0

"Nie nadaje się" to "stanie murem za zawodnikiem"?

Wiesz nie obrażam go nie pisze farmazonów na jego temat. Po prostu ten klub i presja przerasta go. Mimo tego i tak mu dobrze życzę, by się odnalazł w Barcelonie. Gdyby wszyscy czytali ze zrozumieniem.. świat byłby piękniejszy..
Miłego wieczoru

0

Mam taką nadzieję :)

2

dzieciak to by tu ironii nie zobaczył. Pozdro :)

2

Kapci z biedronki tylko nie kupuj;p

1

Ty chyba serio zwariował, że Lewy będzie przed Suarezem:)
nie zdziwie się jak podium będzie wyglądać: Leo, Ney, Suarez przy czym Ci 2 mogą mieć różne miejsca. Ale pewnie będzie Leo, Ney/Suarez, Ronaldo, 4 Ney/Suarez... innej opcji nie ma..

Ja umiejętności Lewemu nie odmawiam. Jest w formie, jest dobry ale Ty porównujesz Bundeslige do La Liga? 2-3 miesiące dobrej gry przy całym sezonie Suareza (zwróć uwagę na jego karę na początku)? Bayern ma tam w zasadzie jednego konkretnego przeciwnika - Dortmund. Reszta to gang-bang bez masła. Obejrzyj sobie filmiki Suareza 2014/15 i wtedy mów o jego technice:) Suarez jest najlepszym piłkarzem jeśli chodzi o "pierwszy" kontakt z piłką i wystawienie jej sobie do szczału jeśli wiesz o co mi chodzi:) Lewy w tym się do niego nie umywa.

Lewemu nie brakuje może wieeeeele do Suareza, ale brakuje i to gołym okiem widać. Gdyby Robert utrzymał tą formę to czerwca 2016 to wtedy chętnie z Tobą porozmawiam o ZP dla naszego rodaka.. teraz? Śmieję się głośno:)

2

Zwróciłem uwagę tylko na drugą część tytułu. PRzez chwilę pomyślałem, że po Gran Derbi próbuje prezes jakąś gównoburze zrobić, a tu 2014 rok;p

Mam nadzieję że teraz Real rozwali pare ogórków by znowu prasa pisała o "wielkim Realu" i "machinie Krysztiano". W fazie grupowej LM znowu dostaną zimny prysznic, podobny do tego z 21.11 :)

0

Aaa gdzie ja Ci powiedziałem że masz zmienić klub? W życiu czegoś takiego nie napisałem/napisze. Dziękuję za to że przyznałeś iż w Realu jest teraz ważniejsze dobro portfela niż klubu. O to mi chodziło właśnie bo na tą chwilę to Barcelona przypomina drużyne, rodzinę ludzi którzy oddają serce na boisku. I za takimi ludzi ja właśnie stoje i ich wspieram :)

1

Dobrze. Pomyślą ze wszytko wróciło do normy i kryzys zniknie. :)

0

Jak juz napisalem wcześniej wybac. Zle trochę ocenilem itp itd. zgodziłem sie ze masz racje i ja też. I na tym poprzestanmy. O Alvesie felieton mi podobał nie powiem.

0

A Ty porównaj sobie ilość wychowanków RM do Barcelony. Wartości? Z tym prezesem w Realu nie ma zadnych. Oprócz pieniazka. Mysliaz taki Bale Ronaldo zostaliby gdyby real spadl do segunda division? W życiu. A w Barcelonie nikt by nie odszedł... nie wydaje mi sie

I nie obrażaj mnie bo teraz Ty aie zachowujesz jak gimbus

0

Raz wpisze z sugestie telefonu taz nie i zostają literowki. Skoro tylko do tej kwestii sie czepiasz to argumentów Ci brakło:p

W podstawowce mialem 3 miejsce z ortografii i potem poziom sie trzymal dluuugo:p



Jeszcze jedno- gdynym kibicowal RM pewnie tez byłbym jak Ty.ale tu do Barcy trafiają zawodnicy którzy oddają serce temu klubowi nie machaja rączkami by dostac więcej ojro. Wiec na nich złego słowa nie powiem. :) paaaa!

