2

Tak im nie pasowało 2 miejsce w turnieju to może teraz gdy Argentyna się nie zakwalifikuje bardziej się spodoba.

0

To masz ponad 30 i nie znasz poranku kojota? A kilera chociaż znasz? istnieją powiedzenia ktore sa cytowane na dłuuugo po premierze filmu, niewątpliwie takimi filmami sa poranek kojota czy chłopaki nie płaczą. Dużo by tu wymieniać.

W światowej nie ale w polskiej- obowiązkowa pozycja.

1


Typie.. taką lipę sobie zrobiłeś teraz że aż w oczy kłuje. Tego filmu nie znać to nie wiem czy 16 lat masz, wybacz ale tak wnioskuje ;)

6

Primo- nie wiadomo jaka sytuacja jest w RM. Czy Ronaldu serio wymusił zwolnienie agenta Bejla, czy Bejl sam do takiego wniosku doszedł (bo mógł). Jeśli pierwsza opcja - roftl lol lol2 i co tam jeszcze było.Jeśli ta druga opcja- serio tam musi byc jakis problem typu "nie mówisz mu ze jest najlepszy" albo "obrażasz go"/"żartujesz z niego" to jesteś przeciwko Crysztianowi. I masz wyprzeć się tych, którzy mi zaszkodzili.. Szkoda słów.

Po drugie - PRIMO- Messi w żadnym wypadku nie powinien brać udziału w tych meczach. Zrobili na niego najazd jakby Maryche rozprowadzal a teraz chcą wymusić powrót? Roftl lol lol2

0

Wyobrażacie sobie Gran Derbi o 12:00? ;o
Na stronie w sumie pustka by była, bo większość w szkole wtedy jest ;)

0

Że mogą nam gunwo (za przeproszeniem) zrobić ;)

0

W sumie to już mogą żądać ;)

21

I niech mi ktoś powie że to wszystko co się dzieje wokół Barcy ostatnio to zbieg okoliczności... o.O

0

Rożne cuda się zdarzały.. Juve miało być zmielone przez Real w półfinale to na przykład;) Albania z grupy wyszła to co, my EURO nie wygramy? MY NIE WYGRAMY!? :d

0

O to to! Klub powinien też coś zrobić w tym kierunku. Żeby taki klub jak Barca miał doping gorszy od np Jagielloni Białystok gdzie przy stanie 2:0 dla przeciwnika czasem się drze japkę w niebogłosy aby wesprzeć.

5

Ale to nudzi już... tłumaczenie że Lewy nie znajdzie się na podium w tym roku.
Każdy by go tam chciał ale trzeba trzeźwo spojrzeć na sytuację, wtedy się dojdzie do wniosku, że pierwsza trójka wygląda Messi - Ronaldo - Ney/Suarez, przy czym ja bym CR dał na 3 miejsce bo się średnio przyczynił to czegokolwiek w RM, a jak to mawiał Cruyff - gole to nie wszystko. czyli Leo-> Ney/Suarez -> Ronaldo
Lewandowski jest w takim Gazie Gazie od 4-5tygodni. fakt statystyki ma lepsze ale CR jest bardziej medialny (film i te sprawy) i on się musi znaleźć na podium. Więc serio... po co dalej gadać o tym podium dla Roberta skoro i tak to nie nastąpi? trza trzymać kciuki żeby ten Gaz utrzymał w 2016 - wtedy to będzie miał wielkie szanse na podium

1

o tyle komentarza...

0

Bardziej genialna od Twojej, nic nie wnoszącej ;o

0

Mówisz o mnie? Bo ciężko kontekst mi wyłapać

0

Nóż w kieszeni się otwiera jak się czyta takie pierdoły...

24

Ci idioci którzy piszą w stylu "chciał wyzwań to ma" powinni się zastanowić, bardzo mocno zastanowić nad zmianą klubu, któremu kibicują (nakieruję --> realmadryt.pl).

1

w końcu ktoś ogarnięty ;)

2

O matko ile można ten temat wałkować-.- wachu ma całkowita rację. Ja też to ludziom tłumaczę ale "mów do słupa, a slup..."
Lewy W TYM ROKU, W TYM - 2015 JUŻ NIE MA SZANS NA PODIUM. przeczytaj to ze zrozumieniem tyle razy aż zrozumiesz. wachaFCB, Ja i wielu wielu polaków chciałoby Lewandowskiego na podium ale w tym roku to się nie zdarzy bo nikt za 2-3 miesiące (jeśli postrzela tak do grudnia) mu tego podium nie da. Podium będzie wyglądać tak:
Messi, Ronaldo, Suarez/Neymar chociaż mam cichą nadzieję, że CR skończy jako trzeci, należy mu się;p
Ogarnij temat, pomyśl trzeźwo chwile to zrozumiesz, że podium 2015 jest już ustalone, jeśli Robert utrzyma ten gaz przez następny rok - wtedy to ja nawet będę mówić po każdym meczu Bayernu o podium.

