1

A przy tym strzale Ronaldo to karnego nie było?

2

Kurs 0.5 na mur lub kosmos kto przyjmuje?

1

Wstyd jak stąd tam i jeszcze w ... .
Grawitacja w polu karnym zwiększa sie 3krotnie gdy jest w nim Robaldo!

1

Karny dla Realu:d ja jeb.. co za .. z tego Ronaldo!

1

Wdłg tych statystyk to 27. Pomyliłeś się o 0,9%:)

6

Alves Fig.. sorry figo ma szansę pobić. Generała również. Jego transfer do Barcy to był jeden z lepszych ruchów włodarzy Barcelony. Symbol i jeden z filarów!

PS tego zjedzonego banana nigdy nie zapomnę :p

2

Temu chyba chciał tak wczoraj mocno strzelić. I temu reszta drużyny chciała by dać tą bramkę. Leo rekordy świętuje hattrickami, a tu nawet jednego miałby nie strzelić? No niech ma tego jednego:)

Liczby? przytoczę słowa koleżanki (kibicuje RM, mam z niej ostatnio sporą 'bekę' :D), kiedy to Ronaldo wykonywał rzut wolny przeciwko Ekipie z Ukrainy - "Ty pa kosmos"

1

Było mi nie mówić o tym kleju na nitro!
I Drogi Donie - również Vice Versa - brakuje ludzi którzy nie zachowują się jakby mieli włożone grabki w tyłek - i to "ząbkami do góry" :p Tu mi pozostanie podziękować bo nie popiszę się teraz jakąś wymyślną wiadomością - jest mi miło bardzo :)

PS ja nie cisnę śmietankowych - ja szerzę prawdę objawioną na ich temat:p

2

O tym że Messi tyle biega jest stosowny artykuł na tej stronie polecam go przeczytać:) Meśi może mniej biega ale kalorii spala tyle co Jordi 'mam-motor-w-dupie' Alba

10

Jeszcze za wcześnie na takie stwierdzenia nie uważasz? Rok temu to Real szedł jak burza a jednak to Barca powiększyła swoją Gablotkę:) Co prawda - Real nie miał takiego "wuefisty" za sterami i kolektywu, jakim jest drużyna Barcy więc - są na dobrej drodze do mistrzostwa ale droga jeszcze długa i trza dmuchać na zimne :)

38

Plan na przyszłość? Primo: utrzymać Pereza na stołku Realu!

2

Nie wiem czym sobie zasłużyłem na taki wpis ale - dziękować mocno :)

2

Pewnie że może! Takiej nazwy na makowca nie słyszałem jeszcze- jjjebany kompot:) Jedyne używki jakie teraz biorę to orzeszki ziemne (jak skittelsy je łykam) i obowiązkowo gdy jest mecz Barcy - Łiskacz z colą/ czy ulubionym napojem zawodników Blaugrany 7up. I tu żeś małą literówkę zaliczył - Rawa Blues nie Bleus;) wnioskuję iż to ten klej na nitro działa ?:p

1

Nie oglądałem meczu ale - ostro się musiał zachowywać jak CR gdy po takiej przerwie, a wiadomo ile taka 54dniowa przerwa dla Leo znaczy (1 dzień to jak 7), to buty palą do gry. Szczeli parę bramek, pare meczy mu wyjdzie z oceną 8-9/10 i na jakiś czas się uspokoi, jeśli to możliwe :)

2

I vice versa:) Clonozepam- tego nie próbowałem. Nie ogarniam się w tych wszystkich mózgoje..ch:) Oj tam, liczy się efekt a nie cena. Można kupić szampana za 3 stówy a taki michel z biedronki większego szumi zrobi.. za jedyne 6zł;d

