mich_l
Dołączył/a: kwiecień 2011
Białystok
15 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nie zawiódł mnie:D
5
"Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku"... śmieli się z Barcy, bany itp. To teraz my się chętnie pośmiejemy:d
PS chciałbym zobaczyć reakcje Pique, Neymara na te info;d
15
Na samą myśl o jutrzejszym przeglądzie prasy mam łzy w oczach;d
1
Suarez! Dzię-kuu-jeee-myyy! :d
0
A skąd to info? ;o
1
Oni się męczą, strzelają... ciekawe czy wiedzą o tej sprawie;d
1
Aleś Ty zabawny, Dzisas... bym Ci dał te 50 poleceń gdybym mógł żebyś zasnął spokojnie
1
To żart czy fakt? Z tą czerwoną kartką u zawdonika RM na murawie?
1
Koszulkę Messiego! I będą płacić dla Leo że może powiewać na stadionie City
1
Ty to masz problemy emocjonalne chyba :)
1
Ten co strzelił ma już lepszą skuteczność niż Ronaldo w ostatnich paru meczach.. a dopiero 4min ;o
2
Man of the Match: Sandro? ;o
1
Jak mu palma nie odbije będą ludzie z niego:o
2
Kur..de włączam a tu sedzia gwizdze i 3-1 wynik:o mysle co to handicap?:d
6
Nie wiem czemu myślałem iż puchar zacyzna się od 20:45 i przegapiłem 1 połowę -.- ktoś mi streści jak gra Barcelona?
2
No.. Tobie się przyda. 400 mln za koszulke Messiego... Trochę szarych komórek używać trzeba.
1
400mln za koszulkę? Sprzedawać czym prędzej!!!
4
Wątpię, żeby Lio z Płaczkiem pojechali na narty:d
2
Cytując Siarę - Czy tobie czasem Wąski sufit na łeb się nie spadł?
Prawo do wyrażenia własnej opinii, a wypowiedź którą przedstawili komentatorzy.. trzeba mieć albo nie mieć czegoś żeby nie widzieć tu zasadniczej różnicy. Prawo do wyrażenia opinii to np: "małżeństwo gejów wdłg mnie powinno być zakazane"
6
żałosna jest Twoja wypowiedź...
8
Reporter - Ostatnio mówiłeś...
Lucho - Jutro zobaczycie.
Krótko, na temat.
32
Gdy Pique coś mówi - to HD żyłka pęka.. a jak ex-Realiści pierzą takie durnoty - ''eee.. w sumie ma racje, pszecierz on symólóje'.
1
Ciekawi mnie jak zagłosował Ronaldo.
1.Cristiano
2.Crisitano
3.hmm... Cristiano
Jakoś wątpię by zagłosował na kogokolwiek z MSN ;p
2
Już wystarczy iż w tym roku El Geyo Cristiano 'Siii' Ronaldo de La Penal zdobył jakże prestiżową i JEDYNĄ(!) nagrodę People's Champion. Chyba pierwsze 'lody' zro... przełamał już dawno :) Osobiście nie mam nic do "ciepłych mężczyzn", byleby nie było ich w moim towarzystwie, ale Najleprzy Piłkasz na świecie, ex aequo no.1,2,3 na liście Top3 Balon d'or, przykład, idol dla tylu dzieci na świecie na świecie - lipa gdyby okazało się, iż Żelisław lubi okazyjnie że tak napiszę 'zapalić fajkę' ;p
0
A skąd ta wypowiedź? ;o
1
najlepszy pomocnik - Busi?
Captain 'people's champion' Thunder... pasuje calkiem;p
2
No kurde w końcu ktoś ogarnięty;d
3
"Podręcznik gry defensywnego pomocnika" to dla Busiego Kaczor Donald.
Te wszystkie listy uefy, do ZP układają ignoranci, którzy o futbolu wiedzą tyle, że Messi jest z kosmosu, Ronaldo wydał film i strzela mnóstwo patelni. Ten zawodnik powinien być w tym roku na DP ustawiony automatycznie.
Simply. Busi.
1
Mache -> Ronaldo -> Ibra, Ronaldo przed Neymarem...
Trener Libii jak ktoś napisał ogarnia chyba tylko futbol.
2
Nie znam dlatego nie oceniam tylko staram Ci się przekazać kilka cennych informacji. I nie nastawiaj się tak, że "fajnie że piszesz ale ja to wiem". Zawsze dowiesz się czegoś nowego czy to odemnie czy innego użytkownika. Posiadanie własnej wartości jest wskazane ale za wysokiej już nie :) Chyba że jesteś Ronaldo i masz pichichi przed oczami