mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przynajmniej do stycznia mógłby zostać. Odchodząc teraz, bardzo by osłabił ławkę i drużynę ;/
0
Sorry nie tu napisałem ;)
1
nawet jeśli, to chyba jego sprawa nie ? -.-
0
Jeśli odejdzie, ehh.. szkoda. Wiele zrobił dla klubu mimo iż nie zawsze był pierwszoplanową postacią. Te rogale zza pola karnego po dłuzszych słupkach < 3
5
Czy on na treningu tez się wkurza jak koledzy strzelają? Bosz... co trza mieć we łbie o.O
2
od Busiego się musi jeszcze duużo nauczyć, ale potencjał jest:)
5
Dla mnie ten zawodnik na zawsze pozostanie fenomenem. Chłop ma prawie 1,9m wzrostu, "jego nogi niczym dębowe kłody w gęstym dębowym lesie" by Tomasz Zimoch, przy takich gabarytach teoretycznie ciężko balansować, a to jak nawija niektórych piłkarzy to orgazm dla oczu. Best DM jakiego dane mi było oglądać.
PS nie zapomnę jak jeszcze kilka miesięcy temu krzyczały maluchy: MASCHE NA DM, PUSI TO CIOTA!!
0
A co ze Zlatanem? to chyba Zlatan ciśnie z nas beke, a Lord z niego
0
Teoretycznie masz racje. Ale czasem takie średniaki stwarzają większe zagrożenie niż "wyższa półka" ligi, i punkty lecą. Byliśmy świadkami tego w 14/15 chociażby. Ja mu bardzo kibicuje. Oby byli z niego ludzie ;)
0
Takie tournee to ja mogę odbywać z pocałowaniem ręki.
0
Guily, Ronaldinho, Larsson... kurczę kiedy to minęło :(
0
możliwe:) ale dla mnie to na żart nie wygląda
1
To że w fife tak zrobiłeś, to nie znaczy że włodarze Barcelony będą tacy d... jak Ty. Troche szacunku dla Adriano. Zapewne jak oglądałeś mecze z Atletico i jego "pajęczynę" to strzelałeś nie powiem czym na monitor więc... Trochę myśl zanim coś napiszesz..
PS a Ci którzy to lubią to też powinni się puknąć w łeb.
0
wśród "bordowych" jak to mówią też znajduje pełno ;)
1
potwierdzam! Jestem facetem ale to jest tak piękne, że wysłałbym temu chłopcu < 3
2
Dla mnie Luis Enrique to prorok... ściągnął mało komu znanego Mathieu - Dla Realu bramkę aż miło zapakował. Tyle napastników do wyboru, padło na Suareza (który o dziwo kochał/uwielbiał(?) ) Barcelonę - stworzył z Leo i Neymarem zabójcze trio jeśli nie jedno z lepszych w historii.. teraz Adra Turan, który o dziwo BARDZO kocha Barcelonę, i Vidal który też.. wiecie o co chodzi ;) Ten Pan zasługuje na wielki kredyt zaufania i Ci którzy dalej na niego wieszają psy bo "coś tam", powinni przemyśleć co nieco. Tyle z mej strony ;)
0
Ja rozumiem:) chodzi mi ze kilka osób robi z tego sensację.
0
Ale weź wyluzuj. Po co te nerwy, melisse polecam. Mogło byc gorzej, przynajmniej wyglądają lepiej niż na pierwszych zajęciach.
2
Gdzie to duo z 08/09, które jednym kółkiem i dwoma podaniami rozmontowywali każdy mur? Aż łezka w oku się kręci.
0
Cold blood:d pełno takich jest nie ma co przeżywać. Ich sprawa jesli im to Pasuje
0
Tak jakby numery były najwazniejsze. Niektórzy dziennikarze strasznie się muszą nudzić. Ja bym mógł zagrać nawet z 99 na plecach, liczy się to co z przodu.
1
Bardzo dobrze, że Luis Enrique nie żyje przeszłością (nawet tą niedaleką) i patrzy w przyszłość. Nie pamiętam jak to szlo ale mniej więcej: kto żyje przeszłością ten dzisiaj jest przegranym.
2
Szanuje Cristiano. Jest jaki jest, lecz tworzył konkurencję dla Leo wiec my się należy, ale czuje ze to jego ostatni sezon w barwach Realu.
0
To jest moje zdanie. I nie skacz tak tutaj bo przez neta każdy może cfaniakiem być:) szacunku trochę i odzywaj się.
2
Bo im nie wypada:p Barca wygrała narazie wsio co można bylo wygrać, wiec komentarze na Jej temat bedzie ewidentną proctalgią (z lac. Ból. ..)
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
12
Komentarz usunięty
1
A może i ten przegląd byc nawet o 12. Redakcja i tak zapewnia nam mnóstwo artykułów więc zamiast narzekać na godzinę jednego cieszcie się resztą -.-
2
3 pierwsze slowa hymnu napisalem.. wien jaki ma tytuł -.-