0

Uwielbiam tego gościa:d ma skubany wyobraźnie!

2

Trochę bardziej by się odkręciła i by dziadzio w różowej koszulce dostał w mazak porządnie;o

1

Wejdz na Youtube, wpisz Barcelona Deportivo, a potem filtry>na żywo

3

Pazdan go tam ustawi do pionu. Jedyne co może mu strzelić to nurkowanie;p

1

"Wyst¹pi³ b³¹d nr 1045" by RM.pl
przecież mecz dopiero jutro o.O

1

Z tej strony patrzeć - to racja niech się kompromitują;p
No ale kurde... Już niech się ogarną. Wstyd dla takich piłkarzy jak Raul, Hierro, Carlos a przez tych piłkarzy mam jeszcze jako taki szacun do tego "legendarnego klubu", któremu jak nie idzie to się przypomina 11-1. o.O #HDLogic

5

Jak ja lubię/lubiłem tego zawodnika. On, Michael Owen, Beckham, Juninho.. znów się czuję młody ;)

2

Masz racje, poniżam Malmo które nic mi/Barcelonie nie zrobiło. Słowo Ogórek odnosi się tylko i wyłącznie do CR'a. Ludzie czasem zachowują się jakby mieli wsadzone grabki w tyłem, i to nie rączką do góry:) Polecam czasem wyluzować.

1

Witam. Tu nie chodzi o brak szacunku do Malmo, tylko beka Z Cr i Madrytu - troche czasem trza pomyśleć i spróbować znaleźć przekaz a nie 'na sztywno'. Również pozdrawiam:)

2

Oł Gasz, sorry że Ciebie uraziłem. To moja wina że nie odróżniasz ironii, żartu od zwykłego zdania, także przepraszam Ciebie bardzo :) obiecuję poprawę

3

Streszczenie historii Szwedzkiej drużyny w LM:
część I - Mroczny ogór - Malmo w fazie playoff (-.0)
część II - Atak na ogóra - Malmo przegrywa z Celtikiem 2:3
część III - Zemsta ogóra - Malmo wygrywa z Celtikiem 2:0
część IV - Ogórkowa nadzieja - Malmo wita się z grupą LM
część V - Ogóry kontratakują - Wygrany mecz z Szachtarem
część VI - Powrót Króla Ogóra - Magiczne, spektakularne 8:0 w wykonaniu RM.

1

To Bale-Benzema-Cristiano wybrali kogoś innego na piłkarza roku niż Ronaldo (to nic że Afryka) ?

5

Procedury odwoławcze... no spoko, a do czego się oni odwołują? Do tego, że złamali prawo? Wszystkie drużyny dostały powiadomienia, a Madryt się wykręca dalej jakimiś pierdołami, zamiast przyjąć błąd na klatę jak na facetów przystało. To jest skandal...

1

Co kolejny poemat to lepszy od drugiego:p

Wszyscy go nazywają panienka, lalusiem itp. Ale on od ManU gra już z 'kontuzjom' . Wniosek? Runaldu to prawdziwy twardziel I wzór dla młodych piłkarzy. Przy nim The Rock wygląda jak homoś, a Irina każdego dnia zastanawia się 'kakaja bladz ja zostawila go? On eta twiordyj i meskij i nie padajet na murawu, kak Mjeśi'.

3

Złota Piłka? Ja oczywiście nie mam kontroli nad tym, kto ją wygrywa. To nie jest Złoty But, który opiera się na statystykach. Tutaj liczą się głosy, więc jest trudniej. Czasami ludzie nie patrzą w ogóle na przeszłość, a tylko na to, co robisz dzisiaj, więc to bardzo trudna sprawa. Wygrana zaskoczeniem? Nie uważam tak, bo pod względem osobistym miałem doskonały rok. - CR
Żeby patrzyli na przeszłość a nie na to co "dzis robi" to by go na podium nie było nawet. Temu Panu aspiryna bbc potrzebna na zaraz.

41

Ronaldo. Przebudzenie Ogóra. W kinach od 18 grudnia.

1

Niestety nie zawita;/ Chciałbym, i żeby pokazali tam coś już jeśli będą mieli okazję pograć... ale na horyzoncie póki co to nawet wschodu słońca nie widać. Ciemno jak w pewnej części ciała u pewnej osoby zza Morza Śródziemnego.

