0

Przynajmniej do stycznia mógłby zostać. Odchodząc teraz, bardzo by osłabił ławkę i drużynę ;/

0

Sorry nie tu napisałem ;)

1

nawet jeśli, to chyba jego sprawa nie ? -.-

0

Jeśli odejdzie, ehh.. szkoda. Wiele zrobił dla klubu mimo iż nie zawsze był pierwszoplanową postacią. Te rogale zza pola karnego po dłuzszych słupkach < 3

5

Czy on na treningu tez się wkurza jak koledzy strzelają? Bosz... co trza mieć we łbie o.O

2

od Busiego się musi jeszcze duużo nauczyć, ale potencjał jest:)

5

Dla mnie ten zawodnik na zawsze pozostanie fenomenem. Chłop ma prawie 1,9m wzrostu, "jego nogi niczym dębowe kłody w gęstym dębowym lesie" by Tomasz Zimoch, przy takich gabarytach teoretycznie ciężko balansować, a to jak nawija niektórych piłkarzy to orgazm dla oczu. Best DM jakiego dane mi było oglądać.

PS nie zapomnę jak jeszcze kilka miesięcy temu krzyczały maluchy: MASCHE NA DM, PUSI TO CIOTA!!

0

A co ze Zlatanem? to chyba Zlatan ciśnie z nas beke, a Lord z niego

0

Teoretycznie masz racje. Ale czasem takie średniaki stwarzają większe zagrożenie niż "wyższa półka" ligi, i punkty lecą. Byliśmy świadkami tego w 14/15 chociażby. Ja mu bardzo kibicuje. Oby byli z niego ludzie ;)

0

Takie tournee to ja mogę odbywać z pocałowaniem ręki.

0

Guily, Ronaldinho, Larsson... kurczę kiedy to minęło :(

0

możliwe:) ale dla mnie to na żart nie wygląda

1

To że w fife tak zrobiłeś, to nie znaczy że włodarze Barcelony będą tacy d... jak Ty. Troche szacunku dla Adriano. Zapewne jak oglądałeś mecze z Atletico i jego "pajęczynę" to strzelałeś nie powiem czym na monitor więc... Trochę myśl zanim coś napiszesz..

PS a Ci którzy to lubią to też powinni się puknąć w łeb.

0

wśród "bordowych" jak to mówią też znajduje pełno ;)

1

potwierdzam! Jestem facetem ale to jest tak piękne, że wysłałbym temu chłopcu < 3

2

Dla mnie Luis Enrique to prorok... ściągnął mało komu znanego Mathieu - Dla Realu bramkę aż miło zapakował. Tyle napastników do wyboru, padło na Suareza (który o dziwo kochał/uwielbiał(?) ) Barcelonę - stworzył z Leo i Neymarem zabójcze trio jeśli nie jedno z lepszych w historii.. teraz Adra Turan, który o dziwo BARDZO kocha Barcelonę, i Vidal który też.. wiecie o co chodzi ;) Ten Pan zasługuje na wielki kredyt zaufania i Ci którzy dalej na niego wieszają psy bo "coś tam", powinni przemyśleć co nieco. Tyle z mej strony ;)

0

Ja rozumiem:) chodzi mi ze kilka osób robi z tego sensację.

0

Ale weź wyluzuj. Po co te nerwy, melisse polecam. Mogło byc gorzej, przynajmniej wyglądają lepiej niż na pierwszych zajęciach.

2

Gdzie to duo z 08/09, które jednym kółkiem i dwoma podaniami rozmontowywali każdy mur? Aż łezka w oku się kręci.

0

Cold blood:d pełno takich jest nie ma co przeżywać. Ich sprawa jesli im to Pasuje

0

Tak jakby numery były najwazniejsze. Niektórzy dziennikarze strasznie się muszą nudzić. Ja bym mógł zagrać nawet z 99 na plecach, liczy się to co z przodu.

1

Bardzo dobrze, że Luis Enrique nie żyje przeszłością (nawet tą niedaleką) i patrzy w przyszłość. Nie pamiętam jak to szlo ale mniej więcej: kto żyje przeszłością ten dzisiaj jest przegranym.

2

Szanuje Cristiano. Jest jaki jest, lecz tworzył konkurencję dla Leo wiec my się należy, ale czuje ze to jego ostatni sezon w barwach Realu.

0

To jest moje zdanie. I nie skacz tak tutaj bo przez neta każdy może cfaniakiem być:) szacunku trochę i odzywaj się.

2

Bo im nie wypada:p Barca wygrała narazie wsio co można bylo wygrać, wiec komentarze na Jej temat bedzie ewidentną proctalgią (z lac. Ból. ..)

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

12

Komentarz usunięty

1

A może i ten przegląd byc nawet o 12. Redakcja i tak zapewnia nam mnóstwo artykułów więc zamiast narzekać na godzinę jednego cieszcie się resztą -.-

2

3 pierwsze slowa hymnu napisalem.. wien jaki ma tytuł -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?