0

100 LAT!!!

0

@FanRealu90

Nie, to nie jest odnośnik do Wszystkich Kibiców. Ja naprawdę mam takiego kolegę. Ja szanuję wszystkich przeciwników i kibiców.

0

Ja mam takiego kolegę ( kibica Realu ) i on gdy Real wygrał w Pucharze Króla to gadał jaki to Real jest wielki i przezywał Barce. Ale gdy Barca wygrała z Realem w Lidze Mistrzów to się zamknął i gadał że Realowi się nie chciało grać i że i tak jest lepszy. Ja nie chcę nikogo przezywać, ale dla kibiców Realu (przynajmniej znacznej części ) gdy ich ulubieńcy przegrywają, statystyki stają się nie ważne. Ja jestem kibicem Barcy i mam szacunek do wszystkich rywali. : D

0

Pepe gra tak ostro, jak moja babcia co mnie z torebki wali po łbie. : D
Fantastyczny zacięty mecz. Visca el Barca!!!

0

@ kobusss

Najlepiej niech manitom wygrają, to dopiero by był prezent. : D

1

100 LAT Pep i żebyś na długo w Barcy pozostał.

1

Marcines

Po czym stwierdziłeś że Messi nic nie potrafi w reprezentacji? Argentyna to nie Barca, on się nie widzi z reprezentantami Argentyny co trening, tylko raz na miesiąc, to jest różnica.

1

Indyczka

Przecież Ronaldo mózgu nie ma, tylko w głowie nitkę co uszy mu przytrzymuję. : D

1

100 lat Victor!!!
I jak napisał "Jakub01" : VISCA EL VALDEZ !!!

1

Myślę że wynik będzie zbliżony do MANITY, Pep wystawił najsilniejszą jedenastkę bo ten mecz jest bardzo ważny, obstawiam że Messi zdobędzie hat-tricka.
Visca el Barca and Visca el Catalonya!!! ROZWALCIE ICH CHŁOPAKI, BĘDZIE MASAKRA!!! : D

0

Mój skład: Valdes ; Dani Alves, Mascherano, Piqe, Eric Abidal ; Xavi, Iniesta , Gotze , Bale ; Kun Aguero, Lionel Messi

1

kCp

Ok rozumiem że nie jesteś kibicem realu ( kto by chciał ) , ale co Murinho osiągnął?

1

Nwm po co skandują " Messi, Messi ", przecież Neymar nie chwali się tak jak sami wiecie kto ( nie napisze jego nazwiska bo strona zacznie cuchnąć : D ).
VeB!!! Neymar jest spoko, sam nwm jednak czemu ale ja go nie widzę w Barcy, Cuenca jak się będzie rozwijał to będzie spoko.

1

Ładne strzelił te bramki, brawo Tello.
VeB!!!

1

Wszystkiego naj.!

1

Wracaj szybko do zdrowia.! VeB!!!

1

emotive

Wolę żeby ta zła passa na wyjazdach nie poprawiła się 10 grudnia, ale teraz.
: P

1

Ja tam wierzę w blaugrane i w Pepa. Denerwuje mnie czasem to że ktoś mówi że to Mourinho jest najlepszym trenerem świata. Niby czemu on ma nim być, od dwóch sezonów zdobył tylko puchar króla i nic więcej, a Guardiola przez trzy sezony zdobył z Barcą 12 trofeów.

1

Leo dajesz, dla wszystkich cules strzel hat-tricka.! Barca - grajcie jak z osasuną. Pamiętacie te " przeprosiny " od Barcy gdy wygrali 5:0? Teraz mam nadzieję że też tak zagrają.

1

Barca do boju!!! Mam na dzieję, że Pep podpisze nowy kontrakt. : D
Guardiola to najlepszy trener na świecie i najlepszy trener jakiego Barca mogła sobie wymarzyć. Barca bez Pepa to nie byłaby ta sama Barca, bo inni by już taktykę zmienili.

1

BAAAAAAAAAAARCA!!!
Macie wygrać dla wszystkich kibiców!!!!
VeB!!!!!!!!!

1

Eee acid_drinker , jakiej szopki ? Jesteś fanem Barcy czy innego klubu.?
Jeśli jesteś fanem Barcy to chyba nie rozumiesz co to prawdziwa FC Barcelona!!!

1

Fajnie by było gdyby Barca walnęła w siatę 5 razy : P
No i że by wspaniały V.V. nie wpuścił żadnego gola.
VeB!!!

1

Visca el Barca!!! Chcę żeby Barca 5-cioma golami wygrała i do zera.
Messi ma hat-tricka ustrzelić. VeB!!!

1

nikolo

zgadzam się z tobą ci którzy nie potrafią docenić wielkości Barcy na tej stronie nie powinni istnieć!

1

nelson25

śmieszna ta strona realu,że niby Villa obraził wiarę Ozila? to czemu mou wsadził palec w oko Barceloniście? Real z Mou na czele to kpina i śmiech!

1

Ronaldo HM

Na samą myśl o ronaldo chce mi się wymiotować przejdź lepiej na stronę realu!!! Bo my tu nie potrzebujemy realowców!!!Mou i reszta realu nie umieją przegrywać!!! Marcelo skosił Ceska bo jest taki jak cała reszta madrytu!!! Kocham Barce nie nawidzę realu!!!

1

mou kto to??? trener realu???co to real??? ;)

aha już wiem real to ci w białych strojach co się uganiali za piłką gdy wielka BARCA przy niej była!!! Barca królem Barca panem Barca zawsze przed realem!!!

1

kurcze co jest ???

0

Sory pomyłka!!! Visca el Barca end Visca el Catalonya!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?