0

Gdyby nie Barca to oglądalność była by zerowa. ;)

Visca el Barca end Visca el Catalonya!!!

0

No i Messi z resztą klubu!!!

Nie mogę się doczekać meczu w którym będzie grał.

0

100 LAT Pedro!!!

0

Bojan w Romie będzie się rozwijał

bo obiecali mu grę w pierwszym składzie.

Visca el Barca.Visca el Bojan.

0

Wszystkiego Najlepszego LEO!!!

Masz wygrać Copa America.

0

Messi GOLA!!!

Daje chłopak czadu.

0

SORY ma wygrać Argentyna!!

0

Mam nadzieję że Copa America wygra Barca.

0

Ciekawa czy w realu też mają tyle kontroli w tak krótkim czasie!!!

0

stroje super z resztą jak zawsze u Barcy!!!

0

Nawet fajne te nowe koszulki...Na pewno lepsze niż realu z resztą jak zwykle!!!

0

pioter77

Ale przecież MVP to najsilniejszy atak.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?