PS no zeby gwizdac na legendę klubu jaka byl Iker to nie mozna byc normalnym

0

Kolejny.. weźmie jedno zdanie i nie pomyśli. Tylko obróci na swoja korzyść. Ile was tu jest jeszcze? :o

0

Takovh bojownikow jak ja w klubach jest duzo i powinno byc więcej ale dzieki za info nie widzialem. Jestem dumny tego wiesz?:) 12latka... a co masz tyle ze wiesz?



Ty porównujesz Inieste do Ronaldo? Serio? Skończmy na tym:d



Wyjaśnie Ci o co mi chodzi. Andres mial ujowy sezon. To prawda. Takich zawodników moim zdaniem trzeba wspierać wtedy bo wszyscy wiedzą co . potrafi Andrzej. Bedac w tym dole mysle ze Andrzej wiedział ze mu nie idzie i wtedy takim trza okazac wsparcie a nie oceniać. Moze problemy w domu?

Ronaldo? Ten co na kibicow sie obraża? Swoja droga kibice Madrytu noe są za... Hmm piekni?:) wiec skoncz te wypociny. Ja mam takie podejście nie inne. Nie uważam je za najlepsze juz (pax napisal jedno madre zdanie) ale jest dobre, , pozytywne i uj Ci do tego:) udz krytykować sezonowcow.

Dla Twojej informacji - jestem juz na ostatnim roku . magisterki z.infy- 12 lat.to

.. loo kiedy to było

Sorry za literowki- telefon , nie chcr mi się poprawiac

0

O moja wiarę sie nie bój:)
To zdanie o mieszaniu z gunwem tyczy się 3/4tej strony użytkowników. Zarzucam jakość owszem bo to nie jest kibicowanie-kibicowanie tylko " kibicowanie w chwilach sukcesu" i nie mów ze tak nie jest - siedzisz na tej stronie rownie długo co ja.

Twój tok rozumowania jak juz napisałem to "moje zdanie". Nie musi to być prawda ale to moje zdanie. Tak samo jak Korbela zdaniem nie jestem kibicem bo nie jeżdżę na mecze- czyjeś zdanie != prawda
(Taak drogi Kobrelu pojechałem po sobie teraz ale ja w przeciwieństwie do Ciebie i wielu innych potrafię przyznać sie do błędu)

A teraz Drogi paxie - za mocno naskoczylem ale:
Ja mam inna filozofię wspierania drużyny. Opisana wyżej. Ty masz inna i uszanuje to. Ale to ze ktos ma inne podejście w tej kwestii nie znaczy ze ma . gorsze:) i tez to uszanuj. Wybacz naskok i przemysl te słowa.
Milego dnia:)

0

Nie trudz się z nim nie da się obiektywnie pogadać. Jest Prawda Korbela albo gowno prawda:) Taka prawda:)

0

Ooo odezwal się:d Ten-Który-Ma-Zawsze-Racje.. nie będziesz mi mówić co mam robić Kolego. Gdybym mial pieniążków na zaś i czasu to bym jeździł. Wiec w tej kwestii zamilcz..
Co do Douglasa - tp przeczytaj ze zrozumieniem. A nie znowu próbujesz wmowic komus ze.jest durny. Kolejny do polityki
Bez odbioru. Z paxem za to pomowie jeszcze bo widać ma.olej w glowie, trochę przesadziłem z naskakiwaniem na niego.

0

Masakra:D El Jarek (nie) śpi!

0

PS: myślę że i bez krytyki całego świata i Twojej taki Andres Iniesta zdawał sobie sprawę że mu nie idzie... więc mam nadzieję że całą ta krytyką (powtórzenie wyrazowe, ndst!) Podcierał sobie swoją pupkę... :)

