messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
100 LAT!!!
0
@FanRealu90
Nie, to nie jest odnośnik do Wszystkich Kibiców. Ja naprawdę mam takiego kolegę. Ja szanuję wszystkich przeciwników i kibiców.
0
Ja mam takiego kolegę ( kibica Realu ) i on gdy Real wygrał w Pucharze Króla to gadał jaki to Real jest wielki i przezywał Barce. Ale gdy Barca wygrała z Realem w Lidze Mistrzów to się zamknął i gadał że Realowi się nie chciało grać i że i tak jest lepszy. Ja nie chcę nikogo przezywać, ale dla kibiców Realu (przynajmniej znacznej części ) gdy ich ulubieńcy przegrywają, statystyki stają się nie ważne. Ja jestem kibicem Barcy i mam szacunek do wszystkich rywali. : D
0
Pepe gra tak ostro, jak moja babcia co mnie z torebki wali po łbie. : D
Fantastyczny zacięty mecz. Visca el Barca!!!
0
@ kobusss
Najlepiej niech manitom wygrają, to dopiero by był prezent. : D
1
100 LAT Pep i żebyś na długo w Barcy pozostał.
1
Marcines
Po czym stwierdziłeś że Messi nic nie potrafi w reprezentacji? Argentyna to nie Barca, on się nie widzi z reprezentantami Argentyny co trening, tylko raz na miesiąc, to jest różnica.
1
Indyczka
Przecież Ronaldo mózgu nie ma, tylko w głowie nitkę co uszy mu przytrzymuję. : D
1
100 lat Victor!!!
I jak napisał "Jakub01" : VISCA EL VALDEZ !!!
1
Myślę że wynik będzie zbliżony do MANITY, Pep wystawił najsilniejszą jedenastkę bo ten mecz jest bardzo ważny, obstawiam że Messi zdobędzie hat-tricka.
Visca el Barca and Visca el Catalonya!!! ROZWALCIE ICH CHŁOPAKI, BĘDZIE MASAKRA!!! : D
0
Mój skład: Valdes ; Dani Alves, Mascherano, Piqe, Eric Abidal ; Xavi, Iniesta , Gotze , Bale ; Kun Aguero, Lionel Messi
1
kCp
Ok rozumiem że nie jesteś kibicem realu ( kto by chciał ) , ale co Murinho osiągnął?
1
Nwm po co skandują " Messi, Messi ", przecież Neymar nie chwali się tak jak sami wiecie kto ( nie napisze jego nazwiska bo strona zacznie cuchnąć : D ).
VeB!!! Neymar jest spoko, sam nwm jednak czemu ale ja go nie widzę w Barcy, Cuenca jak się będzie rozwijał to będzie spoko.
1
Ładne strzelił te bramki, brawo Tello.
VeB!!!
1
Wszystkiego naj.!
1
Wracaj szybko do zdrowia.! VeB!!!
1
emotive
Wolę żeby ta zła passa na wyjazdach nie poprawiła się 10 grudnia, ale teraz.
: P
1
Ja tam wierzę w blaugrane i w Pepa. Denerwuje mnie czasem to że ktoś mówi że to Mourinho jest najlepszym trenerem świata. Niby czemu on ma nim być, od dwóch sezonów zdobył tylko puchar króla i nic więcej, a Guardiola przez trzy sezony zdobył z Barcą 12 trofeów.
1
Leo dajesz, dla wszystkich cules strzel hat-tricka.! Barca - grajcie jak z osasuną. Pamiętacie te " przeprosiny " od Barcy gdy wygrali 5:0? Teraz mam nadzieję że też tak zagrają.
1
Barca do boju!!! Mam na dzieję, że Pep podpisze nowy kontrakt. : D
Guardiola to najlepszy trener na świecie i najlepszy trener jakiego Barca mogła sobie wymarzyć. Barca bez Pepa to nie byłaby ta sama Barca, bo inni by już taktykę zmienili.
1
BAAAAAAAAAAARCA!!!
Macie wygrać dla wszystkich kibiców!!!!
VeB!!!!!!!!!
1
Eee acid_drinker , jakiej szopki ? Jesteś fanem Barcy czy innego klubu.?
Jeśli jesteś fanem Barcy to chyba nie rozumiesz co to prawdziwa FC Barcelona!!!
1
Fajnie by było gdyby Barca walnęła w siatę 5 razy : P
No i że by wspaniały V.V. nie wpuścił żadnego gola.
VeB!!!
1
Visca el Barca!!! Chcę żeby Barca 5-cioma golami wygrała i do zera.
Messi ma hat-tricka ustrzelić. VeB!!!
1
nikolo
zgadzam się z tobą ci którzy nie potrafią docenić wielkości Barcy na tej stronie nie powinni istnieć!
1
nelson25
śmieszna ta strona realu,że niby Villa obraził wiarę Ozila? to czemu mou wsadził palec w oko Barceloniście? Real z Mou na czele to kpina i śmiech!
1
Ronaldo HM
Na samą myśl o ronaldo chce mi się wymiotować przejdź lepiej na stronę realu!!! Bo my tu nie potrzebujemy realowców!!!Mou i reszta realu nie umieją przegrywać!!! Marcelo skosił Ceska bo jest taki jak cała reszta madrytu!!! Kocham Barce nie nawidzę realu!!!
1
mou kto to??? trener realu???co to real??? ;)
aha już wiem real to ci w białych strojach co się uganiali za piłką gdy wielka BARCA przy niej była!!! Barca królem Barca panem Barca zawsze przed realem!!!
1
kurcze co jest ???
0
Sory pomyłka!!! Visca el Barca end Visca el Catalonya!!!