0

A ktoś tak pisał? ;o

0

Dla mnie mogą wrócić do stosunków jakie mieli. Ale przynajmniej zjednoczą się teraz i wyplenią te gówno!

1

A kto mówi o śmierci?

2

Oby to była prawda. W takich chwilach wszyscy powinni być razem (oprócz tego gówna oczywiście) i działać!

1

I zrobić z niego przykład! Podłączyć do prądu i pokazać co będzie z takimi... słów nie ma

0

Podobno efekt szturmu.

1

Czemu oni do k.. nędzy nie zniszczą tej zarazy od środka? atakować w kraj.
http://www.tvp.info/12274096/tvpinfo

0

Komentarz usunięty

0

40 ofiar nie 60, za to 60 co najmniej rannych. @conflicts

0

I myślisz że tam zostaną? Nie będą walczyć o swoje?
Zabili tyle niewinnych osób i Ty chcesz ich "wywieźć"? Okej, zebrać ich do jednego państwa na jeden obszar, a następnie zrzucić Atomówkę. Chcą się zabijać to niech to robią u siebie nie na świecie.

0

Śmierć w tym wypadku to nagroda. Tortury, odcięcie jajek, wsadzenie w gardło i wtedy można myśleć..

4

Obama i Ju-Es-EJ do tego doprowadzili, a teraz wygodnie siedzą za oceanem i wysyłają wiadomość "Stany Zjednoczone są z ramie w ramie z Francją(..)". Jeśli by chciał pomóc i być ramie w ramie, to już dawno wysłałby odział Komando-Fok żeby wybić tych sk...ów, a ich kraj wysprzątałby gazem musztardowym... XXI wiek i taki syf -.-

0

A według Ciebie jak trzeba zapobiec tej zarazie? dyplomacją?

7

Kur... Serio powinni rzucić na te bydło jakąś małą atomówkę. Wiem - nieludzkie z mojej strony, ale jak kur można robić to co robi te bydło? Najlepszą obroną jest atak! Obama, Putin - wierze w was.

0

"spektakularne występy indywidualne"? Przecież jeśli chodzi o indywidualizm to Captain Grzmot jest najlepsiejszy na świecie więc czemu go tu nie ma?

0

Masz rację, jestem głupi i nie wiem. Wygrałeś tą debatę. Teraz możesz w CV sobie wpisać nowe osiągnięcie:p a teraz już całkiem serio - bez odbioru, było śmiesznie ale czas kończyć. Paaa!

0

Zwroty grzecznościowe z dużej litery. Zszokowałeś mnie ;o
Moja głupota... Głupotą nazywasz śmianie się z kogoś zamiast niepotrzebnego napinania i wulgaryzmów? Pozdrawiam;) Dobranoc i Kolorowych ;)

0

Nie płacz tylko, bo bende mieć wyżóty sómienia ;(

0

Też masz? współczuję :(

0

A posiadasz taką? ;o

0

Przerwy reprezentacyjne to zuo! 1 połowa i 2-óch kontuzjowanych. I to jeszcze mecz towarzyszki... Z jednej strony - reprezentowanie barw narodowych to zaszczyt i obowiązek.. z drugiej? mecz towarzyski - po co ryzykować?

0

Brawo! Zrozumialeś! Dzięki, to mile z Twoich.. chcialem powiedzieć ust ale bardziej pasuje tu rąk;)

0

Gdybys byl inteligentny bys zrozumiał:)

Mi z polaka? Czlowieeeku w podstawowce mialem 3 miejsce z ortografii! Mature zdalem i wystarczy:)

A czyli niepotrzebne mi kursy z dowcipu bo jestem śmieszny? Dzienki!
Pisze przez en zebys miał się do czego przyczepić:p

1

Laaal ale Ty śmieszny jesteś. Prowadzisz kursy jakieś? Tez tak chce

0

Nie do końca wiadomo:p

0

Wątpię żeby w tym wypadku CR mówił o całej karierze.. chodzi mu o sezon 14/15

0

Nie wróci;p

0

Mają pod górkę. I dają sobie radę!! to najważniejsze;p wyobraźmy sobie co by bylo gdybyśmy nie mieli pod górkę a Real mial. Paanie... Real by się do Ligi Europy lapal MOŻE

2

Ja wchodzę, myślę "kurde;o CR poszedl po rozum do glowy" Już chcialem mu wszystko wybaczyć.. a tu o: "Ja mam za sobą prawdopodobnie najlepszy sezon na poziomie indywidualnym w mojej karierze, co jest dobre, byłem też najlepszym strzelcem w Europie…"

Panie... indywidualnie to możesz nawet w grupie LM nastrzelać 20bramek, co z tego jak w najważniejszym momencie Pan znika (wiem że tego CR nie przeczyta, darujcie sobie;) ). Moim zdaniem pogrążył się bardziej;/

EDIT: "On wygrał wszystko, co mógł. Ja zrobiłem to samo" - Zgadzam się. Meśi wygrał wszystko co mógł, a mógł dużo. CR wygral tez wszystko co mógł, w tym wypadku to było zbieranie efektów pracy druzyny czego wynikiem jest Pichichi. -.-

1

j.w. :)
PS mam nadzieję, że te oznaczanie kilku osób w komentarzach wprowadzą szybko;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?