2

Gadka z Tobą nie ma sensu. Nadawałbyś się na polityka, przekręcanie wszystkiego żeby nadać temu sens jaki Ty chcesz mieć, i jeszcze wmawiać drugiemu że to on jest debilem. I wybacz nie będziesz mi nic wmawiał :) Ja kibicuje Barcelonie i nie mieszam z gównem zawodników bo mają gorszy okres. Ty siedzisz za kompem i piszesz teksty oceniasz zawodników. Oni znosza presję o której ja, Ty czy ktokolwiek na tej stronie nawet nie śnił. I mają prawo mieć sezon "bez gola i asysty".. Owszem są momenty że zawodnik się nie nadaje i nie odnajduje się Douglas np. Ja osobiście nie napisałem i nie powiedziałem słowa złego na w.w. zawodnika - to jego wina że tu trafił? to tj jakby zarząd chciał Bartka Kapustke sciągnąć do Barcy - no kto by się nie zgodził. Ale to że on by się tu nie odnalazł to jest pewne jak poranny wzwód z rana. I to byłby powód by po nim jechać idąc Twoim tokiem rozumowania. Krytyka krytyka i jeszcze raz krytyka.
Ty nie jesteś kibicem. przynajmniej nie w mojej opinii. Owszem artykuły piszesz świetne miło się je czyta. Ale Ty jesteś zwykłym krytykiem który siedzi na pupsku i ocenia a to mu 5 meczy pod rząd nie wyszło a to coś tam.Może nie oznacza hejtowania, z braku lepszego słownictwa o 1 w nocy ale to jest taki "show-off" - aa napisze pokażę że się znam i zjadę kogoś. Jako kibic Blaugrany stoje murem za każdym reprezentantem tego klubu, i nawet jak im się zdarzają takie "momenty nieporadności" to będę ich wspierał. Bo po to jest kibic. Więc zdania "Ty kibicujesz Barcelonie"? A Ty komu? " to wiesz gdzie możesz je włożyć?:)
Nie trudź się nie odpisuj - w końcu wszyscy tutaj poza Tobą, Korbelem i paroma innymi z "Firmy" to 2 warstwa społeczna (spokojnie nikt z was tego nie powiedział, to moje zdanie obserwując tą stronę od długiego czasu).. ale co tu kogo obchodzi zdanie 2 warstwy:)
Dobranoc :)

1

2

Nie znałem tego.. dzięki :d
Tak się zastanawiam - ale oni muszą mieć bazę potężną jeśli tak magazynują wszystko

1

a skąd żeś to wytrzasnął? ;d

36

1.Barca
2.Atletico
3.Real

to był dobry weekend.. więcej takich!

3

Koke!!! Real na 3 miejsce - in progress...

0

Nie?;d wygrana Atletico i Real na 3;p

0

Dziś wszyscy jesteśmy kibicami Madrytu!
Atlético - do boju!

0

też na to zwróciłem uwagę;d Jego balans ciała przy takim wzroście dla mnie zawsze pozostanie fenomenem;p

12

2

Oj.. Ty czasem tak próbujesz filozofować.. niczym W. Tremiszewski. Jak ktoś gra słabo to jest krytykowany a jak dobrze to jest chwalony - Ty kibicujesz Barcelonie czy tylko artykuły tu wstawiasz? Iniesta jest ostatnim piłkarzem na którego powinna spadać krytyka. To nie robot. Miał gorsze okresy ale jego obecność na boisku, SAMA OBECNOŚĆ to jest strach dla rywala bo niczym Lio potrafi z gówna kwiatek ulepić. I jeszcze będzie pachnieć.
Piłkarzy powinno się wspierać a Ty zamiast tu udowadniać jakieś teorie powinieneś napisać Andres jesteś wielki. Nieee trza swoje 5 groszy wtrącić. Po co? :)
"to nie jest brak szacunku. " - dla mnie troche jest, podchodzi pod zachowanie HD. Tyle z mej skromnej strony.

Ja zawsze czy to Andres miał gorsze czy lepsze momenty będę stał za nim murem bo... bo to jest Andrzej Iniesta. Po prostu.
TO po pierwsze. po Drugie: napisałem ten post z myślą o tych co go sprzedawali "bo stary i statystyki" A odzywasz się Ty i piszesz rzecz najoczywistszą na świecie - słabo ->krytyka; dobrze -> chwalmy Pana. Tu nie chodzi o to by krytykować. Tylko wspierać. To odróżnia ten klub od Realu -.-

0

Oj może oni inne El Classico oglądali... tam nie pracują inteligentni ludzie przecież ;/
skoro Andrzej po takim meczu dostaje 7...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?