0

Kolejny dowód ze kibice z Madrytu na mecze nie zabierają mózgownic.

8

Bydło z kibiców realu. -.-

0

Chyba każdy inteligentny człowiek wie i zna brutto-netto. Ja tez to znam. Chodzi mi o sam fakt ile on mialby zarabiac.. praktycznie a nic-.-

2

25mln gry za sezon.. ja się pytam za co?! Meśi tyle nie zarabia a on na wstępie ma tyle dostać?
http://cdn.meme.am/instances/56820924.jpg

1

dziś o 19 powtórka będzie.

0

Toż to jakiś bachor co widzi tylko zawodnika jak gole strzela.. takim się nie odpisuje.

0

Ja poczucie humoru również mam. I to duze. Ale tutaj kompletnie nie bylo miejsca na takowy humor. O.o

1

Widzę mentalnością z liceum jeszcze nie wyrosleś. Tak poznalem swojego tatę. Wspólczuję Tobie jeśli Ty nie;/

0

Ten na zdjęciu w czarnym przebraniu to Andrzej? Kuurde nie spodziewalem się, że umie odwalić takie glupoty;d Brawo!
a drugie brawo za szacunek i przeprosiny!

0

To też fakt. Ale Busi biedny ma chude nogi, ciężko na takich skakać;) mi tam wisi czy on gra dobrze glową bo jak zauważyleś - jemu odmówić geniuszu nie można

7

I jeszcze jedno: przytoczę komentarz (tylko nie pamiętam kto to powiedział, w poprzednim sezonie bodajże Orłoś(?))
"Kiedy komentuje się mecze Barcelony, nazwisko Busquetsa wymienia się najmniej. Ale potem, kiedy ogląda się powtórki i analizuje cały mecz okazuje się że jego nazwisko pada najczęściej"

Ja jestem psychofanem Busquetsa, bo to co ten człowiek robi robotę w środku pola to...

4

Primo: Busi dostaje za malo artykułów na temat swojej osoby. Geniusz, bez którego współczesna Barca nie miałaby takiej siły w środku pola. Kiedyś był tu artykuł na jego temat, przytoczę tytuł - "Busquets. Człowiek z mapą meczu".
Po drugie, Primo: To, że Busi to najlepszy pomocnik na świecie to chyba nie trzeba pisać, to wiadome:p
Primo, Ultimo: Zawsze byłem pod wrażeniem jak chłop, który ma 1,89m posiada taki balans, że niejednego piłkarza w glebe wkręcił (przykład: Oezil

0

Zapytalem z czystej troski, żeby pomóc.. i po co ta ironia? o.O

0

Klask rządzi się swoimi prawami. Możemy przegrać z Messim... równie dobrze możemy wygrać go bez niego. Andrzej i Sergiusz "dadzom" rade jeśli chodzi o rozgrywanie ;)

0

Zdrowie jest najważniejsze. Z jednej strony to Klasyk! Z drugiej 3pkt na tle ponad 25 kolejek czy ile tam zostalo. Zresztą - Neymarez jak to ktoś nazwał zrobią swoje.

PS pomyślcie jak Barca bedzie radzić sobie bez Leo, a potem on wróci. Mecze to jak spacerki będą:p

0

Nie czytałem całej konwersacji. Za dużo bym głowę sobie zaśmiecił. Ludzie! Kur...de! Po cholere robić gównoburzę z czegoś takiego jak przebranie się, pomalowanie i pójście do klubu 31 października? Haloween to amerykańskie święto - niech robią tam sobie co "chcom". Tutaj, w Polszy obchodzi się to tylko i wyłącznie w celu tj opisane wyżej - przebrać się, nawalić potańczyć wrócić do domu o 5. A się tworzą tu herezje jakieś.. na kiego ch? Czy to jest jakiś użyję wyrażenia a'la Krupa - disrespekt dla zmarłych? umalować się 31 PAŹDZIERNIKA, a 1 pójść, postawić znicze zmarłym i pomodlić się? No ludzie... ręce opadają...

0

Ja z angielskimi napisami oglądam. Polecam. Angielski się szlifuje i nie trzeba tyle czekać;p Glenn żyje moim zdaniem... Te flaki z ostaniej sceny to tego typka (tak mi filmweb powiedział;p . Bo jak mi Glenna uśmiercą to...

0

Hasał hasał aż do porzygu;p
Toż to tylko Pikej :((

1

Dzisiaj w nocy Walking Dead!!!! :D

0

To był hołd dla zmarłego redaktora. Powinno niby być cały czas... no ale cóż. Też mi się bardzo przyjemnie to czytało ;)

0

Oczywista oczywistość. Kręgosłup przeważnie po faulach, jakichś wjazdach przeciwnika, ale kolana.. to norma, bieganie zrywy zmiana tempa to wszystko obciąża stawy.. w całej nodze. A masz jakieś problemy?

3

Profesura! Niczym Busi na swojej pozycji!

0

pewnie pchając taczkę :)

3

A chrzanić tych z fifa...!

2

Toż proste.. ale jak można być takim padalcem, i własnego rodaka cisnąć zamiast go wspierać. To Pele niech po Ronaldinho zacznie jezdzić jeszcze bo on też nieraz się nie wracał o.O

4

"Neymar to dobry zawodnik, ale nic więcej. Nie jest żadnym super gracze. Ma wiele braków. Jeśli mam być szczery to już Vasconcelos był od niego 10 razy lepszy.
On potrafi tylko atakować. W defensywie nie pomaga swojemu zespołowi wogóle. Jak jego zespól traci piłkę, nie ma go na boisku. Nie wraca się, nie próbuje bronić, nie czyta gry. To wstyd dla brazylijskiego futbolu że taki zawodnik jest w tej chwili najlepszy w naszej reprezentacji.
Świadczy to tylko o tym, jak słabą mamy drużynę. Skoro jest taki dobry i wszechstronny to powiedzcie ile on strzelił goli głową. Na palcach jednej reki można policzyć. A takich braków ma naprawdę wiele."
Pele o Neymarze... o.O

0

Barca to nie sporting:p Ale ziarno prawdy w tym co piszesz jest:)
Tak samo Pedro, Tiago gdyby zostali i poczekali mieliby tyle szans na grę... Ale kto mógł przewidzieć:/

0

Nie było mi dane obejrzeć bdzis meczu. . Skrócie- co sie dzialo, co tam gral Roberto ?:)

0

Też mam takie przeczucia.. zobaczymy jak wpadnie na boisko;p

0

Wiesz.. ludzie piszą że "bardziej widzieli by Verattiego". To jasne że na tą chwilę to jest nierealne, ale pomarzyć można. To coś złego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?