messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie Barca to oglądalność była by zerowa. ;)
Visca el Barca end Visca el Catalonya!!!
0
No i Messi z resztą klubu!!!
Nie mogę się doczekać meczu w którym będzie grał.
0
100 LAT Pedro!!!
0
Bojan w Romie będzie się rozwijał
bo obiecali mu grę w pierwszym składzie.
Visca el Barca.Visca el Bojan.
0
Wszystkiego Najlepszego LEO!!!
Masz wygrać Copa America.
0
Messi GOLA!!!
Daje chłopak czadu.
0
SORY ma wygrać Argentyna!!
0
Mam nadzieję że Copa America wygra Barca.
0
Ciekawa czy w realu też mają tyle kontroli w tak krótkim czasie!!!
0
stroje super z resztą jak zawsze u Barcy!!!
0
Nawet fajne te nowe koszulki...Na pewno lepsze niż realu z resztą jak zwykle!!!
0
pioter77
Ale przecież MVP to najsilniejszy atak.