowiedzieć tylko jedno zdanie po Katalońsku . ; )
0
Temu panu podziękujemy...
0
@fabregasbarca
Też chciałbym zobaczyć Songa w Gran Derbi , ale myślę , że Tito będzie używał tylko sprawdzonych zawodników .
0
Argentyna 3:1 Niemcy . Brawo Argentyna .
0
@Henry95
Fabs nie jest wychowankiem.???? Wiesz co to znaczy słowo "wychowanek".? Wychowali mnie rodzice , ale gdyby im się coś stało i trafiłbym do domu dziecka , a potem może do innej rodziny to i tak byłbym wychowankiem moich rodziców. Tak samo Cesc . Wychowała go Blaugrana , ale odszedł do innej rodziny ( Arsenal ) i gdy tam grał to było można o nim mówić ' wychowanek Barcy ' .
0
@ tadzik447
Masz rację. ; )
0
Yeach.! ; D
Andres się już koszulką wymienił , a potem musiał oddać z powrotem bo karne były. ; D
VeB.!!!!!!!!!!!!
0
@ ksobi
Dzięki . Napewno jakiś się znajdzie : )
0
Co.???? " Złota Piłka musi być w zespole , który wygrał coś wielkiego " - jego jedyne mądre słowa... Ale to i tak nie powinien być Ronaldo i Real , tylko Leo i Barca . Real zdobył puchar Ligi , a Barca : Super Puchar Hiszpanii , Super Puchar Europy , Copa del Rey i KLUBOWE MISTRZOSTWO ŚWIATA .!!!! Jose weź się opanuj bo mnie wkurzają twoje wypowiedzi. A tak poza tym Złota Piłka jest przyznawana piłkarzowi , a nie zespołowi , a jakie C.R. miał indywidualne osiągnięcia.? No jakie.? Odpowiem sam : ŻADNE . A Messi .? Otóż nasz Leo pobił rekord ligi zdobywając 50 goli , rekord w ilości bramek w jednym meczu Ligi Mistrzów , został królem strzelców Ligi Mistrzów i pobił światowy rekord zdobytych bramek w jednym sezonie . Mało ma Leo tych indywidualnych osiągnięć , prawda.? Mało zdobył z klubem , prawda.? Mourinho jest typem który tańczy jak mu zagrają . Gdyby Barcelona wygrała Ligę , a Real to wszystko co Barca w tym sezonie , to by majaczył , że Złota Piłka należy się C.R. bo więcej osiągnął z klubem .