0

Łatwo sprzed monitora krytykować. Jestem ciekaw Twojej gry w piłkę o ile biegać za nią nadążasz ;)

0

Naucz się czytać ze zrozumieniem:) nie boli... napisałem że MINĄŁ JEGO CZAS, a nie NIE NADAWAŁ SIĘ. Minut nie dostaje na które zasługuje to po co ma się marnować. I teraz tak jak Alexis pokaże full opcje w autobusie.

0

Zostaw nie wnikaj. Kompleks hejter to mało ważne...
Pedro właśnie jest świetnym grajkiem ale do Barcy... no minął jego czas. W Chelsea tj Alexis zabłyśnie! Żadne Hazardy ;)

3

Typowa cebula... tak masz racje Pedro nic nie umie -.-

1

Pedro co kręci. Widać potrzeba bylo mu troche tej pewności ;)

0

A jest dowód że to powiedział? ja nie widziałem artykułu w którym było "oficjalnie: Pique powiedział jak następuje:... " Właśnie to jest głupie, ze protokół sędziego jest jedynym "dowodem". W Anglii zachowanie typu, łapanie się za jajka, rzucanie butem itp ukarali by odpowiednio do zachowania, bo przede wszystkim tam jest brane pod uwagę nagranie z kamer.. tego brakuje w LL ;/

2

nie wiem czy się śmiać czy plakać. Spoko - żarty, humor, dystans itp no ale..;/

11

Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie- jak można komuś takiemu zabronić gry w piłkę czy on w czymś zawinił? Zarząd Barcy powinien zrobić jakąś akcje, nagłośnic nie wiem cokolwiek bo jak można pozwolić na takie rzeczy! ?

0

Kara karą.. ale ile można być tak zacofanym i używać protokołów a nie zaglądać na nagrania z kamer.
Załóżmy taka sama sytuacja w sadzie- mam dowód że czegoś nie zrobiłem ale nikt tego weźmie pod uwagę i mi dadzą karę śmierci bo "takie prawo" ? Toż to chore

0

Po polsku nie będzie to samo. "madżistirial pass baj Messi" vs "przecudowne podanie w wykonaniu Messiego" - to nie przejdze!

0

Ziomek z 2:55 - wyobraźcie sobie taką przemowę Lucho i tak napiętego np Alvesa ;p Jak wyjdą tak zmotywowani jak na tym filmiku, to Athletic rownie dobrze może wyczyścić dla Barcy puchar i przeprosić za wynik z pierwszego meczu.

15

0:53 - co wybiegł, co podał, co przyjął :o piękna akcja!

Zaaplikowaliśmy Realowi raz 5 bramek, raz 6.. Ja wierzę!

0

Ojojoj... dla tych z nc chyba trochę gorąco pod stopami się robi - w Polsce dużo klientów stracą. Nie wiem jak oglądalność np w Holandii czy Belgii ale chyba też dużo osób się rozmyśli.

EDIT: kolejny dowód, że piłka nożna łączy ludzi. Nie ma la liga - nie ma klientów ;p

0

mi coś nie działa.. wyskakuje błąd o.O

Edit: dobra wsio ok. Wielkie dzięki przyda się cos po polsku ;)
Ja z Sopcasta ciągne, rosyjski albo hiszpański język ;)

2

Ja się nie zdziwię, jeśli jutro Barca wzniesie puchar. Zdarzają się potknięcia, ale jak to mówią: lepiej nie drażnić lwa ;)

0

Ja. Athletic strzelił 4, to co Barca nie da rady?

0

A weź przestań... dzieciom chcesz do rozumu przemówić? Spać powinna polowa obecnych tutaj;)
Athletic strzelil 4 - Barca nie da rady? Aplikowali 5 Realowi więc...

0

Oni tyle strzelili Barca tez da rade

1

Na Inieste gwiazdac? O.o

0

idź chłopcze spać lepiej. Rafinha gra bardzo dobrze, to Sergi Roberto chyba lunatykuje na boisku -.-

0

Spoko wiem czemu przegrywa Barca - debil koszulki nie założyłem swojej (prosto z CN:d ). Po przerwie gra będzie już inaczej wyglądać.

0

Nie przetłumaczysz:) naprawde nie rozumiem jak można jeszcze spekulować Messi vs Ronaldo. Ten pierwszy to kosmos. Drugi to niebo

0

za takie artykuły, w takich ilościach kilka literówek chyba trzeba wybaczyć!

3

Jak mi brakowało tego - wejść gdzieś o 12-13 na chwilkę na FCBarca, i przeczytać artykuł odnośnie dzisiejszego meczu!

2

No bo on wyrzej skacze, ma wiekszom prędkość i stżela z daleka. I strzelil 60+ goli.

1

Sevilla pokazała...? nic nie pokazała - dopóki Barca miała paliwo Sevilla istniała tylko przez ułamki spotkania... do 55-60 min był pogrom. Owszem ugryźli, i to mocno chwala im za to, ale moim zdaniem to nic nie pokazalo szczegolnego.

0

Po pierwsze - wybacz że napisalem Kolega nie Koleżanka.
Po drugie - może źle zinterpretowalem Twoje slowa, ale slowa "taki artykul" zabrzmialy jak "kur.. znowu?! i po co -.-" stąd moja reakcja.

0

Klub któremu (mam nadzieję) kibicujesz (i nie jesteś tu od roku) pisze historie futbolu, którą za 50 lat będziemy wspominać z dumą (przynajmniej ja). I Tobie jeszcze nie pasuje "taki artykul" ?! Kolego, polecam iść się przebiec i mózg dotlenić.

0

A co sie stao się? Bo chyba nie w temacie jestem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?