2


Jak to mawiał klasyk;p

4

Witam i Pozdrawiam :) musiał, no musiał mnie wydać! Już jak "wszechobecnie" wiadomo, że biorę to przyznam się - parę dni temu kumpel przywiózł "kwiatki" z Nederlandów. Te to mają zapach ;o
Po 'odśnieżaniu' człowiek mógłby być nadzwyczaj agresywny nieprawdaż? ;)

@ViscaBArca123 - El Capo Corleone jest tu cały czas. Pisze dopiero jak ma jakąś bombę, czy to w głowie czy właśnie bombe do napisania (No Offence;p)

17

Suchar na dzień dobry - dlaczego Real nie lubi grać o 16:00?
-
-
-
Bo 4:00 ;p

1

Mi to łza się w oku kręci jak widzę takie sytuacje:) To powinien być futbol - szacunek przede wszystkim. Nie złość i kopanie jak kolega z drużyny strzeli.

1

Neymar ma swój mózg o czym świadczy jego gra na boisku.

1

Najemnik.. dobre. Myślisz że Neymar chciałby odejść do jakiegokolwiek innego klubu? I bez tej podwyżki tu zostanie bo nigdzie nie stworzy takiego duo, trio, drużyny i nie będzie miał takiej atmosfery jak w Barcelonie. A to moim zdaniem jest ważniejsze od pieniędzy.

6

Podwyżkę? Pomnik! Zacytuję słowa Redakcji, a dokładnie jeden z tytułów artykułu o Busim - "Człowiek z mapą meczu"!

0

Chce wytłumaczyć gdzie robisz błąd ale widzę że Ci nie wytłumacze więc będę mądrzejszy w tej dyskusji - Masz rację, jestem "tępy" Ty jesteś tutaj samcem alfa beta i omega. Wybacz że nie zrozumiałem wcześniej:) #jaglupi
nerwów szkoda na takich ważniaków co-to-nie-ja.

mich_l log out.

5

Wynik piękny!:d ale wyobraź sobie... Pique, bramka na 5:0 na stadionie RM, kiedy kibice caaały mecz na niego gwizdali.

Ile ja bym dał żeby ujrzeć co on wtedy by zrobił. Myślę, że na tym geście z 2010 by się nie skończylo;d Może zatańczył by a'la Kevin Roldan, w jednej ręce by wywijał koszulką Barcy, a druga by pokazywała "piąteczkę" ;d

1

Dokładnie.. To się nazywa między młotem a kowadłem... Osobiście wolałbym chyba żeby Perez został. No ale Real trzeba w końcu jakoś ukarać...

1

Nie pisz tak!! bo w dupę dostaną jeszcze (wypluć odmalować czy co tam) ;d no ja nie będę mógł obejrzeć meczu jutro... pozostaje mi livescore ;/

0

hipokryzją by było gdybym się nie przyznał do tego.



Oczywiście że dla mnie za trudne. Chciałbym mieć taką łatwość w przyswajaniu wiedzy jak Ty. Informacja o której mowa jest dokładnie 2 posty wcześniej, i 10. Przeczytaj, zrozum i przeestań już mi głowę o pierdoły zawracać, Oki? :)

EDIT: A wybacz- post wcześniej nawet napisałem. Masz 3 wiadomości ode mnie w których przyznaje się, iż napisałem nie warto kontynuować, a potem kontynuowałem. 3 wiadomości, 3 informacje każda nawet w inny sposób napisana żeby zrozumieć a Ty dalej o jakiejś hipokryzji. Chcesz zabłysnąć w tej dyskusji? Poczekaj na nową :)

Jeszcze mi banem grozi:D kur..de co się dzieje z tymi ludźmi - nie czaję...

0

Ślepej kurze ziarno też się czasem trafi. Dzięki;p

11

Donie-Corleonie - wywołuję Ciebie w celu ujawnienia taśmy autorstwa K.Benzemy - ikony i "bazy" dla przyszłej kinematografii przeznaczonej dla dorosłych! ABW nie znajdzie tego linku wśród natłoku komentarzy;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?