0

http://magiafutbolu.pl/upload/20150915200929uid276.jpg

Munir warty 10 milionów? Kto to liczył ;o

0

0

Jutro w gazetach Madrytu:
-Kapitan Grzmot znowu uderza!
-Wraca Król!
-Cristiano "HATTRICK" Ronaldo!

0

Chyba poźno już pora spać... co mają karne i pustaki Ronaldo które wypracowują mu koledzy + pichichi do:
LM
CdR
La Liga
Finał Copa America + MVP turnieju (nie wziął oczywiście) o czymś zapomniałem?

no jacha, Złota piłka dla Ronaldo ;)

0

Marcelo strzelił, Ronaldo dobił. Nie pokazano kamery "do spalonego" ale nie wyglądało żeby był.

1

Real niedługo będzie dostawać karne to, że rywal dotknął nogą piłki, a Barca... Przeciwnik będzie mógł złapać piłkę i wejść z nią do bramki bo sędzia nie zauważy.

PS dopiero obejrzałem nurka Ramosa... a coż to było? I ktoś mi powie, że RM to największy klub w historii? Po takim meczu?

0

Real niedługo będzie dostawać karne to, że rywal dotknął nogą piłki, a Barca... Przeciwnik będzie mógł złapać piłkę i wejść z nią do bramki bo sędzia nie zauważy.

0

No ale pszeciesz óefalona-.- ręka za zagranie plecami...

0

Ta asysta jak i przeciwko ManU na 3-1 do Pedro. Tak to mógł tylko Xavi zagrać

0

Katar to akurat studnia baaardzo głęboka jeśli chodzi o dolary. Barce powinno się docenić trochę.

5

Ludzie - prawda jest taka, że ta umowa powinna być wyższa niż 65 milionów. Barca i RM to 2 najpotężniejsze instytucje obecnie w futbolu, na boisku Barca rządzi, poza boiskiem - Real. Bartek nie powinien tak sobie dawać w kaszę dmuchać a myślę, że Abdule Ibn'al Ahady nie zbiednieją od tego.

0

Ludzie - prawda jest taka, że ta umowa powinna być wyższa niż 65 milionów. Barca i RM to 2 najpotężniejsze instytucje obecnie w futbolu, na boisku Barca rządzi, poza Real. Bartek powinien się cenić tak samo jak i Barce, a myślę, Abdule Ibn'al Ahady nie zbiednieją od tego.

2

By się Bartek FIFA i La Masią zajął, nie kontraktami z Katarem -.-

0

Nosiłby jak dinky-winki torebkę!

0

Nie rozumiem po co porównywać jeszcze do np tej trójki którą wymieniłeś. Bez sens totalny bo tacy piłkarze jak oni trafiają się rzadko. Więc powtórzę - bezsens

0

Chyba ostatnie złote talenty La Masii.. w takim tempie to fifa przerobi najbardziej prestiżowa szkółkę piłkarską w świetlicę a'la "Dziupla" :/ ale obym sie mylił i Bartek zrobił co trzeba w tej sprawie

2

Powinien już dawno przyjść jakis trener do RM i powiedzieć "to Leo jest najlepszym piłkarzem" co prawda u HD przegrzaly by się głowy, CR zapewne też, ale jakby w koncu skończył z tą manią bycia "no. 1" to by wtedy miał szansę nim naprawdę byc.

0

jak tam kur karnego nie bylo o.O?

3

hahaha jestem ciekaw ile razy Ty spudłowałeś jeśli wogóle grałeś w piłkę ;) przy takiej prędkości odpowiednio dostawić nogę z takiego kąta to nie jest taka prosta sprawa, milimetr w lewo/prawo i piłka na słupku... ale zza monitora i klawiatury wszystko takie proste.

0

5goli Kapitana.. przecież już tym aktem ZP wygrał. głupie pytanie..

4

Te 5 goli należy do was... no Ameryki nie odkrył zwłaszcza, że każdą akcję mu wypracowali koledzy-.- i zamiast robić tą p... cieszynkę to by im podziękował NATYCHMIAST po strzeleniu gola, nie w szatni...

6

Dostać bana za dodanie linków do transmisji dla ludzi - o.O

0

Co mi się bardzo spodobało - wchodzi Leo, pierwszy kontakt z piłką i już zawodnik ATM się z ziemi podnosił, a kolejni dwaj szukali piłki..

Dla niego to taka łatwość, jakby ojciec z synami na treningu był. World Class, Messi Class!

2

Komentarz usunięty

1

0

Aaaaaaaaaaand... it's a tap in. :l

0

biedaśmieszkizm - tego nie słyszałem. Dobre !

3

Może mieć na koniec sezonu nawet 80 tych bramek. Trofeów to im nie da jak ogórasom tylko się strzela. Poczekaj na innych rywali -.-

0

Nie, nawet jak Leo takim strzelał to były głosy rozsądku które pisały "spoko, fajnie że strzela ale to jednak taka a nie inna drużyna". Jestem ciekaw jak sobie Ronaldo poradzi przeciwko ATM ;) wtedy się pośmiejemy. Ból dupki to będziesz miał po Gali ZP :)

0

Jakoś mnie to nie boli, serio. Jak jemu złoty but wystarczy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?