mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://magiafutbolu.pl/upload/20150915200929uid276.jpg
Munir warty 10 milionów? Kto to liczył ;o
0
0
Jutro w gazetach Madrytu:
-Kapitan Grzmot znowu uderza!
-Wraca Król!
-Cristiano "HATTRICK" Ronaldo!
0
Chyba poźno już pora spać... co mają karne i pustaki Ronaldo które wypracowują mu koledzy + pichichi do:
LM
CdR
La Liga
Finał Copa America + MVP turnieju (nie wziął oczywiście) o czymś zapomniałem?
no jacha, Złota piłka dla Ronaldo ;)
0
Marcelo strzelił, Ronaldo dobił. Nie pokazano kamery "do spalonego" ale nie wyglądało żeby był.
1
Real niedługo będzie dostawać karne to, że rywal dotknął nogą piłki, a Barca... Przeciwnik będzie mógł złapać piłkę i wejść z nią do bramki bo sędzia nie zauważy.
PS dopiero obejrzałem nurka Ramosa... a coż to było? I ktoś mi powie, że RM to największy klub w historii? Po takim meczu?
0
Real niedługo będzie dostawać karne to, że rywal dotknął nogą piłki, a Barca... Przeciwnik będzie mógł złapać piłkę i wejść z nią do bramki bo sędzia nie zauważy.
0
No ale pszeciesz óefalona-.- ręka za zagranie plecami...
0
Ta asysta jak i przeciwko ManU na 3-1 do Pedro. Tak to mógł tylko Xavi zagrać
0
Katar to akurat studnia baaardzo głęboka jeśli chodzi o dolary. Barce powinno się docenić trochę.
5
Ludzie - prawda jest taka, że ta umowa powinna być wyższa niż 65 milionów. Barca i RM to 2 najpotężniejsze instytucje obecnie w futbolu, na boisku Barca rządzi, poza boiskiem - Real. Bartek nie powinien tak sobie dawać w kaszę dmuchać a myślę, że Abdule Ibn'al Ahady nie zbiednieją od tego.
0
Ludzie - prawda jest taka, że ta umowa powinna być wyższa niż 65 milionów. Barca i RM to 2 najpotężniejsze instytucje obecnie w futbolu, na boisku Barca rządzi, poza Real. Bartek powinien się cenić tak samo jak i Barce, a myślę, Abdule Ibn'al Ahady nie zbiednieją od tego.
2
By się Bartek FIFA i La Masią zajął, nie kontraktami z Katarem -.-
0
Nosiłby jak dinky-winki torebkę!
0
Nie rozumiem po co porównywać jeszcze do np tej trójki którą wymieniłeś. Bez sens totalny bo tacy piłkarze jak oni trafiają się rzadko. Więc powtórzę - bezsens
0
Chyba ostatnie złote talenty La Masii.. w takim tempie to fifa przerobi najbardziej prestiżowa szkółkę piłkarską w świetlicę a'la "Dziupla" :/ ale obym sie mylił i Bartek zrobił co trzeba w tej sprawie
2
Powinien już dawno przyjść jakis trener do RM i powiedzieć "to Leo jest najlepszym piłkarzem" co prawda u HD przegrzaly by się głowy, CR zapewne też, ale jakby w koncu skończył z tą manią bycia "no. 1" to by wtedy miał szansę nim naprawdę byc.
0
jak tam kur karnego nie bylo o.O?
3
hahaha jestem ciekaw ile razy Ty spudłowałeś jeśli wogóle grałeś w piłkę ;) przy takiej prędkości odpowiednio dostawić nogę z takiego kąta to nie jest taka prosta sprawa, milimetr w lewo/prawo i piłka na słupku... ale zza monitora i klawiatury wszystko takie proste.
0
5goli Kapitana.. przecież już tym aktem ZP wygrał. głupie pytanie..
4
Te 5 goli należy do was... no Ameryki nie odkrył zwłaszcza, że każdą akcję mu wypracowali koledzy-.- i zamiast robić tą p... cieszynkę to by im podziękował NATYCHMIAST po strzeleniu gola, nie w szatni...
6
Dostać bana za dodanie linków do transmisji dla ludzi - o.O
0
Co mi się bardzo spodobało - wchodzi Leo, pierwszy kontakt z piłką i już zawodnik ATM się z ziemi podnosił, a kolejni dwaj szukali piłki..
Dla niego to taka łatwość, jakby ojciec z synami na treningu był. World Class, Messi Class!
2
Komentarz usunięty
1
0
Aaaaaaaaaaand... it's a tap in. :l
0
biedaśmieszkizm - tego nie słyszałem. Dobre !
3
Może mieć na koniec sezonu nawet 80 tych bramek. Trofeów to im nie da jak ogórasom tylko się strzela. Poczekaj na innych rywali -.-
0
Nie, nawet jak Leo takim strzelał to były głosy rozsądku które pisały "spoko, fajnie że strzela ale to jednak taka a nie inna drużyna". Jestem ciekaw jak sobie Ronaldo poradzi przeciwko ATM ;) wtedy się pośmiejemy. Ból dupki to będziesz miał po Gali ZP :)
0
Jakoś mnie to nie boli, serio. Jak jemu złoty but wystarczy...