mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zlatan jest dumny. Pojechane na 5+ ;)
0
A podobno mamy bana na "transfery". A tu Verminator przyszedł;p
Już tak na poważnie - to bardzo jestem zadowolony z jego gry. Ktoś kiedyś napisał "nie zdziwcie się jak po kontuzji przyjdzie i będzie jednym z lepszych". Też w to wierzyłem i teraz o!
0
To wjedz teraz na weeb i znajdz mi canal+sport:)
Kiedyś byl, zdjeli juz dawno
0
No ja canal+sport/family na weeb to pd roku jak nie więcej nie widzę... wiec cos chyba ma:)
0
Elevensports.pl:p
Zjeżdżasz na dol klikasz na okno i leci
0
Na żadnym. Nie ma tam kanałów nc a eleventv chyba nie wejdzie nigdy do listu kanałów
0
Że Pedro to niby 0?
6
0
jak firefox - w menedżerze zadan wylacz proces flashplayerplugin i odswież strone
0
No gdzie mecze La Ligi po polsku gdzie komentator wymawia 'r'? Jak to brzmi - Real, Barcelona.. Ja chcę Baacelone i Leal Madyt!
0
podobno trwają rozmowy jeszcze nc+ z Eleven żeby się "podzielili transmisją... oby ;/
0
Jest szansa, że mały Thiago odziedziczył talent po tatusiu.
Takie gdybanie: ale wyobraźmy sobie, że CR Junior będzie grał z Thiago w jednym klubie;p
1
W tak młodym wieku takie podania ... o.O Ja, oglądając ten filmik, tego 18-latka wyglądałem tak: http://orig12.deviantart.net/5fdd/f/2015/099/7/5/jackie_chan_meme_by_firefox2014-d8p19a4.jpg
EDIT: można o Messim wiele napisać. Ale po co.. skoro wszystko już było powiedziane.
Simply. Messi.
1
Jak dojdzie do meczu Barca-Chelsea i Pedro strzeli gola... ale będzie smutek;/
13
Tak jak przeczuwałem - Sergio nic poważnego, ale odpoczynek będzie miał. Busquets wczoraj to czysta profesura. Po nim dziury załatać się nie da.
Alves - tylko co zagra jedno podanie w powietrze to fala hejtów. A prawda jest taka że to dalej top PO chociaż starość widać doskwiera. Jeśli Roberto będzie grać podczas jego absencji tak jak wczoraj, to Barca przeżyje;)
PS Chociaż nie wyobrażam sobie takich rozgrzewek Messiego z Sergim a'la Shaolin Soccer jak to robi z Alvesem
1
Spora część "jenternetu" pyszczy, że Leo człapie sobie po boisku. Co jak co, ale nawet gdy Messi jest niewidoczny to sama jego obecność na boisku daje bardzo dużo. Wystarczy spojrzeć na dzisiejszy mecz - Leoś był widoczny tylko momentami. Ale jak zrobił zryw, to mógł mecz pozamiatać. Niech sobię p!$%@dolą wszyscy na jego szuranie stopami po boisku, prawda jest taka, że więcej tym działa niż niejeden piłkarz;)
0
to przeczytaj artykuł -.-
0
Jakoś mam dużą nadzieje, że absencja Busiego wyniesie maksymalnie jeden mecz.. Alves - no szkoda.. dużo osób joby na niego sadzi, ale bez niego Barca traci dużo.
1
Ludzie kompletnie nie potrafią sobie radzić.
wystarczy poszukać.
1. Ściągnać SOPCAST
2. Zainstalować
3. Wejść na Stronę https://www.facebook.com/SopCastHD/
4. Znaleźć interesujący nas mecz i kliknąć "zobacz więcej"
5. Wybrać link, wkleić w przeglądarkę i oglądać.
Serio, wystarczy trochę samozaparcia.
PS wszystkie mecze, które tam oglądam są jakością baardzo zbliżone do NC . tylko komentarz rosyjski/hiszpański.
PS2 nie ma komentarza polskiego NIGDZIE, bo POLSKA NIE MA PRAW JESZCZE!!!
0
Ja wiem że tu chodzi o względy polityczne... ale kurde.. na Inieste? przecież to jest ostatni piłkarz do którego o cokolwiek się można przyczepić. +mundial i euro w dużej mierze jego zasługą -.- wstyd
0
Jak w Hiszpanii można gwizdac na Inieste?
0
True story. W szoku jestem co wygrania
0
Chyba Busi!
0
o.O
nadzieja w adriano na PO.. kiedyś tam grywał
1
Do tych "ogarniętych" kibiców Barcy: przestańcie pouczać naszych młodszych kolegów, bo ich rozwój, inteligencja to nie nasza działka tylko rodziców. Skoro chcą sprzedawać juz teraz Messiego itp. pozwólmy im na to. Ich durne komentarze "zasilają" tą stronę więc trzeba ich ignorować.
co do pierwszej połowy - wakacje są po to żeby odpocząć. 2-3 mecze i będzie widać rożnicę. VeB
0
Pierwszy mecz i placz jak na koniec sezonu -.-
0
Dzięki pozrawiam równiez:)
0
Każdy? To poczytaj komentarze:)
3
"Gratuluję oceniania wejścia Pedro" - tak właśnie to oceniam trafnie zauważyłeś ;) Cieszę się, bo da mu to pewności której potrzebuje i w przyszłości przymknie japkę wielu osobom...
9
Polska mentalność - Pedro zagra w debiucie dobrze - nie ma co się spuszczać po 45 minutach. Zagrałby źle - dobrze, że go sprzedaliśmy. Co za wstyd...
Zamiast się cieszyć, że ma szanse zabłysnąć ponownie to hejty lecą. Weźcie się leczcie co poniektórzy.