1

Idzie w dół - jasne - ale nie musi. Dopóki się piłkarze nie ogarną, zaczną wkładać serce w gre, a nie przyjde pokopie dostane kasę i pójde do klubu podrywać na "Piłkaża", to nic z tego nie będzie.
A gdy dojdą potrójne pensje - uuu Panie Kapitanie... Na mecze wszyscy będą na kacu, albo biały puder pod nosem będzie połyskiwał jeszcze:p

To w kwestii kompromitacji mamy inne zdania;p I w tej kwestii na tym poprzestańmy bo do jutra możemy tak ciągnąć a tu każdy ma po 50% racji:)

1

Źle mnie zrozumiałeś:) Ja nie odmawiam niczego Malmo - chwała im za to i szacun że znaleźli się w tej LM, i tak owszem 3pkt w LM to więcej niż jakiekolwiek punkty w LE. Ja co próbuje przekazać to to, że Legia, Lech itp itd niech zostaną w tej LE. Szczerze? Czekamy już x lat to poczekamy te x+y ale niech się ogarną i jak przyjdą do tej LM to niech pokażą, iż zasłużyli aby tam być, a nie przypadek jak Cadiz w 1/4 CdR (BRAWA DLA NICH :D). Bo serio - JA osobiście nie chciałbym widzieć statystyk typu 0, 0, 6, 3, 28, -25, 0 - wstyd jak stąd tam i jeszcze w... ;/

18

CristianoFB - "My official film Ronaldo - the perfect Christmas present for friends and family. On DVD, Blu-ray and Digital Download"

Kuźwa padłem. Kevin sam w domu się znudził to trzeba inną komedię w tym roku obejrzeć.

1

"po warunkiem że prezes poszedłby po rozum do głowy co nie jest takie pewne. "

1

Masz rację w kwestii pieniążków - tu się zgodzę. Ja mam zgoła odmienne zdanie na temat kompromitacji - żadne pieniądze nie wynagrodzą turbowperdolu jaki by zaserwowały nam inne kluby z LM. Legii zapewne też by to pasowało, ale jak mówiłem - poziom zostałby ten sam, doświadczenia wystarczyło by im na 5-6 meczów i wróciliby tam gdzie byli bo deczko za duża pewność siebie zawitałaby :) Zresztą - tego się nie dowiemy bo póki Polski zespół zawita w LM to uuu... Żel się prędzej skończy dla Ronaldo

1

No spoko, kasa wpadnie ale to nie podniesie prestiżu Dumy Warszawy. Poziom zostanie a kasa dla prezesów i okazyjny upominek dla piłkarzy;/

1

Napoli wypunktowało Legie.. a tu Użytkownicy piszą 'Polski zespół w LM' :D #straightOuttaCL

1

Jak wyżej - Prestiż po c..u :d Wole niech polska liga zamyka się na razie wokół Ligi Europy.
Chociaż pewnie byłby to ulubiony zespół Ronaldo - tyle by im patelni marki Tefal nastrzelał że miałby materiałów na następny film 'Ronaldo no. 2. Życie po gwałcie'

2

Wystarczy spojrzeć na drużyny LM i pomyśleć - MALMO! najsłabszy zespół LM, ligi szwedzkiej nie wspomnę bo oprócz malmo nie wiem jakie tam miasta (kluby) tam grają jeszcze. I takie Malmo które dało radę dostać się do Najlepszych z Najlepszych dostało niemiłosierny wpiernicz. Przychodzi mecz Legia - Barcelona, i nie daj Boże byłaby to kolejka po Gran Derbi. Rome wypunktowali 6-1... Polska liga i LM to jak Real Madryt i CdR, albo Ronaldo i gol po przedryblowaniu 5chłopa:)

8

A Ronaldu nie powinien mieć pływanie (st. Klasyczny) zamiast pilka nożna?

28

Real - 4 gwiazdki, 4-0...
Nawet gwiazdy się z Los Snietanos śmieją :p

9

Daj spokój. Strzela ogorasom a ludzie potem patrzą na statystyki i stawiają go obok Lio... porównać ich bramki to juz kolosalna różnica

10

Noo... Pique też by chciał odpaść z CdR w takim stylu. Też by chciał ładować tyle bramek konserwowanym i kiszonym, a przy większych przeciwnikach znikać niczym ... w klozecie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?