0

Te dzienniki katalońskie chcą z Barcy zrobić Manchester United?

Tu obserwuje, tu obserwuje, tam obserwuje...



Ja osobiście chciałbym Nolito. Ale z drugiej strony nie jest taki młody. Z trzeciej - Lucho buduje skład na teraz. Ale kupywać na teraz zawodnika za x, żeby po roku-dwóch sprzedać za powiedzmy 0,5x - deczko bezsens i kosztowne. Chociaż Katar teraz sypnął pieniążkami. Ale trzeba sprowadzać młodych z perspektywami albo ze szkółki brać... Ciężki temat;/

0

Sam się naucz czytać ze zrozumieniem. I nie nazywaj ludzi dzieciątkiem bo to świadczy tylko o Tobie i Twojej inteligencji (wielce dorosły się znalazł ;o).
Napisałeś cytuje : "jeśli Lewy utrzyma taką formę, to ma gwarantowane 3 miejsce w ZP. Ani Ney, ani Kanibal tak dobrze nie grali. "
a Gdybyś uważnie przeczytał moj post, i włączył myślenie to byś się wywnioskował, że w tym roku, TYM!!! - 2015 nie ma JUŻ szans na podium nieważne ile tych bramek strzeli. JEŚLI będzie tak strzelał to ma duże szanse w 2016. Mędrzec wszechświata ;o

2

Stary. Ty serio wierzysz że Lewy za ten sezon znajdzie się na podium? Polecam zimny okład na czoło:p
W tej konwersacji dzieciatkiem jesteś Ty, bo za parę meczów gdzie Lewy postrzelal dajesz mu podium jak typowy bachor dla którego liczą się bramki, bez obrazy.
Nie żebym ummiejszal zaslugi Roberta - jest w formie i to baardzo. Ale na podium zp za ten sezon szans nie ma. Why?
-no.1 Messi
-no.2- tutaj niestety będzie Ronaldo ze swoim pichichi. Nawet jeśli Robert strzeli więcej bramek do końca roku, to CR jest bardziej medialny i mu załatwia te drugie miejsce.
-3 neymar/Suarez. Why? A no bo mieli wielki wkład w wygranie trypletu, neymar top scorer lm, Suarez mimo przerwy nastrzelal tez, onoje gole w finale dołożyli, a mistrz niemiex Roberta wypada przy rym zwyczajnie blado
Więc skończ p... takie durnoty. I trzymaj kciuki by Lewy utrzymal taka formę w nastepnym roku to wtedy pogadamy o zp.

0

...

0

Idź spać, jeśli masz takie farmazony pisać. Trochę wiary -.-

1

Ja na jego grę patrzę teraz przez pryzmat jego gry w poprzednich sezonach. No nie powiesz, że rozegrał słabe zawody w tym meczu jak np Jeremiasz Mateusz. Dla mnie zagrał bardzo dobrze. a co zrobił dokładnie? musiałbym obejrzeć mecz jeszcze raz bo dawno i nie pamiętam szczegółów.

3

Ja z każdym meczem jestem w coraz większym szoku, co robi Sergi Roberto na prawej stronie. Może nigdy go nie "sprzedawałem" ale nie wróżyłem mu jakiejś metamorfozy na boisku, a teraz aż mi się chce go oglądać:) Brawo i oby tak dalej.

PS Czyżby Sergi (jeśli będzie dalej taki progres) i Rafa ( jak wróci do pełni sił) będą podporą przyszłej Barcelony?

0

Niee no weź zostań... no co Ty tato... ;d

0

Dobrze Alberto. Mi mów Michał po prostu.

0

Chciałes zabłysnąć i mocno Ci to nie wyszło. Ale próbuj dalej powodzenia; p

0

Złego słowa użyłem. No i jest powód zeby zgnoic:) ahh ta mentalność internetow

6

Ciekawa statystyka dodana przez jednego z użytkowników FCBARCA:

"11.10.2006
Polska-Portugalia 2:1
11:10.2008
Polska-Czechy 2:1
11.10.2015
Polska-Irlandia
:)"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?